Yardım Mi 8 Şebeke ve Wifi görmüyor

itadoriyuji

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Tulip
Meslek
Telefoncu
Konular
0
Bu soruna benzer sorun benimde karşıma gelmişti sorunu edl modda firmware flashlayarak çözdüm genelde edl modda persist dosyasını flashlarsan çözülüyor

MamiMustiSaydam1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Mustafa
Cihazım
Poco F5 Pro, MI
Meslek
Grafiker
Konular
24
Ben 3 senedir kullanıyorum başıma böyle şeyler gelmedi. Acaba yazılımsal değil de donanımsal bişey olma ihtimali

Basketolog

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Benzer sorunu yaşadım. Defalarca rom attım. Hatta bi keresinde yanlışlıkla kilitlendi, brick oldu. Ama gördüğüm şu:
Yeni rom attığınızda "sistem uygulamalarını" güncellemeyin. Onlardan bir tanesi bence bu sorunu yapıyor.
Telefonu fabrika ayarların alıp hard reşit attım. Tekrar kurup hiç bir güncelleme yapmadım 1 gün sorunsuz çalıştı. Ama sonradan yine kopmalar yaşadım. Hala kesin bi çözüm bulamadım:-/

Asist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Şu sorunun kesin çözümünü bulabilen yok mu ya, illallah ettim artık.

Aslanmi8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
0
Hocam sorunu çözebildiniz mi iki gündür birebir aynı sorunla uğraşıyorum. Hattı görüyor ama şebeke yok wifi bağlanmıyor. Uçak modunda iken wifi a bağlanıyor bunu da bugün farkettim hiç elime almamama rağmen gün içerisinde 3 kez şarj bitirdi. Telefonculara gösterdim kimisi yazılımsal olabilir diyor kimisi yazılımla alakası yok diyor kimisi bunda çok problem var elimde kalır ben bununla uğraşmam diyor. Net birşey diyen ve anlayan kimse yok. Birden bire çöp oldu telefon çözüm bulduysanız geri dönüş yaparsanız sevinirim.

M_oguz35tr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut Oğuz
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Bende muzdaribim... Telefoncular yazılım konusunda uğraştılar ama olmadı. Donanımsal olabilir diyorlar donanım yapamayız diyorlar bulunduğum ilde.

hknengz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
5
Arkadaşlar merhaba Türkiyeden Rusyaya geldim soğuk havaya bağladım sanırım ben ama aynı sorunu yaşıyorum ve gün geçtikçe telefonu hiç kullanamaz oldum ailemle falan da görüşemiyorum çözümü bulan var mı ?

bahakaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
j2
Konular
0
bu sorunu çözüme kavuşturabilen oldu mu ?
bende son 2-3 aydır aynı problemi yaşıyorum. anakart arızası diyorlar fakat yazılımsa bir problem olduğuna eminim. çünkü kafasına göre geliyor bazen şebeke ve wifi

CengizHan13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengizhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
7
Aynı sorun bende de haftalardır var ama ben sim karttan sanıyordum, bu gün başka bir sim kartı bu telefona takınca gine aynı sorun oldu yani sorun telefonda. Telefona orijinal romunu yükledim ama gine aynı sorun var. Bu sorunun çözümünü bilen var mı?

Üst Alt