Soru Mi 9 SE Portre Modu

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Merhaba arkadaşlar. Mi 9 SE kullanıyorum, Global ROM. Cihazda portre moduyla fotoğraf çekince çektiğim fotoğraflar başarılı olmuyor, yani flurladığı kısımları eksik bırakıyor. Kardeşimde Mi 6 var, onun portre modu çok iyi, hiç es vermiyor fotoğrafta. Gayet kaliteli bir flurlama yapıyor. Mi 9 SE’nin portre modu çok zayıf, yoksa sadece bende mi böyle bu durum?

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Teşekkür ederim hocam. Bugün bakabildim, benimki de böyle sonuçlar veriyor. Ben mi beğenmedim, yoksa diğer cihazlar bu alanda daha mı başarılı, bilmiyorum.
İyi değil ztn :D bugun birdaha bakayim. Gcam portresi daha kotuydu sanki portre modunda portre cektiginden haberi yok gibiydi :D

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Bu neyle ilgili peki hocam? haha--
bu işin bilincinde. yetenekli ama kendini geliştirmesi lazım :D :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

benim p20 yi aratır bu bana fotoğrafta :D televizyon fotosu için uğraştım yinede güzel çekmedi. bu arada koruyucu lens daha 2-3 hafta oldu çizilmiş kenarları :) dediğim gibi oldu yani. güncellemelerle düzelebilir bu portre işi.

Son düzenleme:
Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
bu işin bilincinde. yetenekli ama kendini geliştirmesi lazım :D :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

benim p20 yi aratır bu bana fotoğrafta :D televizyon fotosu için uğraştım yinede güzel çekmedi. bu arada koruyucu lens daha 2-3 hafta oldu çizilmiş kenarları :) dediğim gibi oldu yani. güncellemelerle düzelebilir bu portre işi.

Evet hocam, koruyucu aşırı çiziliyor, çıkıntı yüzünden hep. Ama mecbur gibi hissediyorum, ana cam çizilirse daha kötü olur. Bence de yazılımsal bir sorun, ufak bir güncelleme çözecektir sorunu.

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Evet hocam, koruyucu aşırı çiziliyor, çıkıntı yüzünden hep. Ama mecbur gibi hissediyorum, ana cam çizilirse daha kötü olur. Bence de yazılımsal bir sorun, ufak bir güncelleme çözecektir sorunu.
umarız :) koruyucu camdan kalitesiz çıkıntı kılıftan dışarı çıkıyor koruyucu ilede doğal olarak ilk kenarlarından gidiyor. bildiğim senaryoydu ama bende sizin gibi içim rahat olsun diye aldım :)

Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
umarız :) koruyucu camdan kalitesiz çıkıntı kılıftan dışarı çıkıyor koruyucu ilede doğal olarak ilk kenarlarından gidiyor. bildiğim senaryoydu ama bende sizin gibi içim rahat olsun diye aldım :)
Daha iyisi çıkınca onu alırız. Sen IMEI attın mı hocam?

Oyla:

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
kamerayı portre moduna aldığınızda 2x zoom yapıyor otomatik olarak sol üst köşede tam vücut modu var onu aktif ettiğinizde zoom u kapatıyor ve kalite artıyor bence deneyin denemediyseniz

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
kamerayı portre moduna aldığınızda 2x zoom yapıyor otomatik olarak sol üst köşede tam vücut modu var onu aktif ettiğinizde zoom u kapatıyor ve kalite artıyor bence deneyin denemediyseniz
Cahillik :D bide oyle bakalim nasil olacak

Oyla:
Üst Alt