Soru Mi 9 SE Portre Modu

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Merhaba arkadaşlar. Mi 9 SE kullanıyorum, Global ROM. Cihazda portre moduyla fotoğraf çekince çektiğim fotoğraflar başarılı olmuyor, yani flurladığı kısımları eksik bırakıyor. Kardeşimde Mi 6 var, onun portre modu çok iyi, hiç es vermiyor fotoğrafta. Gayet kaliteli bir flurlama yapıyor. Mi 9 SE’nin portre modu çok zayıf, yoksa sadece bende mi böyle bu durum?

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Kameranın camında koruyucu cam var ve hafiften çizikler var kılcal şekilde, onunla ilgili olabilir mi? Ben pek sanmıyorum ama.

Oyla:

KALKAN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
VOLKAN
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
18
Arkadaslar benimde 4k cekimine aldigimda telefon kamerasi hata veriyor ve aciiyor kamera birden bire oldu ne rom yukledim nede herhangi bir islem telefon daha 20 gunluk ama 4k cekimine alinca kamera hatasi diyiyor geri sayim yapiyor ve atiyor. Ben bu cihazi aldigima pismanim bunun sebebi ne olabilir

Oyla:

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
aslında yüklemeyecektim fotoğrafları. çünkü çektikten sonra diyaframı ayarlamanın dışında odak ayarlama olayı var . ben onu unuttum ve ona göre çekip sildim fotoğrafları :) o yüzden de ortaya kötü bişey çıktı tahminimce.

Maksim Gorki
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

buda geniş açı manzara örneği. çok özenerek çekmedim elim titremiş olabilir hafif.

Son düzenleme:
Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
aslında yüklemeyecektim fotoğrafları. çünkü çektikten sonra diyaframı ayarlamanın dışında odak ayarlama olayı var . ben onu unuttum ve ona göre çekip sildim fotoğrafları :) o yüzden de ortaya kötü bişey çıktı tahminimce.

Maksim Gorki
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

buda geniş açı manzara örneği. çok özenerek çekmedim elim titremiş olabilir hafif.

Teşekkür ederim hocam. Bugün bakabildim, benimki de böyle sonuçlar veriyor. Ben mi beğenmedim, yoksa diğer cihazlar bu alanda daha mı başarılı, bilmiyorum.

Oyla:
Üst Alt