Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

hakvl

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi9T PRO
Meslek
Programcı
Konular
11
Chatin1907 Bliss rom'u deneyimlemediğim için kıyaslama yapamayacağım malesef.

dakika91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
redmi
Konular
2
Gerçekten anlamadım bence tamamen şans..

8 saat ekran süresi aliyordum, format attım filan , valla 5 saate düştü.. Tekrar format attım 8 saate çıktı..

Instagram'da önceki kurulumda 3 dakikada yüzde 1 giderken, formattan sonra başka hiçbir şey yapmadım, 7 dakikada yüzde 1 düşmeye başladı..

Hiç bir şey anlamadım

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
UnlnViTeD hocam ekran süreleri attığınız aosp romlar gerçekten çok iyi sonuçlar vermiş. Sizden bir ricam var en yüksek ekran süresi,bekleme süresi alacağım aosp rom önerir misiniz? Biliyorum bu kullanımdan kullanıma bazı faktörlerden değişen bir durum fakat önerinize açığım. (Oyun oynamıyorum,youtube,whatsapp,instagram gibi sosyal uygulamaları kullanıyorum)

serkan85

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
MI 10T 8/128
Meslek
Bilgisayar Donanım
Konular
4
Hocam aynen repair kaynaklı olabilir.

ShapeShiftOS'u kurup telefon boştayken özellikle gece uyumadan şarj yüzdesini sabah uyandığınızdaki yüzdeyle karşılaştıralım ve genel pil dayanma sürelerini gözden geçirelim bir kaç şarj döngüsünden sonrada tekrar bu konuyu konuşalım, olur mu?
Hocam merhaba ikinci şarj döngüsü ve şarj süresini görselde iletiyorum. Sanki biraz daha iyi gibi. Tüm gün wifi açık, mobil veri açık, bluetooth açık, gps açık ve oyun da oynadım.

Buna ek olarak bir de crdroid deneyeceğim.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
UnlnViTeD hocam ekran süreleri attığınız aosp romlar gerçekten çok iyi sonuçlar vermiş. Sizden bir ricam var en yüksek ekran süresi,bekleme süresi alacağım aosp rom önerir misiniz? Biliyorum bu kullanımdan kullanıma bazı faktörlerden değişen bir durum fakat önerinize açığım. (Oyun oynamıyorum,youtube,whatsapp,instagram gibi sosyal uygulamaları kullanıyorum)
Hocam uzun kullanımlarda(bir kaç haftalık) en yüksek aldığım değerlere ve romların güncel sürümlerine göre sıralama yapacak olursam
>>ShapeShift
>>Bliss
>>Resurrection Remix >>crDroid
Hocam merhaba ikinci şarj döngüsü ve şarj süresini görselde iletiyorum. Sanki biraz daha iyi gibi. Tüm gün wifi açık, mobil veri açık, bluetooth açık, gps açık ve oyun da oynadım.

Buna ek olarak bir de crdroid deneyeceğim.

Hocam denemeden önce mevcut romu bir kaç gün daha kullanmanızı tavsiye ederim. Hem romun bütün durumları hakkında fikir sahibi olursunuz hemde tam ölçüm sağlayabilirsiniz.

Bütün bağlantılar sürekli açıkken + oyun da olup hiç bir romda test yapma şansım olmadı. Sizi tüm gün boyunca şarj aletinden uzak tutmuş. Grafiğe göre derin uykuda başarılı. Önceki kullanım senaryonunuzda aldığınız değerlerle karşılaştıracak olursak bu defaki senaryoya göre değerler aslında baya iyi.

serkan85

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
MI 10T 8/128
Meslek
Bilgisayar Donanım
Konular
4
Hocam uzun kullanımlarda(bir kaç haftalık) en yüksek aldığım değerlere ve romların güncel sürümlerine göre sıralama yapacak olursam
>>ShapeShift
>>Bliss
>>Resurrection Remix >>crDroid

Hocam denemeden önce mevcut romu bir kaç gün daha kullanmanızı tavsiye ederim. Hem romun bütün durumları hakkında fikir sahibi olursunuz hemde tam ölçüm sağlayabilirsiniz.

Bütün bağlantılar sürekli açıkken + oyun da olup hiç bir romda test yapma şansım olmadı. Sizi tüm gün boyunca şarj aletinden uzak tutmuş. Grafiğe göre derin uykuda başarılı. Önceki kullanım senaryonunuzda aldığınız değerlerle karşılaştıracak olursak bu defaki senaryoya göre değerler aslında baya iyi.
Hocam Crdoid de deniyorum şimdi bu rom da bana çok sıcak geldi. Batarya süresi de beni arkadaşın belirttiği gibi şaşırttı. Ancak belirtmek isterim ki ShapeShift romunda vendor olarak global 12.0.2 sürümünü kullandım şu an da ise global 12.0.3 sürümünü kullanıyorum. Batarya süresi şu an bile beni mutlu etti. Vendor etkisi olabilir mi bilemedim.

Crdoid romunu bir kaç şarj döngüsü kullandıktan sonra yeniden bilgi vereceğim.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam Crdoid de deniyorum şimdi bu rom da bana çok sıcak geldi. Batarya süresi de beni arkadaşın belirttiği gibi şaşırttı. Ancak belirtmek isterim ki ShapeShift romunda vendor olarak global 12.0.2 sürümünü kullandım şu an da ise global 12.0.3 sürümünü kullanıyorum. Batarya süresi şu an bile beni mutlu etti. Vendor etkisi olabilir mi bilemedim.

Crdoid romunu bir kaç şarj döngüsü kullandıktan sonra yeniden bilgi vereceğim.

Hocam bir çok durum etki edebilir. Mesela bendeki cihaz K20 Pro vendor olarak 12.0.5.0 kullanıyorum, GApps olarak BitGApps, GSM Operatör olarak Turkcell, Google servislerinin çoğunu kullanmıyorum, oyun hiç yok. Bu şekilde kullanımlarıma istinaden üst mesajdaki sıralamayı yapmıştım.

Sizin kullanımlarınıza crDroid EOL daha verimli olabilir. Deneyimleyip en uygununu tespit etmek lazım. Tavsiyem rom denerken en azından bir hafta on gün arası kullanımdan sonra değerlendirmenizdir.

Üst Alt