Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Arkadaşlar şöyle bir sorunla karşılaştım. İnternette zaman geçirirken 3 farklı sekmede haber sitesi forum vs takılırken telefonu tuş kilidine alıyorum. 10 dk sonra tuş kilidinden çıkardığımda açık olan sekmeler kapanmış oluyor. Buna nasıl bir çözüm bulabilirim?
Opera tarayıcı kullanabilirsin

youarewelcome

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adnan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Opera tarayıcı kullanabilirsin

Öncelikle eyvallah osmancan71
Dostum chrome kullanıyorum sekmeler açıkken tuş kilidinde 1 gün de kalsa sekmeler kapanmıyordu şimdi 10 dk sonra kapanıyor. Bu tarayıcıdan kaynaklı değil de başka bir şey olması lazım. Benzer problemi yaşayıp çözüm bulan arkadaşların tavsiyelerine açığım.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
hocam eu 10.3.0.1 kullanıyorum şuan imei atılmış, rootlu cihaz. şuana kadar sadece çift tıklama ile ekranı kapatma sorunu yaşadım. always on display ekranında çift tıklama ile açılma hem de kapanma çalışıyor. ama kilit açıldıktan sonra çift tıklama çalışmıyor. eu beta sürümde 1080p 60fps var mı. 9.6.13 beta sürüme geçmeye değer mi ya da kararlı sürümümü beklemek lazım.
birde bu romları twrpden kurabiliriz değil mi imei falan uçmaz sanırım twrpden kurarsak,
link de verebilirseniz memnun olurum.
Ben widget-araçlar kısmından kilitle kısayolunu kullandığım için çift tık kapama kullanmıyorum. O nedenle buna bir cevap veremiyorum. Video ayarlarında seçeneklerde 1080p 60 Fps görünüyor fakat çekim yapıp video özelliklerine bakmak gerek gerçekten çekiyor mu diye. 9.6.13 daha eski bir sürüm fakat ben herhangi bir bug olmadığı için değişmiyorum. Twrp ile kurabilirsiniz herhangi bir sorun olmaz tabiki.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Öncelikle eyvallah osmancan71
Dostum chrome kullanıyorum sekmeler açıkken tuş kilidinde 1 gün de kalsa sekmeler kapanmıyordu şimdi 10 dk sonra kapanıyor. Bu tarayıcıdan kaynaklı değil de başka bir şey olması lazım. Benzer problemi yaşayıp çözüm bulan arkadaşların tavsiyelerine açığım.
Bılmıyorum o zaman. Operada zorla durdurma ram ı temizleme felanda yapılsa sekmelere bısey olmuyor. Sendekı sorun galiba telefon kapanınca hafızayı temizlemesi.

Acaba ram ı temızledıgınde yada uygulamayı kapattığında onceden nasıldı? Sekmeler gıdıyor muydu yoksa duruyor muydu.

Alicanim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 13 PRO
Meslek
Güvenlik polnet so
Konular
16
Arkadaşlar şöyle bir sorunla karşılaştım. İnternette zaman geçirirken 3 farklı sekmede haber sitesi forum vs takılırken telefonu tuş kilidine alıyorum. 10 dk sonra tuş kilidinden çıkardığımda açık olan sekmeler kapanmış oluyor. Buna nasıl bir çözüm bulabilirim?
Telefonun tus klidi ile kilitlendiginde arka planda calisan uygulamaları sonlandir secenegin acik muhtemelen o nedenle kapatıyor

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Arkadaşlar s. aleyküm daha önce mi8se kullanıyordum ve font değişebiliyorduk ama gördüğüm kadarı ile mi 9se de font değişmiyor yada ben bulamadım. bilgisi olan var mı? global kararlı 10.2.2.0 yüklü.

Alicanim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 13 PRO
Meslek
Güvenlik polnet so
Konular
16
Arkadaşlar s. aleyküm daha önce mi8se kullanıyordum ve font değişebiliyorduk ama gördüğüm kadarı ile mi 9se de font değişmiyor yada ben bulamadım. bilgisi olan var mı? global kararlı 10.2.2.0 yüklü.
Merhaba

Temalar icerisinden daha fazla sekmesine tikayin acilan sayfada tema font resim muzik bulacaksınız

Thief.

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihad
Cihazım
Mi 9 Se
Meslek
Art Direktör
Konular
11
Apk mirrordan netflix indirmistim; fakat hic guncelleme almadim. Programi aktif olarak kullaniyorun. Acaba guncelleme mi gelmedi yoksa bana mi düşmüyor?

Alicanim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 13 PRO
Meslek
Güvenlik polnet so
Konular
16
Apk mirrordan netflix indirmistim; fakat hic guncelleme almadim. Programi aktif olarak kullaniyorun. Acaba guncelleme mi gelmedi yoksa bana mi düşmüyor?
Manuel olarak kontrol ettiniz mi

Üst Alt