Sohbet Mi 9 buhranlığı

Tro0n

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
Xiaomi mi 9
Konular
3
Arkadaşlar çok fena kazıklanmış hissediyorum mi 9 ve mi 9t pro arasında kalıp mi 9 aldım oyunlarda ısınıyor tam ekran yok şarjı 1 gün yetmiyor falan filan içime su serpin 100 tl daha fazla verdim bide kafayı yicem :@:@:@ tüm arkadaşlarım kandırmış beni forumda gezinti yapsaymışım keşke

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Arkadaşlar çok fena kazıklanmış hissediyorum mi 9 ve mi 9t pro arasında kalıp mi 9 aldım oyunlarda ısınıyor tam ekran yok şarjı 1 gün yetmiyor falan filan içime su serpin 100 tl daha fazla verdim bide kafayı yicem :@:@:@ tüm arkadaşlarım kandırmış beni forumda gezinti yapsaymışım keşke

Öncelikle hayırlı olsun yeni cihazınız.Böyle düşünmenize gerek yok her 2 cihazda farklı kulvarlarda yarışan cihazlar ve Xiaomi'nin amiral gemileri.Yazılımsal sorunlar MIUI 11 geçiş döneminde olduğu için bir çok cihazda yaşanmakta bir kaç güncelleme ile daha stabil bir hal alacaktır.Kullandıkça eminim cihaza ısınacak ve her geçen gün memnun kalacaksınız.

deviL

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi 6
Konular
0
bence doğru karar verdin, bende 1 hafta önce aldım ve çok memnunum. tam ekran desteği uygulamalarla ilgili bence, güncellendikçe çözülüyor. pub g ve call of duty oynuyorum şarjım iphone a göre hiç gitmiyor. ısınma da iphone kadar fazla değil

mert258

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi8
Konular
16
Yüz tanıma ile kilit açma sistemi daha hızlı calısıyor mi 9 un benim gözümdeki artısı o

ozer05

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
23
Hayırlı olsun diyelim hocam. Bence bu kadar içerlenmenize gerek yok şu anda MIUI11 güncellemelerinden dolayı bir kaç cihaz yakın zamanda oturacaktır. Sadece biraz zamana ihtiyacınız var bence çok iyi bir cihaz almışsınız tekrardan iyi günlerde kullanın :)

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Kesinlikle doğru tercih hocam Mi 9 custom rom kullanarak ısınma ve şarj problemlerinden kurtulabilirsiniz hemen çözüm istiyorsanız , fakat biraz beklerseniz yeni çıkan güncellemelerde sorunlar gidirelecektir. MIUI 11 geçiş dönümü şuanda ilk güncellemelerde problem olabiliyor.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hiç canınızı sıkmayın miss gibi cihaz almışsınız forumda mi9 eu stabil kullanan tecrübeli arkadaşlar öneride bulunursa miui10 sürümlerinden yükleyin ve güncellemeyin miui11 bi çok modelde bi sürü sorunu beraberinde getirdi olmamış yani zamanı var.

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Mi9t pro alsaydin keske.4000 pil.tam ekran.sogutma

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Cihaziniz hayirli olsun. Bende 1 aydir arastiriyorum, ikisi arasinda kaldim. Tercihim mi9t prodan yana oldu ama mi9 da almaya karar versem aldiktan sonra pisman olmazdim. Gorilla glass 6, kablosuz sarj, daha guzel kamera (6 elementli lens mevcut). Sizi pisman etmeyecektir.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Alışırsın hocam, bende alıştım zamanla. Benzer konuları ilk zamanlar böyle konular açmıştım mi9 ve mi9 pro hakkında fakat iş işten geçti, yinede çok üzülecek bir durum yok.

ayrıca diğer arkadaşların aksine ben 11.0.6.0 güncellemesini yapmanızı tavsiye ederim, şarj ve ısı olayı biraz daha iyi optimize edilmş. Eskisi kadar sıkmıyor insanın canını bu haliyle.

Üst Alt