Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Hocam forumda olan konu Unofficial, bu farklı size doğrudan linkini atayım.
Teşekkür ederim hocam,kurulum yine diğer aosp romlar gibi değil mi önce vendor sonra diğerleri? Hocam sormamın sebebi a11 daha önce kurmadım belki farklılıklar vardır diye. En son magiskin son sürümünü kurarsak sorunsuz rom kurulur diye düşünüyorum?

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Teşekkür ederim hocam,kurulum yine diğer aosp romlar gibi değil mi önce vendor sonra diğerleri? Hocam sormamın sebebi a11 daha önce kurmadım belki farklılıklar vardır diye. En son magiskin son sürümünü kurarsak sorunsuz rom kurulur diye düşünüyorum?
Aynen hocam Magisk v21.3 ile sorunsuz kurulum yapabilirsiniz. Bu arada belirtmek isterim Arrow minimalist bir rom. Günlük güncelleme geliyor. Az özellik var ama sistem işleyişi, performansı iyi...

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Aynen hocam Magisk v21.3 ile sorunsuz kurulum yapabilirsiniz. Bu arada belirtmek isterim Arrow minimalist bir rom. Günlük güncelleme geliyor. Az özellik var ama sistem işleyişi, performansı iyi...
Hocam son birşey sormak istiyorum, bu romda normal kullanımda ısınma filan olmuyor değil mi? Miui romları görsellik olarak güzel ama şarj olsun ısınma olsun artık bıktırdı temelli aosp roma geçmek istiyorum mümkünse a11 olması iyi olur diye düşündüm. Sizce buna geçmeliyim, yoksa a10 aosp romlarda mı kalmalıyım?

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam son birşey sormak istiyorum, bu romda normal kullanımda ısınma filan olmuyor değil mi? Miui romları görsellik olarak güzel ama şarj olsun ısınma olsun artık bıktırdı temelli aosp roma geçmek istiyorum mümkünse a11 olması iyi olur diye düşündüm. Sizce buna geçmeliyim, yoksa a10 aosp romlarda mı kalmalıyım?
Hocam kullanım senaryonuza göre değişkenlik gösterebilir. Android 10 daha oturmuş ama Android 11 ve safa yakın bir rom isterseniz ArrowOS iyi gibi... Bir hafta kadar kullanın derim.

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Hocam kullanım senaryonuza göre değişkenlik gösterebilir. Android 10 daha oturmuş ama Android 11 ve safa yakın bir rom isterseniz ArrowOS iyi gibi... Bir hafta kadar kullanın derim.
Öyleyse hocam 12.0.2 vendoru ile kuruyorum romu

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Aynen hocam uygundur.
Hocam siz aosp romlarla içli dışlısınız diye sorayım, çoğu aosp romda miui'a göre hoparlör sesi biraz daha boğuk gibi bunun için ne önerirsiniz ? Viper,dolby filan herhangi birşey olur. Daha önceden dolbynin bir tanesini denemiştim pek olmamış gibiydi önerinize açığım.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam siz aosp romlarla içli dışlısınız diye sorayım, çoğu aosp romda miui'a göre hoparlör sesi biraz daha boğuk gibi bunun için ne önerirsiniz ? Viper,dolby filan herhangi birşey olur. Daha önceden dolbynin bir tanesini denemiştim pek olmamış gibiydi önerinize açığım.
Hocam aşağıdaki sıralamaya göre deneyip kendiniz karar vermelisiniz. Çünkü bazısı oyunda boğuk ses veriyor, bazısı belirli bir ses seviyesinin üzerinde falan....

DTS HeadphoneX
Mod - [AUDIO EQ • FX] Android 8 - 9 - 10 - 11 [DTS HeadphoneX AudioWizard] 18.01.2021

Dolby Digital Plus, Viper ikilisi
Mod - [AUDIO EQ • FX] Android 10 [MIUI12 ~ AOSP ~ MIUI11] Viper4Android + Dolby Digital Plus

JamesDSP
Mod - JamesDSP Manager (Ultimate Audio Mod)

Ya da Dolby Atmos + Viper/James harmanlamanız iyi ses almanızı sağlayacaktır.
Mod - Dolby Atmos V5 (01.01.2020)

Kadirselimoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
9
Arkadaslar araniza yeni katildim mi9tpro ile. 2 gundur kullaniyorum ortalama ekran suresi fotograftaki gibi. Sizce pili degistirmeli miyim? Miui12.0.2 global kullaniyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-04-13-47-03-069_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-02-04-13-47-03-069_com.miui.securitycenter.jpg
    248,3 KB · Görüntüleme: 29
Üst Alt