Rom Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve v10.3.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oaydinlioglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi8 SE
Meslek
Pazarlama
Konular
0
10.3.3.0 İndirme Linki

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Takılmalar bitti deyin, rom oturmuş deyin geçelim hemen.

İndiriyorum, dener denemez bilgi vereceğim

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Takılmalar henüz çözülmez hocam , beta ya hiç bulaşmayın beta daha kötü eu henüz oturtamadı tam olarak şu cihaza rom çıkarmaya başlasınlar eu o zman adam gibi el atar , o zamana kadar tekel gibi sandığı için pek üstüne düşmüyor.

funkerman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Miroom kurun neden eu bekliyorsunuz o da ayni eu gibi çin tabanlı ve gayet stabil

oaydinlioglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi8 SE
Meslek
Pazarlama
Konular
0
Bir önceki stabil sürümde durum çubuğu çentiğe hizalı değildi, bunu düzeltmişler. Şimdilik görev geçişlerinin ve sistemin daha akıcı çalıştığı kanaatindeyim. Fakat uzun kullanım yapmadığım için yanlış yönlendirmek istemem.

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
9.6.5 sürümünde önceki sürümlere göre daha az performans düşüşüne rastladım ( format data ) ile geçişte.Şuanda kullanmaktayım.

Jokertr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şeref
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Selam arkadaşlar, mi 9 se çinden kardeşim hediye getirmiş. Türkçeye çevirmek için epey araştırma yaptıktan sonra tıkandım kaldım. Fastboot bağlanmıyor. Developer dan kilidi açamıyorum menüde yok. Miui 10 update kısmında rom paketini seçiniz kısmı bende yok. Miui pc suite ile bağlanmıyor. Global son sürümü indirdim downloaded_rom klasörüne attım. Nasıl olacak bilemedim

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Ö
Selam arkadaşlar, mi 9 se çinden kardeşim hediye getirmiş. Türkçeye çevirmek için epey araştırma yaptıktan sonra tıkandım kaldım. Fastboot bağlanmıyor. Developer dan kilidi açamıyorum menüde yok. Miui 10 update kısmında rom paketini seçiniz kısmı bende yok. Miui pc suite ile bağlanmıyor. Global son sürümü indirdim downloaded_rom klasörüne attım. Nasıl olacak bilemedim
Öncelikle bootloader kilidini açmanız gerek 15 gün sürüyor oda forumda rehber konulardan yardım alarak başvuruyu yapın 15 gün sonra global rom yükleyebilirsnz

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
dostum
şimdi bu dosya iniyor ama senden ricam olacak.
diğer konudaki magisk ve dolby kurulumu ve dosyalar konusunda bilgilendirme rica edeceğim

şimdi rom iniyor.... rom kurulduktan hemen aynı ekranda magisk ve sonrasında da dolby mi kuruyoruz ve ben maalesef bu sıralama ile yaptım.. hatta rom açıldıktan sonra yeniden twrp ye girip flash/install- ladım ama tinatnium backup gibi apk ler cihaz root lu değil diyor

konu hakkında nasıl yonlendirme ve bilgilendirme yapabilirsin ?

hazır yeni rom kuracakken.. temizleyim herşeyi

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
dostum
şimdi bu dosya iniyor ama senden ricam olacak.
diğer konudaki magisk ve dolby kurulumu ve dosyalar konusunda bilgilendirme rica edeceğim

şimdi rom iniyor.... rom kurulduktan hemen aynı ekranda magisk ve sonrasında da dolby mi kuruyoruz ve ben maalesef bu sıralama ile yaptım.. hatta rom açıldıktan sonra yeniden twrp ye girip flash/install- ladım ama tinatnium backup gibi apk ler cihaz root lu değil diyor

konu hakkında nasıl yonlendirme ve bilgilendirme yapabilirsin ?

hazır yeni rom kuracakken.. temizleyim herşeyi
Rom u temiz format data ile flashlayın kurulumu yapın , cihaz açılınca yeniden başlatıp twrpden magisk flashlayın cihazı açın magisk ekranına girin varsa güncellemeleri yapın daha sonra magisk üzerinden yada twrp ile dolby flashlayın , sorununuz yüksek ihtimal çözülecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt