Rom Mi 9 SE - Global Kararlı Miui V10.2.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Saygun1987

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Saygun
Cihazım
Xiaomi 6x
Evet güncelleme gözükmüyor, inşallah yeni güncelleme de bootlopa girmeden güncelleriz. Bende sürekli hata verip recovery modunda %20 de takılıp yine başa dönüyordu, fastboota girip halledebildim

systemexpert

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Eren
Cihazım
mi9se
Guncelleme 10.3.1 kaldirildi mi yani kaldirildiysa neden kaldirildi bilgi verirseniz sevinirim.

NoThing2Lose

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Berkant
Cihazım
Mi9 Se
Selamunleyküm
Benim kullanmış olduğum rom bu  Screenshot_2019-06-24-21-41-28-462_com.android.settings.png

Play store üzerinden Netflixi yüklemek istiyorum ama cihaz sertifikalı değil diyor. Anladığım kadarıyla kullandığım custom ROM denilenden.telefonu ilk aldığımda çin rom yüklüydü miflash pro uygulamasından bunu yükledim. Şimdi ben cihaza twrp yüklesem sonra Xiaomi min verdiği global rom varsa onu yüklesem sertifika sorunu çözülür mü. Birde çin romdayken twrp yüklemeyi denedim ama telefon fastbootta kilitli kalmıştı şans eseri çin roma dönmeyi basarmıştı
Yardımcı olabilir misiniz ?

Ekli dosyalar

XiaoMiu

.
Bölüm Sorumlusu
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Harun
Cihazım
-Mi6-Sagit-
Selamunleyküm
Benim kullanmış olduğum rom bu  Ekli dosyayı görüntüle 53496

Play store üzerinden Netflixi yüklemek istiyorum ama cihaz sertifikalı değil diyor. Anladığım kadarıyla kullandığım custom ROM denilenden.telefonu ilk aldığımda çin rom yüklüydü miflash pro uygulamasından bunu yükledim. Şimdi ben cihaza twrp yüklesem sonra Xiaomi min verdiği global rom varsa onu yüklesem sertifika sorunu çözülür mü. Birde çin romdayken twrp yüklemeyi denedim ama telefon fastbootta kilitli kalmıştı şans eseri çin roma dönmeyi basarmıştı
Yardımcı olabilir misiniz ?
Hocam bölgeyi Hindistan yapınız sonra mi app store uygulaması gelecek Netflix i ordadan indirmeyi dener misiniz

systemexpert

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Eren
Cihazım
mi9se
mi 9 se 10.3.1.0 Güncellemeden sonra bu hatayı alıyorum alan var mı nasıl bir yöntem izlemeliyim napmalıyım. teşekkürler.
Screenshot_2019-06-24-17-53-49-141_com.android.updater.png Screenshot_2019-06-24-15-15-35-702_com.android.updater.png

manasturk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
hakan
Cihazım
mi5s 64gb

systemexpert

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Eren
Cihazım
mi9se
2 yıl resmi turkiye garantili evefone urun bu o yüzden kilit açamam garanti bozulur başka bir yöntem yok mu?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Oflu
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt