Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

Yigido2564

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
13
Evet yükledim ve dediğiniz sürüm bilgisi yazmakta kurulumdan sonra yenidende başlattım fakat arayüzde hiçbi değişiklik olmadı mi room en son beta sürümdeyim
hocam dediğim şey eu rom için geçerliyd :( mi roomda nasıl etkisi var bilemem. Bence eu ya dönün derim çok memnunum

ibrahim198131

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
69
hocam dediğim şey eu rom için geçerliyd :( mi roomda nasıl etkisi var bilemem. Bence eu ya dönün derim çok memnunum
Kusura bakmayın orayı atlamışım demekki mi-room da olmuyormuş bunuda deneme yanılma yöntemiyle anlamış olduk :D

Yigido2564

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
13
Kusura bakmayın orayı atlamışım demekki mi-room da olmuyormuş bunuda deneme yanılma yöntemiyle anlamış olduk :D
aynen hocam :D zarar gelmez. Eu ya geçmeme sebebiniz sıfırlamak istememeniz mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

amacım eu ya adam toplamak falan değil :D. Sadece benim telefondaşlarımın en iyi sonucu almasını isterim :)

Fumurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
0
ş karanlık mod haricinde pek bir farkı yok ama merakimizdan kurduk stabilden geçtim temiz kurulum format data ile kurdum geçişler akıcılık sıkıntı yok pil ömrü ne ilerleyen günlerde bakaca
Öncelikle herkesin bayramını tebrik ederim akşam miu eu beta son romunu kurduk bakalım simdilik bir sorun yok ama ilk açılışta simi görmedi cihazı kapatıp tekrar açtım düzeldi temaları çok güzel olmuş emeği geçenlere teşekkür ederim yüzer pencere ve gelişmiş karanlık mod haricinde pek bir farkı yok ama merakimizdan kurduk stabilden geçtim temiz kurulum format data ile kurdum geçişler akıcılık sıkıntı yok pil ömrü ne ilerleyen günlerde bakacağım herkese hayırlı olsun mi12
kardeşim bu rom ve modem dosyası ile kurdun da oldu değil mi ben çünkü 2 ay önce kurdum bu romu şebeke görmedi ve önceki roma döndüm mi 8 se de bu romu kurup modem dosyasını da kurup oluyor bu iş kesin mi yükleyecem ona göre korkuyorum

Yigido2564

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
13
kardeşim bu rom ve modem dosyası ile kurdun da oldu değil mi ben çünkü 2 ay önce kurdum bu romu şebeke görmedi ve önceki roma döndüm mi 8 se de bu romu kurup modem dosyasını da kurup oluyor bu iş kesin mi yükleyecem ona göre korkuyorum
Kesin hocam oluyor

Sroclientexe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi 9t
Konular
29
Arkadaşlar miui 12 miroom betayı şimdi kuracağım modem dosyası falan yüklemem gerekir mi şebeke gidiyor mu?

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
Evet arkadaşlar 2gün önce kurduğum mi12beta son romundan malasef mi11 stabil olan 11,0,3,0 en sıkıntısız Roma geciç yaptım meraklı arkadaşlara bir şey diyemem ama kullananlardan fikir alipta kuracak olan Lara hiç tavsiye etmem nedeni şebeke sorunu bağlantı sorunu WhatsApp sorunu pil süresi şu an mi 8se için en iyi ve sorunsuz rom 11.0.3.0stabil dir tecrübeyle sabittir

muhammet26

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
muhammet
Cihazım
mi8se
Konular
13
Bu romda superwallpepar kar yokmu canlı mars
ve dunya