Yardım Mi 9 se pil

ulerdogan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ulaş
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba. %10luk bir bölümde pil tasarrufu ile kullanmama rağmen 6 saati henüz bulmamış ekran süresi çok kısa değil mi? Bekleme sürelerinde birkaç saatlik bölümde de telefon uçak modundaydı hatta. Çok şarj yiyen sadece Instagram gibi duruyor. Onun da açık olduğu 40 dk'lık bir süre var.

farukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8 se
Konular
6
Buda benim batarya durumum mi8 se de var mi9 se kadar ekran süresi hiç alamadım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-06-23-08-13-35-953_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2019-06-23-08-13-35-953_com.miui.securitycenter.png
    52,1 KB · Görüntüleme: 89
Oyla:

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Ekim ayindan beri A2 lite 9 10 saat veriyor o da tas catlasin %20 nin altina hic düşürmedim tamamen %0 ı gorsem 11 12 saati bulabilirim.

Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
İstersen ben sana redmi note 7 ile 20 saat ekran süresi alayım. Şu attığına sen inanıyor musun gerçekten? ciddi ciddi soruyorum yani sen inanıyor musun? şu forumda az çok xiaomi cihaz kullanan herkes bilir ki 3000mah pile sahip bir xiaomi asla reel kullanımda 10 saat ekran süresi veremez. Notebookcheck de iki cihazın da detaylı incelemesi mevcut aç bak aldıkları batarya süreleri nasıl. Şu cihazın 10 saat aldığını iddia ediyorsan ben de ortalama 14 saat ekran süresi alıyorum.
Yok, inanmıyorum, hile yaptım! Yahu kardeşim o kadar iddialı konuşursan böyle olur işte! Ben yeni Xiaomi kullanıcısı da değilim, 4 yıldır kullanıyorum ve herhangi bir şekilde hile de yapmadım, günlük kullanımda böyle bir değer aldım. Demek ki büyük konuşmamak gerekiyormuş!

Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
İstersen ben sana redmi note 7 ile 20 saat ekran süresi alayım. Şu attığına sen inanıyor musun gerçekten? ciddi ciddi soruyorum yani sen inanıyor musun? şu forumda az çok xiaomi cihaz kullanan herkes bilir ki 3000mah pile sahip bir xiaomi asla reel kullanımda 10 saat ekran süresi veremez. Notebookcheck de iki cihazın da detaylı incelemesi mevcut aç bak aldıkları batarya süreleri nasıl. Şu cihazın 10 saat aldığını iddia ediyorsan ben de ortalama 14 saat ekran süresi alıyorum.

Bugün aldığım ekran süresi.

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Oyla:

kullanıcıadı

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 7
Konular
16
Hocam kısık parlaklık ve video izlenerek o değerler alınır gündelik kullanıma bakmak lazım
Bunu bir türlü anlatamadık ki o yüzden pek cevap veresim gelmiyor. Telefonu şarjdan çekeli 10 saat olmuş bana 10 saat ekran süresi atıyor karanlık moda almış kısık parlaklıkta video izleyip tarayıcı da geziyor aklınca bak bu saatleri alıyorum diyor cidden komedi. Şuan RN7 yi şarjdan çıkaralı tam 52 saat oldu %34 şarj kaldı ve ekran sürem de 7 saat.

Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Hocam kısık parlaklık ve video izlenerek o değerler alınır gündelik kullanıma bakmak lazım
Şu yukarıdaki idrâkiyet yoksunu ile tartışmak istemiyorum, o yüzden size yazıyorum:

Gündelik kullanımda zaten hep karanlık modda kullanıyorum, ekran parlaklığı da kısık değil, otomatik ayarda kullanıyorum. Bundan önce de karanlıkta kullanıyordum, telefonu aldığımdan beri karanlık modda kullanıyorum, fakat her zaman aynı süreyi alamıyorum. Benim merak ettiğim soru da bu zaten. Çünkü her gün yaptığım şeyleri yapıyorum, herhangi bir farklılık yok. Chrome, YouTube, WhatsApp, haber uygulaması... Bunları kullanıyorum her gün ama bazen böyle değerler alıyorum.

Oyla:

Cihan41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Mi9se
Konular
0
5 saat gorsem daha bisey istemem 1 defa bile 3.40 dk yi gecmedi benim tlfn ful mobil veri acik sosyal medya ve biraz pubg

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
5 saat gorsem daha bisey istemem 1 defa bile 3.40 dk yi gecmedi benim tlfn ful mobil veri acik sosyal medya ve biraz pubg
%80 hattındandır. çekim sorunu olursa 4 civarlarında süründürüyor telefon.

Oyla:
Üst Alt