Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

kdr_87

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
KADİR
Cihazım
xiomi mi5s
Konular
0
hocam VoLTE aktif ederseniz h+ ya düşmez, aktif etmek için hattınızı ülkedeki gsm firmalarının sisteminin tanıdığı bir telefona (ben p20lite ye takmıştım) takıp volte aktif etmek için kod göndermeniz lazım hattınızda aktif olduktan sonra (taktığınız cihazda VoLTE yazısı üstte yazar) hattınızı cihaza takıp *#*#86583#*#* tuşlayıp ayarlardan sim kart ve mobil ağlar bölümüne girin oradan lte - 4g - VoLTE kullan gibi bir seçenek çıkması lazım onu aktif edin 4g çeken yerlerde h+ ya düşmez.
Kodlamayi yapinca volte aktif oluyor ama sorun devam ediyor hala

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
Hocam başka cihazda volte yi aktif ettiniz mi, GSM şirketşerinin tanıdığı, Samsung, Huawei gibi cihazlarda sim kartı aktif etmek gerekiyor

Segedri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Egemen
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Mühendis
Konular
0
Bir ihtimal fotoğraf ve fener olayına söylediğiniz sebeplere dayanarak okey diyelim. Video çekiyor demişsiniz, kameranın açılıp video sekmesine geçmesi sizce de fazla tuhaf değil mi ? Bu sadece telefon cebinizdeyken mi oluyor ? Normal kullanımda ghost touch olayı ile karşılaştınız mı hiç ? Eğer rom işlerinden anlıyorsanız farklı bir rom deneyebilirsiniz. ( Ben sizin kullandığınız sürümde herhangi bir sorun yaşamadığım için o rom sorunlu başka roma geçin diyemiyorum maalesef. Sizin tercihinize kalmış bir durum )

haklısınız video'ya kadar geçmesi vs. zor ama nasıl oluyorsa oluyor anlayamadığım şekilde.

bunun dışında ghost touch olayı ile karşılaşmadım normal zamanlarda.

şu sıralarda telefonun ekranı bana değil de dışarı gelecek şekilde cebime koymaya çalışıyorum. o yönde alışkanlık edinmem gerekecek sanırım. eğer o şekilde sorun çözülürse tamam ama yinede can sıkıcı bir durum.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
haklısınız video'ya kadar geçmesi vs. zor ama nasıl oluyorsa oluyor anlayamadığım şekilde.

bunun dışında ghost touch olayı ile karşılaşmadım normal zamanlarda.

şu sıralarda telefonun ekranı bana değil de dışarı gelecek şekilde cebime koymaya çalışıyorum. o yönde alışkanlık edinmem gerekecek sanırım. eğer o şekilde sorun çözülürse tamam ama yinede can sıkıcı bir durum.
En azından bir süre öyle deneyin ve tekrar olup olmadığını gözlemleyiniz. Umarım bu şekilde çözülür durumunuz.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Gsmarena ıncelemesı cıkmıs

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Anladığım kadarıyla en iyi hoparlör kalitesi mi 9 se de
Benı sasırtan bataryasının 73 alması :D. Büyük ihtimal xıaomının sistem içindeki bos beles seylerı dusurdu skoru. Yarın sabah hepsine bakacagım sımdı sadece bataryaya baktım uyumadan

frknaknc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
61
Benı sasırtan bataryasının 73 alması :D. Büyük ihtimal xıaomının sistem içindeki bos beles seylerı dusurdu skoru. Yarın sabah hepsine bakacagım sımdı sadece bataryaya baktım uyumadan
son güncellemelerden sonra batarya da güzel gelişmeler var fark ediliyor.

Üst Alt