Diğer Mi 9 T Pro Ekran Süresi Paylaşımı

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Mi room şarjda eu ya gore çok iyi fakat gpu dan kistigini farkettim bu yüzden iyi olabilir örnek olarak pubgde xiaomi.eu rom varken ki görüntüyü ve fps yi vereniyor duzgunlestirmeyi açsan bile kaymalar falan yapıyor

emre407

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T Pro 128GB
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Bir gün herkes Android 9'a dönecek giggle~~ Aynı ayar kaçmalarından ben de muzdariptim. Döndüm Stock Globale, şu an çok memnunum. 2 haftadır benle kendisi ve eski günlerimizdeki gibiyiz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Dün %100 şarjdan çıkarıp 5 buçuk saat oyun oynadım ve kalan zamanlarda sosyal medyada gezindim. 5 buçuk saatle harika bence kesintisiz 2 farklı oyun oynadım, MLBB ile CoD. Tüm Android 10 romları 5 saat oyun ile fişi çekiyordu, Android 9 gayet iyi bence bu konuda.

Ottomanprince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Mi 9 se
Konular
35
hocam konu disi ama birsey ogrenmek istiyorum size danismak istedim, rom kurucagimiz zaman romu usb ye atip twrpdeyken otg ile usbyi baglayip romu ordan telefona atsam sikinti olurmu yoksa bilgisayar sartmi rom kurmak icin

Meduni12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mix3
Konular
17
ekran süreleri görecelidir! mi9t pro, orijinal avrupa romu, Android 10, miui11 11.04.00 rom ile 10,30 saat ekran süresi alıyorum. batarya da %14lerde olmuş oluyor

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
hocam konu disi ama birsey ogrenmek istiyorum size danismak istedim, rom kurucagimiz zaman romu usb ye atip twrpdeyken otg ile usbyi baglayip romu ordan telefona atsam sikinti olurmu yoksa bilgisayar sartmi rom kurmak icin
Daha rahat olur hocam kurulum,sıkıntısız kurabilirsiniz tabiki.

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt