Sohbet Mi 9 buhranlığı

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18

buradan aldım daha gelmedi kargoda şu an
Ben yerinizde olsam ayni paraya mi9pro alirdim. Pil olarak , kamera olarak ve islemci olarak daha iyi çünkü

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Yüz tanıma ile kilit açma sistemi daha hızlı calısıyor mi 9 un benim gözümdeki artısı o
Yüz tanıma malesef çokta sağlikli değil evet çok hızlı çalısıyor ama aile üyelerinde çoğunda aćılıyor. Mesala benim mi 9 abimde de açılıyor

lg10

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
mi8 pro
Konular
0
Pardon hocam. Aynen mi9t pro dan bahsediyorum :) 4000 liraya var çünkü.
o telefonu tek almama nedenim ön kamerasının açılıp kapanması

mi9 pro 5g veya mi9 expolerer edition türkiyede satılsaydı kesin alırdım
mi9 ex sahibindende var çok baktım ama pasaport kayıtlı olduğu için pek almak istemedim

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Yüz tanıma malesef çokta sağlikli değil evet çok hızlı çalısıyor ama aile üyelerinde çoğunda aćılıyor. Mesala benim mi 9 abimde de açılıyor
Hiz o hız değil hocam. On de kamera oldugu icin salise
o telefonu tek almama nedenim ön kamerasının açılıp kapanması

mi9 pro 5g veya mi9 expolerer edition türkiyede satılsaydı kesin alırdım
mi9 ex sahibindende var çok baktım ama pasaport kayıtlı olduğu için pek almak istemedim
Benim de almama sebeplerimden birisi oydu. Ama suan mi 9 kullanıyorum şükür memnunum :)
Cihaziniz cok iyi cihaz tabiki , hayirli olsun.

lg10

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
mi8 pro
Konular
0
Hiz o hız değil hocam. On de kamera oldugu icin salise

Benim de almama sebeplerimden birisi oydu. Ama suan mi 9 kullanıyorum şükür memnunum :)
Cihaziniz cok iyi cihaz tabiki , hayirli olsun.
sağoluun teşekkürler
birde hocam kulaklık almayı düşünüyorum kutudan kulaklık çıkmıyormuş
iyi bir ses kalitesi için hangi kulaklığı önerirsiniz yada mi8 pro orjinal kulaklık bulabilirmiyiz
bir çok kulaklık aldım ama hiç birinden memnun değilim bas ve tiz konusunda tatmin etmiyor

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
sağoluun teşekkürler
iyi bir ses kalitesi için hangi kulaklığı önerirsiniz yada mi8 pro orjinal kulaklık bulabilirmiyiz
bir çok kulaklık aldım ama hiç birinden memnun değilim bas ve tiz konusunda tatmin etmiyor
Hocam xaoimilerin mi a2lite haric hicbirinin kutusundan kulaklik çıkmıyor maalesef. Haliyle orjinal kulakliklari yok. Ama bas ve tiz iyi bisey istiyorsaniz sennheiser alabilirsiniz. Ama pahalıdır. Kablosuz bakarsanız ben airdots kullanıyorum ama orta ve alt seviyede bir cihaz bu.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
sağoluun teşekkürler
Kablolu düşünürseniz, iphone kulaklığı. Kablosuz düşünürseniz, çift sürücüye sahip blitzwolf fye 7 modelini öneririm.

Hamzabey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamza Öztürk
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
1
Ben de pop-up kamera yüzünden tereddüte düşüp mi9 aldım. Galaxy Note kullanıcısıydım, başta tereddüt etsemde kısa sürede aşırı ısındım telefona. Fakat! Şu MIUI 11 olayı bir haftada telefondan tamamen soğuttu beni! Kameradan galeriye geçemiyorum! Instagram'da genel bir sorun var, hikaye vs paylaşılmıyor, kaydırmalı gönderilerde zaman zaman takılma oluyor kaydıramıyorum! Whatsappta günde muhakkak 2-3 kere donma yaşıyorum telefonu yeniden başlatmam gerekiyor! Bazen kamerada video kaydı dahi yapamıyorum, donuyor ve kayıt tuşu çalışmıyor! Sözde amiral gemisi aldık ama lise projesi gibi hazırlanmış bir yazılım kullanıyorum şuan resmen! Bu paraya çok rahat tertemiz ikinci el Note 9 alırdım! Ve 10.0.2.0 sürümü yüklü şuan, güncelleştirme de görünmüyor... Ne zaman gelecek o da belli değil. Hakikaten çok moral bozucu ve can sıkıcı... Oysa ki Xiaomi, Huawei, Oppo, Oneplus gibi markalara karşı ciddi bir sempatim vardı...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben de pop-up kamera yüzünden tereddüte düşüp mi9 aldım. Galaxy Note kullanıcısıydım, başta tereddüt etsemde kısa sürede aşırı ısındım telefona. Fakat! Şu MIUI 11 olayı bir haftada telefondan tamamen soğuttu beni! Kameradan galeriye geçemiyorum! Instagram'da genel bir sorun var, hikaye vs paylaşılmıyor, kaydırmalı gönderilerde zaman zaman takılma oluyor kaydıramıyorum! Whatsappta günde muhakkak 2-3 kere donma yaşıyorum telefonu yeniden başlatmam gerekiyor! Bazen kamerada video kaydı dahi yapamıyorum, donuyor ve kayıt tuşu çalışmıyor! Sözde amiral gemisi aldık ama lise projesi gibi hazırlanmış bir yazılım kullanıyorum şuan resmen! Bu paraya çok rahat tertemiz ikinci el Note 9 alırdım! Ve 10.0.2.0 sürümü yüklü şuan, güncelleştirme de görünmüyor... Ne zaman gelecek o da belli değil. Hakikaten çok moral bozucu ve can sıkıcı... Oysa ki Xiaomi, Huawei, Oppo, Oneplus gibi markalara karşı ciddi bir sempatim vardı...
11.0.2.0 yazacaktım özür diliyorum...

Son düzenleme:
Üst Alt