Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kleeia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
0
Stabilde sürümde ağ sorunu yaşayan var mı?

Kantay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Mi8se
Konular
4
Arkadaşlarlar heyecan niye atıyorsunuz ki. Android 50 bile gelse arayüz kullanım vs aynı miui sürümü gelirse değişiklikler güzel oluyor android sürümüne takılmayın? Ben şu an 10.0.1.0 deyim acayip memnunum süper stabil süper hızlı hiç sorun yok... Temiz kurulum la 10.0.1.0 a dönün derim içiniz rahat olsun kullanıken

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Bu demek oluyor ki imeili Mi 8 SE ler için güncelleme bitti.Telefon elimizde patladı inşaAllah akıllandık ve bir daha global olmayan telefon almayız.
Çıldırmamak elde değil ya gerçekten...

Beta kullanmayin hocam sizde eu stabil kullanin

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
DEĞİŞENLER 9.6.5

sistem
Düzeltme - Wi-Fi düşük tarama problemini çözme

Uygulama kilidi
Düzeltme - Kilit ekranı resim kilidi kilitlendiğinde ve sol slayt açıkken siyah ekran hatasını düzeltin.

Ayarlar
Optimize Et - Kayan pencereyi kullanarak anlık mesajlaşma uygulaması bildirimlerini açmak için hızlı yanıt işlevi eklendi

Oyun ivmesi
Optimize Et - Oyun araç kutusu ikincil menü işlevini çağırmak için sürekli hareket eklenmiş hareket
Optimize Et - Oyun hızlandırma ayarlarını optimize edin ve peyzaj altında oyun ekleme arayüzü görüntüleme stilleri ekleyin

Xiaomi Bulut Hizmeti
Optimize et - Bir hesap eklerken, senkronizasyon isteminde ortak dil verilerinin senkronizasyon bilgilerini ekleyin.
Optimize Et - Büyük fontlar kullanırken, alttaki metnin eksik görünmesi sorunu görünüyor
Düzeltme - Arada bir bulut hizmeti üyesi işlevi çalışmıyor

kleeia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
0
DEĞİŞENLER 9.6.5

sistem
Düzeltme - Wi-Fi düşük tarama problemini çözme

Uygulama kilidi
Düzeltme - Kilit ekranı resim kilidi kilitlendiğinde ve sol slayt açıkken siyah ekran hatasını düzeltin.

Ayarlar
Optimize Et - Kayan pencereyi kullanarak anlık mesajlaşma uygulaması bildirimlerini açmak için hızlı yanıt işlevi eklendi

Oyun ivmesi
Optimize Et - Oyun araç kutusu ikincil menü işlevini çağırmak için sürekli hareket eklenmiş hareket
Optimize Et - Oyun hızlandırma ayarlarını optimize edin ve peyzaj altında oyun ekleme arayüzü görüntüleme stilleri ekleyin

Xiaomi Bulut Hizmeti
Optimize et - Bir hesap eklerken, senkronizasyon isteminde ortak dil verilerinin senkronizasyon bilgilerini ekleyin.
Optimize Et - Büyük fontlar kullanırken, alttaki metnin eksik görünmesi sorunu görünüyor
Düzeltme - Arada bir bulut hizmeti üyesi işlevi çalışmıyor
Hala devam ediyor sanırım sorun

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Sorun çözülmeyecek arkadaşlar şimdiden sölyleyeyim.Anca modem dosyasını atarak düzeltebilirsiniz o da Miui11 çıktığında hata verir onuda kullanamayız.Telefonun güncelleme desteği imeililer için kesildi.Telefonu (güncelleme isteyenlenler) elden çıkarmaya baksın bence :P

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Sorun çözülmeyecek arkadaşlar şimdiden sölyleyeyim.Anca modem dosyasını atarak düzeltebilirsiniz o da Miui11 çıktığında hata verir onuda kullanamayız.Telefonun güncelleme desteği imeililer için kesildi.Telefonu (güncelleme isteyenlenler) elden çıkarmaya baksın bence :P
Öncelikle modem dosyası sorununu eu destek ekibinden önce bizim yazılımcı arkadaşlar çözdü. Çözümü çok basit mi 11 çıktığında çalışmazsa bile muhakkak bir fix dosyası yapılacaktır

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Öncelikle modem dosyası sorununu eu destek ekibinden önce bizim yazılımcı arkadaşlar çözdü. Çözümü çok basit mi 11 çıktığında çalışmazsa bile muhakkak bir fix dosyası yapılacaktır

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam hiç zannetmiyorum yapılsa dahi biz neden her seferinde dosya değiştirmek zorunda olalım direkt otadan güncellemek varken?İnşaAllah yine dediğiniz gibi olur da en azından 4-5 güncellemede bir kurarız.İnşaAllah miui 11 de uyumlu olur.Fix çıksaydı şimdiye çıkardı ama neyse...Hadi inşaAllah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt