Sohbet Mi 9 buhranlığı

Tro0n

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
Xiaomi mi 9
Konular
3
Mi9t pro alsaydin keske.4000 pil.tam ekran.sogutma
Evet keşke
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Alışırsın hocam, bende alıştım zamanla. Benzer konuları ilk zamanlar böyle konular açmıştım mi9 ve mi9 pro hakkında fakat iş işten geçti, yinede çok üzülecek bir durum yok.

ayrıca diğer arkadaşların aksine ben 11.0.6.0 güncellemesini yapmanızı tavsiye ederim, şarj ve ısı olayı biraz daha iyi optimize edilmş. Eskisi kadar sıkmıyor insanın canını bu haliyle.
Reis zoruma gidiyor 100 tl fazla vermek birde koydu tam ekran jak batarya çok büyük artılar umarım mi 9 u unutmaz xiaomi

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Alışırsın hocam, bende alıştım zamanla. Benzer konuları ilk zamanlar böyle konular açmıştım mi9 ve mi9 pro hakkında fakat iş işten geçti, yinede çok üzülecek bir durum yok.

ayrıca diğer arkadaşların aksine ben 11.0.6.0 güncellemesini yapmanızı tavsiye ederim, şarj ve ısı olayı biraz daha iyi optimize edilmş. Eskisi kadar sıkmıyor insanın canını bu haliyle.
Hocam mi 9 globalde şu an en son sürüm 11.0.6 mı? Bnimde öyleydi fakat imei düştü cihazda ve tekrar repair yapılı miui 10 a geri dönmüştü tekrar 11 e geçtim fakat halen 11.0.5.0 da kaldı güncelemelrde sorun olmş olabilir mi işlemden sonra

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Evet keşke

Reis zoruma gidiyor 100 tl fazla vermek birde koydu tam ekran jak batarya çok büyük artılar umarım mi 9 u unutmaz xiaomi
Şuan unutulan mi9 değil mi9t miui11 güncellemesini alamayanlar var. Pop up kamera uzun dönemde cihaz içine hem toz alacak hemde mekanizma zamanla tam performans vermeyecek hatta erkenden bozulanlar olacak.İçiniz rahat olsun

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Hocam mi 9 globalde şu an en son sürüm 11.0.6 mı? Bnimde öyleydi fakat imei düştü cihazda ve tekrar repair yapılı miui 10 a geri dönmüştü tekrar 11 e geçtim fakat halen 11.0.5.0 da kaldı güncelemelrde sorun olmş olabilir mi işlemden sonra

Hocam 11.0.6.0 bir kaç gün verdiler sonra ota dan kayboldu. gerimi çektiler bilmiyorum birdaha ses seda çıkmadı. Ben zip dosyasını forumdan indirip ayarlar, günceleme kısmından kendm yükledim.

Bazı sıkıntılar yok değil var ama bilmiyorum neden geri çektiklerini.

aşağıda ufak tefek bir kaç yorum yaptım.

alperemiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
Mi9
Konular
35
Tam ekran nasıl olmuyor onu anlamadım dediklerinizden katıldığım sadece pubg oynarken ani reflekslerde jireskop ya da parmak ile oynarken yarım saniye kadar geç tepkime verebiliyor bunu da en az 4-5 kd si olan iyi oyuncular fark edebilir onun dışında sorun yaşamıyorum telefonda

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Evet keşke

Unutmak mı :D bu xaoiminin amiral gemisi. Hepsini unutur bunu unutmaz emin olun.
Hayırlı olsun cihaziniz.

Tro0n

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
Xiaomi mi 9
Konular
3
Tam ekran nasıl olmuyor onu anlamadım dediklerinizden katıldığım sadece pubg oynarken ani reflekslerde jireskop ya da parmak ile oynarken yarım saniye kadar geç tepkime verebiliyor bunu da en az 4-5 kd si olan iyi oyuncular fark edebilir onun dışında sorun yaşamıyorum telefonda
Tam ekran derken çentikten bahsediyorum pubg oynadıktan sonra elinizi yakan bir ısı hissetmiyormusunuz

Unutmak mı :D bu xaoiminin amiral gemisi. Hepsini unutur bunu unutmaz emin olun.
Hayırlı olsun cihaziniz.
Valla bana asıl amiral gemisi mi 9t pro gibi geldi 2019 yılının

habib723

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habib
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
9
Bende mi9t pro da malesef bazı oyunlarda direk açılıp kapanıyor giriş yaptığımda... Örneğin 101 okey plus...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

alperemiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
Mi9
Konular
35
Cihazı ince silikon kılıf ile kullanıyorum elimi rahatsız eden bir ısı hissetmedim daha bu sezon 200 maç yaptım as kadame 4kd var

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
3D Designer
Konular
162
Hayırlı olsun cihaziniz.
Hiçbir cihaz unutulmayacaktır hocam. Snapdragon 625 işlemcisi bulunan ve 2017 ocak ayında çıkan redmi note 4x bile halen destek alıyor.

Üst Alt