Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İbrahim474

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
16
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
guncelle dedigimde versiyon 10.3.1 var diyor ama yapmiyor bu nasil yapabilirim pek anlamiyorum bu islerden ama yol gosterebilecek olan varsa sevinirim
manulel olarak kurman gerekir. rom dosyasını indirip twrp üzerinden yüklemen lazım

kleeia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
0
Arkadaşlar şuan en güncel stabil sürümde bu sorun var mı cevaplarsanız sevinirim.

Koralbakar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koral
Cihazım
Mi 8 se
Konular
4
Şebeke sorunu çözüldü mü iyi forumlar

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Bir şebeke sorununu nerelere gelmiş çok garip.. Kimse telefonunu satmaya kalkmasın fix dosyası paylaşıldı zaten custom romlarda olabilir bu durumlar

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Yeni Stabil sürüm çıktığında ve şebeke sorunu olduğunda şu yazılarınızı okuyup kafanızı duvara vurmanız gerek yada vurdunuz o yüzden böyle konuşuyorsunuz.Ya arkadaşım bak zaten benim lafım şu "güncellemeyi ne yapacaksınız mis gibi telefon güncellemeden kullanın" muhabbeti yapanlara değil.10 sene kullanın siz güncelleme yapmadan.Nasıl bir zevk anlamadım.Neyse zevk meselesi..

Stabil kullan gelmiş burda beta kullanıp ağlıyor diyen arkadaşlar bakın telefona yeni bir şey eklenirken önce betada test edilir sonra stabile getirilir.Şu anda betada yeni modem test edildi ve sorunsuz diye rapor ediliyor.Türkiye dışında hiç kimse şikayet etmiyor,imeililer dışında kimse şikayet etmiyor.Avrupadaki kullanıcılar ve pasaport kayıtlılarda sıkıntı yok.Beyninizi havalandırın lütfen.Yarın bir gün stabilde de bu problem ortaya çıktığında görüşürüz.Ha zaten güncellemeden kullanırım kafasındaysanız muhattabım değilsiniz baştada yazdım.

Şu stabilin bir an önce çıksada betada ağlamayın stabile geçin diye ukala ukala konuşanların ne yapacağını görmek istiyorum.

Forumda hiç bu kadar agresif yazmamıştım ama yorumlarımı gereksiz diye eleştirirseniz bana da bu hak doğar.
1.hocam öncelikle custom rom kullanıyorsunuz bu gibi sıkıntılar doğal çünkü bildiğiniz üzere cihaz üreticisi değil
2.Siz bu cihazı alırken bu gibi problemleri göz önünde bulundurmanız gerekirdi sonuç olarak herkes bas bas bağırıyor Mi 8 SE de global rom yok diye.
3.Siz zaten betadasınız insanlar global rom cihazlarında bile beta yüklediğinde bir ton problem oluyor şarj sorunu donma dokunmatik ve bunun gibi daha bir sürü kararsızlıklar.Ve siz bunlara nazaran custom romun beta sürümünde şikayet ediyorsunuz bunların olması normal ancak anladığım kadarıyla siz cihazdan soğumuşsunuz :) eğer böyle ise cihazınızdan kurtulmaya bakın derim ancak mi 6 ve pocophone f1 den sonra çok beğendiğim bir telefon olan mi 8 se cihazımı bu gibi saçma nedenlerden dolayı satmak istemem bir çok insanın da ben gibi düşündüğünü düşünüyorum.Eğer global rom gibi hata istemiyorsanız stabil 10.3.1 i kurun derim yanında da magisk son sürümü yüklerseniz gayet akıcı ve sorunsuz şebeke problemi de yok :)

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Sadece Türkiye'de değil farklı ülkelerden xiaomi.eu kullanan pek çok kullanıcı aynı hatayı yaşadıklarını belirttiler. China romlarda ise sorun yok. Yani xiaomi.eu ekibinin romu derlerken yaptıkları bir hata üzerinde konuşuyoruz. Tüm modele, tüm markaya yaymanız üzerine imei ile ilişkilendirip kullanıcıları cihazları ellerinden çıkartın diyerek yönelendirmeye çalışmanız haklı olarak tepki alıyor. Kaldı ki genel bir hata olsa dahi hatanın kaynağı ve çözümü de belli ve son derece kolay. xiaomi.eu ekibi hatayı çözemezse bizler tarafından hazırlanan zip dosyası da indirme linki altında eklenir ve rom güncellemesi ile birlikte flashlanması gerektiği belirtilir.

Yazdığınız hatalı mesajı düzeltmek ve özür dilemek yerine hakarete varan ifadeler baş vurmanızı size yakıştıramadım. Lütfen mesajınızda yer alan ve hakaret olarak değerlendirilebilecek ifadeleri değiştirin.

Hocam ben hiçbir avrupa kullanıcısının bu sorunu yaşadığın duymadım hatta eu nun sitesinde bayağı bir tartıştık 9.5.30 romunun konusuna bakarsanız görürsünüz.Hiç bir avrupa kullanıcısı bu problemi belirtmedi.Buna ek olarak China Rom deneyen bir arkadaşta sorunun devam ettiğini söyledi ve imeili cihaz kullanıyordu.Hatta buraya yazmıştı galiba.

Eu ya yazdığımda düzeltin bunu diye sorunun onlardan kaynaklanmadığını xiaominin modem dosyasını değiştirdiğini söyledi ve bu söylem ile.China ROMdaki arkaşın bende de hata var ile örtüşüyor.Xiaomi ye e mail attığımda bana telefonun global olmadığını bu yüzden yardımcı olamayacaklarını bildirdiler.Miui a konu açtığımda da 1 hafta olmasına rağmen hala cevap gelmedi.Ayrıca telefonları elden çıkarmaya bakın dedikten sonra " :P " işareti koymam konuya espiri ile yaklaştığımı gösteriyor.

Ben yine yorumumu değiştiririm ama zaten sebebini belirttim insanların yorumlarına gereksiz demek hoş değil.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

1.hocam öncelikle custom rom kullanıyorsunuz bu gibi sıkıntılar doğal çünkü bildiğiniz üzere cihaz üreticisi değil
2.Siz bu cihazı alırken bu gibi problemleri göz önünde bulundurmanız gerekirdi sonuç olarak herkes bas bas bağırıyor Mi 8 SE de global rom yok diye.
3.Siz zaten betadasınız insanlar global rom cihazlarında bile beta yüklediğinde bir ton problem oluyor şarj sorunu donma dokunmatik ve bunun gibi daha bir sürü kararsızlıklar.Ve siz bunlara nazaran custom romun beta sürümünde şikayet ediyorsunuz bunların olması normal ancak anladığım kadarıyla siz cihazdan soğumuşsunuz :) eğer böyle ise cihazınızdan kurtulmaya bakın derim ancak mi 6 ve pocophone f1 den sonra çok beğendiğim bir telefon olan mi 8 se cihazımı bu gibi saçma nedenlerden dolayı satmak istemem bir çok insanın da ben gibi düşündüğünü düşünüyorum.Eğer global rom gibi hata istemiyorsanız stabil 10.3.1 i kurun derim yanında da magisk son sürümü yüklerseniz gayet akıcı ve sorunsuz şebeke problemi de yok :)

Hocam ben aldığımda telefon çıkalı 1 ay olmuştu galiba..Ve ilk Xiaomi telefonum olduğu için Global nedir ne değildir bilmiyordum ben telefondan custom romda da memnunum donanımsal olarak.Ama işte bu son olaylar can sıkıcı.Stabil romda da eğer yeni modem dosyası uygulanırsa stabil ROM larda sıkıntılı çıkacak.İnşaAllan haksız çıkarım.

İnşaAllah ben haksız çıkarımda telefonun bundan sonraki güncellemeleri sıkıntısız gelir.

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
9.6.5 i deneyen var mı? Şebeke sorunu devam ediyor mu acaba bir arkadaş muhteşem pil durumu var diyor şebeke sorunu var mı acaba?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
9.6.5 i deneyen var mı? Şebeke sorunu devam ediyor mu acaba bir arkadaş muhteşem pil durumu var diyor şebeke sorunu var mı acaba?
Denemedim ama devam ediyor denildi

Hocam ben hiçbir avrupa kullanıcısının bu sorunu yaşadığın duymadım hatta eu nun sitesinde bayağı bir tartıştık 9.5.30 romunun konusuna bakarsanız görürsünüz.Hiç bir avrupa kullanıcısı bu problemi belirtmedi.Buna ek olarak China Rom deneyen bir arkadaşta sorunun devam ettiğini söyledi ve imeili cihaz kullanıyordu.Hatta buraya yazmıştı galiba.

Eu ya yazdığımda düzeltin bunu diye sorunun onlardan kaynaklanmadığını xiaominin modem dosyasını değiştirdiğini söyledi ve bu söylem ile.China ROMdaki arkaşın bende de hata var ile örtüşüyor.Xiaomi ye e mail attığımda bana telefonun global olmadığını bu yüzden yardımcı olamayacaklarını bildirdiler.Miui a konu açtığımda da 1 hafta olmasına rağmen hala cevap gelmedi.Ayrıca telefonları elden çıkarmaya bakın dedikten sonra " :P " işareti koymam konuya espiri ile yaklaştığımı gösteriyor.

Ben yine yorumumu değiştiririm ama zaten sebebini belirttim insanların yorumlarına gereksiz demek hoş değil.

Hocam ben aldığımda telefon çıkalı 1 ay olmuştu galiba..Ve ilk Xiaomi telefonum olduğu için Global nedir ne değildir bilmiyordum ben telefondan custom romda da memnunum donanımsal olarak.Ama işte bu son olaylar can sıkıcı.Stabil romda da eğer yeni modem dosyası uygulanırsa stabil ROM larda sıkıntılı çıkacak.İnşaAllan haksız çıkarım.

İnşaAllah ben haksız çıkarımda telefonun bundan sonraki güncellemeleri sıkıntısız gelir.
Elbet bir çözümü olacaktır dert etmeyin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt