Sohbet Mi 9 Lite mı ? Mi 9T mi ?

• Konbuyu başlatan Stoya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 93
  • Görüntüleme 15K

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
Merhabalar,

9t de ortalama ekran süreniz nedir acaba? Ya da lite modeli içinde kullananlar varsa ekran sürelerinizi atarmısınız? Teşekkürler
Mi9t de 7 saati geçemedim daha tam 1gün gidiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Magisk den lkt kurduk battary seçili en yüksek aldığım süre.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Stoya cihaz duruyormu halen memnun musunuz satıcı ismi atar misiniz ozelden

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Ben garantili cihaz kullanmıyorum, vereceğim tavsiye satıcı sahibinden sitesi ayyıldız iletişim/antep de ve garantisiz satıyor...

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Ben garantili cihaz kullanmıyorum, vereceğim tavsiye satıcı sahibinden sitesi ayyıldız iletişim/antep de ve garantisiz satıyor...
Şeytanın belini kira cam az kaldi anladığım kadarı ile kullanmaktasiniz nasıl memnunmusunuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Istanbul da turan gsm'den alacağım bende seytanin belini kirarsak siz fiyat olarak ozaman kaca aldiniz peki

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Şeytanın belini kira cam az kaldi anladığım kadarı ile kullanmaktasiniz nasıl memnunmusunuz

Memnunum istersen sana satayım 1900 tl'ye ? BL açık, istenilen rom yüklenir, hayalet ekran/kendi kendine dokunma vs yok. Ekranına parmaktan ve kulaktan hariç bir şey dokunmadı, batarya itina ile doldurulup boşaltıldı ama hiç Spigen kılıf takılmadı haha--

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Memnunum istersen sana satayım 1900 tl'ye ? BL açık, istenilen rom yüklenir, hayalet ekran/kendi kendine dokunma vs yok. Ekranına parmaktan ve kulaktan hariç bir şey dokunmadı, batarya itina ile doldurulup boşaltıldı ama hiç Spigen kılıf takılmadı haha--
Ben biraz düşünmem lazım litemi yoksa 9t mi pek fiyat farkı yok malum yollu alacam gibi bakalım yarın ola hayrola belki bir açılış olur da ha da uyguna alırım

eranyum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
arkadaşlar mi 9 lite modeli hak ettiği ilgiyi görememiş gibi geliyor bana. mi 9 lite konusunda bile 2 ana konu var, aynı admin tarafından açılmış ve 2'si de hala açık. anlayacağınız o kadar ilgisiz kalmış :D redmi note 8 pro derken , mi 9 lite daha cazip gelmeye başladı. 9T'de kızılötesi, hafıza kartı desteği olmaması ve fiyatın daha yüksek olması gibi nedenlerle pek sıcak bakmıyorum. neden 9T bu kadar övülüyor , 9 lite'a göre sadece daha iyi bir işlemciye sahip bir de optik 2x zoom var . onun haricinde 9 liteher açıdan daha iyi. buna rağmen herkes 9T tavsiye ediyor :?

note 8 pro almak istiyordum ancak şu an için tek sim kaydediliyor. bundan dolayı mi 9 lite araştırıyordum ama 9 lite'ta da 2. sime kayıt yapılması gerekiyormuş, çift sim kayıt yapılırsa band 20 gidiyormuş. bunu önlemenin bir yolu yok mu? çift sim kayıt ederken band 20'den olmayacağımız bir yolu yok mu? bir de 9 lite için şebeke çekim problemi var deniyor ama aslı yok sanırım, daha çok hatalı kayıt yapılan cihazlarda yaşanan bir sorun gibi algıladım ..

bu şartlar altında 9 lite tavsiye eder misiniz? yoksa note 8 pro mu ?

Üst Alt