Soru Mi 9 Se Kulaklık Sorunu

Berkdursun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berk Yigit
Cihazım
Xiomi Mi 6
Konular
18
Herkese merhaba bende mi 9 se düşünüyorum fakat bazı kişilerden kulaklık ile müzik dinlerken (Ne kdar süre dinledigimiz farketmez) sesin gittigini ve bu olayın kulaklıgı çıkarıp takmayla düzelmedigini duydum bunu yaşayan veya bu konu hakkında bilgisi olanlar yoruma yazabilirse çok memnun olurum herkese iyi günler

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
Mi 9 SE almak isteyenlere tavsiye etmiyorum şuana kadar kullandığım en kötü telefon, belki siz bu sorunları yaşamayacaksınız veya yaşamazsınız onu bilemem ama elbet birileri yaşıyor ki bu sorunları görüp duyuyoruz.

Öncelikle ahize sorunundan bahsedeyim; bazen telefonla konuşurken bir dakika veya daha kısa bir süre sonra ahizeden bir cızırtı geliyor ve 5 sn sonra karşıda ki kişinin sesini hiç alamıyorsunuz anca hoparlöre alıp tekrar ahizeye almanız lazım sorunu geçici olarak geçirmek için.

İkincisi ise beni en çok sinir eden ghost touch sorunu yani telefonun dokunmatiğinin kendi kendine basması sorunu, ve bununla birlikte yaşadığım multi touch sorunu (pubg gibi oyunlarda duvarı yumruklamama sebep olur kendisi).

Üçüncüsü ise konudaki kulaklık sorunu sırf bu sorunu gidermek için kablosuz mi airdots pro aldım o da sorunlu çıktı (ses eşitsizliği) :D Şaka gibi bir marka ya.

Dördüncüsü ise pil, herkesin de bildiği gibi çok iyi bir pil performansı yok ama keşke diğer sorunlar olmasaydı da sadece pili olsaydı ah ah.

Neyse demem o ki çalışmaya başladığımda aldığım maaş ile ilk işim Samsunga geçmek, zaten eskiden beridir Samsung kullanıcısıydım nerden bulaştım bu Xiaomi denilen illete bende bilmiyorum ama az önce de dediğim gibi bir daha ne ben bulaşırım ne de yakınlarıma aldırtırım. Xiaomi pişmanlıktır. (Benim naçizane görüşüm) :)

Hocam bende Mi Max 2 ve Mi 9 SE kullanmış birisi olarak size Xiaomi konusunda katılıyorum. Yazılımsal sorunları bitmeyen ürünlere sahip firma. Elimdeki Mi 9 SE'yi eskitince Oneplus'a geçeceğim. Android'in iPhone'u resmen

Oyla:
Üst Alt