Soru Mi 9 Se Kulaklık Sorunu

Berkdursun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berk Yigit
Cihazım
Xiomi Mi 6
Konular
18
Herkese merhaba bende mi 9 se düşünüyorum fakat bazı kişilerden kulaklık ile müzik dinlerken (Ne kdar süre dinledigimiz farketmez) sesin gittigini ve bu olayın kulaklıgı çıkarıp takmayla düzelmedigini duydum bunu yaşayan veya bu konu hakkında bilgisi olanlar yoruma yazabilirse çok memnun olurum herkese iyi günler

Okanika

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
0
Herkes sorunun farkında ama güncelleme gelecek mi bu duruma telefonun yaşadığım tek sıkıntısı bu. Bu da resmen ele güne rezil olmalık sorun

Oyla:

osdilk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman Dilek
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
0
Abiler sorun hala çözülmedi.Bildiğiniz fix yaması falan var mı? Bu sorun beni deli edecek

Oyla:

guvenayaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
guven
Cihazım
mi 9 se
Konular
16
Arkadaşlar şimdi bu sorunun nasıl çözüleceğini anlaticam bu yöntem kökten çözmüyor sadece o anlık düzeltiyor sonra tekrar yapabilir. Şimdi anlatiyorum. Kulaklıktan ses kesildiginde ayarlar>ses ve titreşime giriyorsunuz sonra zil sesi ayarını biraz oynatıyorsunuz o anda düzeliyor bende rasgele buldum bunu

Oyla:

Ben Ali Arslan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus Ali
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
0
Herkese merhaba bende mi 9 se düşünüyorum fakat bazı kişilerden kulaklık ile müzik dinlerken (Ne kdar süre dinledigimiz farketmez) sesin gittigini ve bu olayın kulaklıgı çıkarıp takmayla düzelmedigini duydum bunu yaşayan veya bu konu hakkında bilgisi olanlar yoruma yazabilirse çok memnun olurum herkese iyi günler
Hocam bende de aynı sorun var ses gidince WhatsApp tan sesli mesj açıyorum düzeliyor bunu farkettim neden bilmiyorum ama böyle düzeliyor düzeldi denmek kolay değil açıkçası rezalet bir durum

Oyla:

PowerOfDreams

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Hocam bende de aynı sorun var ses gidince WhatsApp tan sesli mesj açıyorum düzeliyor bunu farkettim neden bilmiyorum ama böyle düzeliyor düzeldi denmek kolay değil açıkçası rezalet bir durum
Wp de sesli konusmada sürekli ses kesilmesi yaşıyorum wp yüzünden diye düşünüyordum telefondan mi kaynakli ?

Oyla:

osdilk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman Dilek
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
0
Bu sorun 9SE'nin kronik sorunu.Çözümü henüz hiçbir romda yok.İyi forumlar

Oyla:

Berkdursun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berk Yigit
Cihazım
Xiomi Mi 6
Konular
18
Teşekkürler

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Mi 9 SE almak isteyenlere tavsiye etmiyorum şuana kadar kullandığım en kötü telefon, belki siz bu sorunları yaşamayacaksınız veya yaşamazsınız onu bilemem ama elbet birileri yaşıyor ki bu sorunları görüp duyuyoruz.

Öncelikle ahize sorunundan bahsedeyim; bazen telefonla konuşurken bir dakika veya daha kısa bir süre sonra ahizeden bir cızırtı geliyor ve 5 sn sonra karşıda ki kişinin sesini hiç alamıyorsunuz anca hoparlöre alıp tekrar ahizeye almanız lazım sorunu geçici olarak geçirmek için.

İkincisi ise beni en çok sinir eden ghost touch sorunu yani telefonun dokunmatiğinin kendi kendine basması sorunu, ve bununla birlikte yaşadığım multi touch sorunu (pubg gibi oyunlarda duvarı yumruklamama sebep olur kendisi).

Üçüncüsü ise konudaki kulaklık sorunu sırf bu sorunu gidermek için kablosuz mi airdots pro aldım o da sorunlu çıktı (ses eşitsizliği) :D Şaka gibi bir marka ya.

Dördüncüsü ise pil, herkesin de bildiği gibi çok iyi bir pil performansı yok ama keşke diğer sorunlar olmasaydı da sadece pili olsaydı ah ah.

Neyse demem o ki çalışmaya başladığımda aldığım maaş ile ilk işim Samsunga geçmek, zaten eskiden beridir Samsung kullanıcısıydım nerden bulaştım bu Xiaomi denilen illete bende bilmiyorum ama az önce de dediğim gibi bir daha ne ben bulaşırım ne de yakınlarıma aldırtırım. Xiaomi pişmanlıktır. (Benim naçizane görüşüm) :)

Son düzenleme:
Oyla:

Polocat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Geliştici seçeneklerden animasyon hızını en az 0.5x in altına indirmeyin, yani kapalı yapmayın, yoksa böyle sorunlar oluyor

Oyla:
Üst Alt