Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94

emre407

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T Pro 128GB
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Arkadaşlar Android 10'dan memnun kalmak istiyorsanız AOSP romlara yönelin, harikalar. Ama Miui UI'dan vazgeçemediğim için mecbur Android 9'da kalıyorum. Android 10 cidden çöplük, 2 güne sistem şişiyor, kasıyor, ekran süreleri düşüyor, doze uygulamıyor, arka planda çok güç harcıyor, ön plan işlemleri zaten sıkıntılı...

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
Arkadaşlar Android 10'dan memnun kalmak istiyorsanız AOSP romlara yönelin, harikalar. Ama Miui UI'dan vazgeçemediğim için mecbur Android 9'da kalıyorum. Android 10 cidden çöplük, 2 güne sistem şişiyor, kasıyor, ekran süreleri düşüyor, doze uygulamıyor, arka planda çok güç harcıyor, ön plan işlemleri zaten sıkıntılı...
Yaklaşık 1 aydır miroom beta kullanıyorım hiç bir sıkıntı ile karşılaşmadım hem şarj hem kullanım gayet memnunum

emre407

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T Pro 128GB
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Yaklaşık 1 aydır miroom beta kullanıyorım hiç bir sıkıntı ile karşılaşmadım hem şarj hem kullanım gayet memnunum
Her sürümde en az birkaç bug olduğu için bir üst sürüm güncellemeleri de bazılarını fixlediği için sürekli her güncelleme çıkışında biz de güncelliyoruz ve hep aynı romda duramadığımız için ve her sürümün durumu farklı olduğu için bataryalarımız ve cihazın stabilitesi çok erken kayboluyor. Boşuna Beta demiyoruz hocam.

Üst Alt