Soru Mi 9 Se Kulaklık Sorunu

Berkdursun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berk Yigit
Cihazım
Xiomi Mi 6
Konular
18
Herkese merhaba bende mi 9 se düşünüyorum fakat bazı kişilerden kulaklık ile müzik dinlerken (Ne kdar süre dinledigimiz farketmez) sesin gittigini ve bu olayın kulaklıgı çıkarıp takmayla düzelmedigini duydum bunu yaşayan veya bu konu hakkında bilgisi olanlar yoruma yazabilirse çok memnun olurum herkese iyi günler

rone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Mi 9 se
Konular
8
Kulaklık sorunu yaşayanlar, ses kesilmesinden ve sağ-sol ses farkı oluşmasından bahsediyor. Peki cihazı hiç kablosuz yani bluetooth kulaklık ile kullanan oldu mu ? Olduysa benzer sorunlar kablosuz kulaklıkta da geçerli mi ?

Oyla:

ibrahimtonbul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Kulaklık sorunu yaşayan arkadaşlar hepiniz global stabil 10.3.1 e guncellediniz mi. Suan hangi sürümde cihaz. Bende böyle bir sorun yoktu 10.2 sürümde. Güncelleme yaptım.
Daha sonra telegram grubuna katılmak için telegram kurdum. Ertesi gün kulaklık ile müzik dinlerken sesin önce cızırtı yapıp sonra tamamen kesildiğini farkettim ve sanki kulaklık ısınmaya başlıyor emin değilim tam.
Sonra deneme yanılma ile bu işin yazılımsal olduğunu çözdüm. Sadece Spotify yada müzik uyg. çalarken hiçbir şey yapmazsanız sorun yok. WhatsApp kulllanmak da dahil buna. Ancak telegram veya Instagram a girip sohbete girdiğiniz anda iş bitiyor. Çıt diye bir ses geliyor o anda. Ve zamanla ses gidiyor.
Çözüm hala bulamadım. İnşallah bir sonraki güncelleme ile gider yada sorun kaynağı bulunur

Oyla:

brtcnctn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat can Çe
Cihazım
Mi 9 Se
Konular
3
Kulaklık sorunu yaşayanlar, ses kesilmesinden ve sağ-sol ses farkı oluşmasından bahsediyor. Peki cihazı hiç kablosuz yani bluetooth kulaklık ile kullanan oldu mu ? Olduysa benzer sorunlar kablosuz kulaklıkta da geçerli mi ?
Kablosuz kulaklıkta sorun yok ama aparatla sorun yaşanıyor

Oyla:

Hacıabi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatihakhan
Cihazım
Mİ9SE
Konular
0
uygun güzel kablosuz kulaklık tavsiye edermisiniz yada kablolu ?

Oyla:

rone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Mi 9 se
Konular
8
Bütçeniz nedir ? Ona göre size kablosuz kulaklık tavsiye edeceğim.

Oyla:

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Kulaklık sorunu yaşayan arkadaşlar hepiniz global stabil 10.3.1 e guncellediniz mi. Suan hangi sürümde cihaz. Bende böyle bir sorun yoktu 10.2 sürümde. Güncelleme yaptım.
Daha sonra telegram grubuna katılmak için telegram kurdum. Ertesi gün kulaklık ile müzik dinlerken sesin önce cızırtı yapıp sonra tamamen kesildiğini farkettim ve sanki kulaklık ısınmaya başlıyor emin değilim tam.
Sonra deneme yanılma ile bu işin yazılımsal olduğunu çözdüm. Sadece Spotify yada müzik uyg. çalarken hiçbir şey yapmazsanız sorun yok. WhatsApp kulllanmak da dahil buna. Ancak telegram veya Instagram a girip sohbete girdiğiniz anda iş bitiyor. Çıt diye bir ses geliyor o anda. Ve zamanla ses gidiyor.
Çözüm hala bulamadım. İnşallah bir sonraki güncelleme ile gider yada sorun kaynağı bulunur
Kesinlikle durum böyle. 10.2.2.0 Global sürümde problemi yaşıyorum.

Oyla:
Üst Alt