Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

yusuf baydogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
10
Arkadaşlar resimdeki sürümü kullanıyorum ve sadece bir sürüm belki iki sürüm yükseltmek istiyorum wipe vs yapmadan sadece install ile yani yardımcı olur musunuz
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Unalyusuf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi8 se
Konular
9
mı8 se telefonum 3 4 sene once kırıldı ekranını yaptırdım. sımdı bu roomu atmak ıstıyorum 10.3.2 eu suankı surum roomu ındırıp twrpden kursam olurmu baska bı ıslem gerekırmı ?

borsa1409

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Hocam 10.3.2 den şaşmam ben miui 12 falan hikaye stabili görünce denesem mi dedim ama yorumlara bakılırsa hiç gerek yok 20.7.16 sürümüne kadar kullandım kasıntılarla vs uğraşmak istemeyen 10.3.2 sürümüne dönsün. Bir de farkettiğim çok tuhaf bir şey var 10.3.2 nin genel kamera kalitesinde bariz bi şekilde fark var yani daha iyi, gece modu daha iyi ve pro modda pozlama süresini uzattığımda aldığım görüntü aynı ortamda miui 11-12 romlarsa aynı pozlama süresiyle çekilenlerden daha iyi. İlk aklıma gelen bilinçli eskitme oldu.
hocam 10.3.2 rom linki varsa paylasirmisiniz tesekkurler

borsa1409

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Bu romu yükledim magisk rom dosyasinida flashladim suan ufak bi sorun yasiyorum kisa video seklinde atiyorum uygulama eskiden sorunsuz calisiyordu suan hata veriyor

Bohemy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
pisinsan
Cihazım
iphone se
Konular
0

Destek Kesildi

Xioami.Eu rom, içinde bir çok özelleştirme seçeneği bulunan, Custom rom tadında, Çin developer temel bazlı,haftalık özelleştirilen bir Rom'dur...

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık,TWRP Recovery yüklü olmalıdır...

Kurulum

TWRP(Recovery) 3.3.0 ve üstü bir sürüm gereklidir. Farklı bir ROM'dan geçişlerde gerekli dosyalarınızın yedeğini alıp "FORMAT DATA" yapın.
Daha sonra ROM ve sırasıyla modem dosyasını yükleyin.
MIUI 11 beta ya da stabil ROM kullanıcıları Dalvik/Art, Cache ve System bölümlerini silerek (wipe) yükleme işlemini yapabilirler. Data ve internal storage bölümlerini silmediğiniz sürece veri kaybı yaşamayacaksınızdır.

İNDİRME BAĞLANTISI

Modem

Modem dosyasını ROM kurulumun sonrasında her zaman yükleyiniz. Aksi takdirde şebeke gelmeyecektir.​

Üst Alt