MIUI 12 Mi 9 SE - xiaomi.eu MIUI 12 21.01.20 Beta Rom

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
hocam romu nasıl telefona yüklüyeceğim acemiyim ilk defa yapıyorum
Hocam rom dosyasını pc indirin ardından usb kablo ile telefon hafızasının ana dizinine kopyalayın ve flashlayın. kurulum bitince yeniden başlatın hepsi bu

halliehoward2011

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Mi9se,POCOX3NFC
Konular
6
Hocam rom dosyasını pc indirin ardından usb kablo ile telefon hafızasının ana dizinine kopyalayın ve flashlayın. kurulum bitince yeniden başlatın hepsi bu
şuan telefon twrp modunda bilgisiyara bağlı ama bilgisiyar kısmında telefon yok sorun bu bilgisiyar da telefon gözükmüyor

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
şuan telefon twrp modunda bilgisiyara bağlı ama bilgisiyar kısmında telefon yok sorun bu bilgisiyar da telefon gözükmüyor
Hocam twrpde reboot recovery kısmı var onu deneyin. yeniden twrp açıldığında cihazı görmesi lazım. olmadı mount kısmında mtp kısmına bakmanız lazım.

halliehoward2011

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Mi9se,POCOX3NFC
Konular
6
Hocam twrpde reboot recovery kısmı var onu deneyin. yeniden twrp açıldığında cihazı görmesi lazım. olmadı mount kısmında mtp kısmına bakmanız lazım.
okudu teşekürler clap~~:D:D hangi rom önerirsiniz peki mi 9 se için

halliehoward2011

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Mi9se,POCOX3NFC
Konular
6
Hocam cihazın forumunda öneriler var. Eu rom veya Revos öneririm. tercih sizin geçmiş olsun.
hocam bunu deniyeceğim sonradan dediklerinizide deniyebilirim çünkü şuan şehir dışında olduğum için internet cafeye gitmek zorunda kaldım çok teşekürler yardımınız için

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
Merhaba eu betayı yukledim fakat temalar çok eski mesela haritalar ikonu yenilendi ama hala eski ikonu duruyor veya gps test uygulamasının ikonu orjinalinden farklı ve daha sayamayacağım bir sürü farklılık mevcut ve temalar uygulamasında doğru düzgün bir tema yok (global roma kıyasla) acaba global romun temasını miui 12 ye sistem uygulaması olarak yüklesem olurmu? Veya çözümünü bilen varmı?
kendi sorumu kendim cevaplıyorum: baktım cevap veren yok kimse bilmiyor sanırım dedim kendim araştırıp bulmaya karar verdim ve sistem dosyalarını karıştırmaya başladım ve ilk girdiğim yerde kısmete karşıma çıktı çok sevindim isteyen varsa buraya nasıl yapacağınızı anlatayım:
ilk önce root browser yükleyip system/media/theme/miui_mod_icons klasöründeki istemediğim ikonları sildim ve temalara girip varsayılan temayı yeniden uyguladım ve tüm ikonlar güncellendi ve süper oldu :). burayada tüm 3.taraf ikonlarını hazır sildiğim klasörü bırakıyorum sadece miui nin kendi ikonları var isterseniz burda bu dosyayı indirip kendi system yolundaki yere eskisini silip bunu yapıştırabilirsiniz (eğer o ikonlarıda silerseniz miuinin ikonları çok eski gözüküyör)

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
- 20.7.9
Sistem
Yeni - LHDC V3 desteği (Snapdragon 845 cihazlar)
Optimizasyon - Android Güvenlik Düzeltme Eki Temmuz 2020'ye güncellendi (Mi Mix 2S, Redmi K30 Pro, Redmi Note 7)
Düzeltme - “Metin boyutu ve yazı tipi ağırlığı” ayarı İkinci alanda mevcut değildi
Onar - “Karanlık mod” ayarı İkinci alanda mevcut değildi
Onar - “Bölünmüş ekran” modu İkinci alanda mevcut değildi

Tarayıcı
Düzeltme - Sistem genelinde Karanlık mod etkinken ayarlar Işık modunda görünmüyordu

İzinler
Yeni - “Medya ses seviyesini ayarla” izni (Mi Mix 2S, Redmi K30 Pro)

Kontrol Merkezi
Optimizasyon - "Kontrol merkezi" başlığı tarih ve saat ile değiştirildi

FM Radyo
Düzeltme - FM Radyo uygulaması eksikti / hiç çalışmıyor

SMS
Düzeltme - Konuşma ekranlarında kaydırma düzgün çalışmadı

Sağlık
Yeni - Kan basıncı modülü
Yeni - Spor kayıtlarını şimdi manuel olarak ekleyebilirsiniz
Optimizasyon - Ağırlık modülü girişleri

Üst Alt