Yardım Mi 8 Şebeke ve Wifi görmüyor

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Arkadaşlar dediğim gibi 2 ay boyunca sim kartı görmeme ile birlikte wifi'a bağlanamama ve dediğiniz gibi kendi kendine reset atma sorunu vardı. Bunların hepsi aynı anda oluyordu yani. İlk başlarda haftada bir sonra haftada iki derken her gün olmaya başladı. Sorun wifi entegresinin pinlerinde. Dandik olduğu için zamanla ve/veya darbelerle zayıflıyormuş. Tam olarak ne yaptı bilmiyorum ama bir günde halletti ki deneme süresi de vardı bunun içinde, toplam ameliyat yarım saat ancak sürmüştür.
Batarya ile ilgili de deji kullanan arkadaşlar önerdi ben de 2 hafta önce taktırdım gayet memnunum. Yeni almış gibi oldum telefonu.
Telefoncu kadıköyde, Osso bilişim teknoloji hizmetleri.

CengizHan13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengizhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
7
Birkaç gün önce telefoncuya gittim ve telefonu tamir ettirdim (batarya eskimiş olduğu için onu da değiştirdim.). Şimdilik sorun çözüldü ama ilerde tekrar olur mu onu bilmiyorum, zamanla görecez.

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Hocam 1 ay önce yaptırmıştım şu an yine aynı sıkıntı oldu. 1 ay boyunca sorunsuz kullanmıştım. Siz nerede ne kadara yaptırdınız? Bir de hangi işlem yapıldı telefona?

yakuza212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 5
Konular
0
Xiaomi mi 8 şebeke sorununu çözdüm.
Merhaba. Birebir ve iki ay boyunca yaşadığım sorunu Diyarbakır'da bir telefon tamircisinde hallettim. Anakart üzerinde tamir yaptı 1 aydan fazladır sorunsuz kullanıyorum. Tam olarak hatırlamıyorum adını ama anten'li bir şeydi. Burası üzerinde tamirat yaptığını söyledi. 400 TL ücret aldı. (Muhtemelen 5dklık iş)

CengizHan13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengizhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
7
Hocam 1 ay önce yaptırmıştım şu an yine aynı sıkıntı oldu. 1 ay boyunca sorunsuz kullanmıştım. Siz nerede ne kadara yaptırdınız? Bir de hangi işlem yapıldı telefona?
Ben öğrenci olduğum için ucuza yaptı sağ olsun. Wifi anteninde mi ne sorun vardı yanlış hatırlamıyorsam. Telefoncu telefon darbe aldığı için olmuş olabilir demişti. Ama sorun tekrar olur mu onu dediğim gibi zamanla görecez. Bu sorun bende sürekli olmuyordu zaten. Mesela bir süre sorun sürekli oluyor, bazen bir süre sorun düzeliyordu. O yüzden bir süre kullandıktan sonra buraya tekrar yorum yazarım.

Üst Alt