Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hsnksy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi8 se
Meslek
Öğretmen
Konular
13
DEĞİŞENLER 9.6.5

sistem
Düzeltme - Wi-Fi düşük tarama problemini çözme

Uygulama kilidi
Düzeltme - Kilit ekranı resim kilidi kilitlendiğinde ve sol slayt açıkken siyah ekran hatasını düzeltin.

Ayarlar
Optimize Et - Kayan pencereyi kullanarak anlık mesajlaşma uygulaması bildirimlerini açmak için hızlı yanıt işlevi eklendi

Oyun ivmesi
Optimize Et - Oyun araç kutusu ikincil menü işlevini çağırmak için sürekli hareket eklenmiş hareket
Optimize Et - Oyun hızlandırma ayarlarını optimize edin ve peyzaj altında oyun ekleme arayüzü görüntüleme stilleri ekleyin

Xiaomi Bulut Hizmeti
Optimize et - Bir hesap eklerken, senkronizasyon isteminde ortak dil verilerinin senkronizasyon bilgilerini ekleyin.
Optimize Et - Büyük fontlar kullanırken, alttaki metnin eksik görünmesi sorunu görünüyor
Düzeltme - Arada bir bulut hizmeti üyesi işlevi çalışmıyor

Malum modem sorunu için çözüm

Twrp ile kuruluyor

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
v9.6.5 beta rom pil konusunda çok iyi , tavsiye ederim.

Emosis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
10
Sorun çözülmeyecek arkadaşlar şimdiden sölyleyeyim.Anca modem dosyasını atarak düzeltebilirsiniz o da Miui11 çıktığında hata verir onuda kullanamayız.Telefonun güncelleme desteği imeililer için kesildi.Telefonu (güncelleme isteyenlenler) elden çıkarmaya baksın bence :P
Ne sorunu ne çözümü ne elden çıkarması kendinize gelin.. Beta test etmenin bedelini ödüyorsunuz böyle uğraşarak.
Modem dosyasında bir değişiklik yapılmış ve iyi sonuç vermemiş demekki. Bunda büyütülecek birşey yok ki.
Beta test etmeyi bırak sorun kalksın.
Yok imei atanlar öyle pasaport böyle garantili şöyle ....
Bunları kim uyduruyor.. ilk kez mi android romarla uğraşıyorsunuz ?
Özelikle beta testlerinde data gidebilir wifi - bluetoth gidebilir, mesajlar veya arama yapma bozulabilir ve bir kaç sürüm beta boyunca düzeltilemeyebilir. Bu İOS betalarda da böyledir android betalardada böyledir.
Sakin olun kimse biyere kaçmıyor. Elinizdeki telefon önümüzdeki en az 2 yıl daha aslanlar gibi çalışır size donanımsal pek bi eksiklik yaşatmaz. Ama her gün de bütün xiaomi ailesi 8se ile yatıp kalkıyor sanmayın.
Stabilden stabile güncelleyin. Hatta stabilde bile önce deneyimli kullanıcıların yorumşarını bekleyin.

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Sorun çözülmeyecek arkadaşlar şimdiden sölyleyeyim.Anca modem dosyasını atarak düzeltebilirsiniz o da Miui11 çıktığında hata verir onuda kullanamayız.Telefonun güncelleme desteği imeililer için kesildi.Telefonu (güncelleme isteyenlenler) elden çıkarmaya baksın bence :P

Yukarda stabil kullan demistim.Betanin ne oldugunu sanirim bilmiyorsun.Beta surumleri herkesten once kullanip hatalari rapor etmek icin kullanilir ama bizim milletimiz olayi farkli algiliyor surekli guncelleme alip yenilikleri goreyim istiyor.Beta surumu hic bi zaman kararlı olmaz her surumde farkli bi sorun yasanir kullanicida bunu bildirir.Herkes kafasindan bisey soyluyor sorun istemiyorsan eu stabil 10.2.2.0 surumu yukle bu surumde zaten gerekli olan hersey mevcut surumu de 9 yani daha ne bekliyorsunuz anlamiyorum.Bu cihazi alirken global olmadigini biliyordun almasaydin burda insanlara yok elinizde kalicak bilmem ne gibi sacma sapan konusma yapmaya da gerek yok.Fiyatina gore rakibi yok uzun surede olmaz ha illa ben otadan guncelleme alicam diyorsan mi 8 se elinde patlamasin sat onu mi 9 se al boylece gereksiz konusmalar yapmamis olursun.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

hsnksy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi8 se
Meslek
Öğretmen
Konular
13
Bu demek oluyor ki imeili Mi 8 SE ler için güncelleme bitti.Telefon elimizde patladı inşaAllah akıllandık ve bir daha global olmayan telefon almayız.
Çıldırmamak elde değil ya gerçekten...

İmei işinin global olması ile alakası yok ki

Global ürünlere de atılıyor örneğin note5-6

Ya da hepsiburada da satılan 8selere imeileri kayıtlı

Hatta istersen sende 8seyi pasaportun kayıt edebilir bu sıkıntıları yaşamazsın

Global olmaması kötü bu ayrı bir konu

Param olsa 9se alırdım

mohtje61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
muhammed
Cihazım
xiaomi mi 8 se
Konular
0
imei repair işlemi yaptıktan sonra, imei değiştirdikten sonra şebeke sorunumu cözdü, Allah razı olsun emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
.

Son düzenleme:

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
guncelle dedigimde versiyon 10.3.1 var diyor ama yapmiyor bu nasil yapabilirim pek anlamiyorum bu islerden ama yol gosterebilecek olan varsa sevinirim

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Yeni Stabil sürüm çıktığında ve şebeke sorunu olduğunda şu yazılarınızı okuyup kafanızı duvara vurmanız gerek yada vurdunuz o yüzden böyle konuşuyorsunuz.Ya arkadaşım bak zaten benim lafım şu "güncellemeyi ne yapacaksınız mis gibi telefon güncellemeden kullanın" muhabbeti yapanlara değil.10 sene kullanın siz güncelleme yapmadan.Nasıl bir zevk anlamadım.Neyse zevk meselesi..

Stabil kullan gelmiş burda beta kullanıp ağlıyor diyen arkadaşlar bakın telefona yeni bir şey eklenirken önce betada test edilir sonra stabile getirilir.Şu anda betada yeni modem test edildi ve sorunsuz diye rapor ediliyor.Türkiye dışında hiç kimse şikayet etmiyor,imeililer dışında kimse şikayet etmiyor.Avrupadaki kullanıcılar ve pasaport kayıtlılarda sıkıntı yok.Beyninizi havalandırın lütfen.Yarın bir gün stabilde de bu problem ortaya çıktığında görüşürüz.Ha zaten güncellemeden kullanırım kafasındaysanız muhattabım değilsiniz baştada yazdım.

Şu stabilin bir an önce çıksada betada ağlamayın stabile geçin diye ukala ukala konuşanların ne yapacağını görmek istiyorum.

Forumda hiç bu kadar agresif yazmamıştım ama yorumlarımı gereksiz diye eleştirirseniz bana da bu hak doğar.

Sadece Türkiye'de değil farklı ülkelerden xiaomi.eu kullanan pek çok kullanıcı aynı hatayı yaşadıklarını belirttiler. China romlarda ise sorun yok. Yani xiaomi.eu ekibinin romu derlerken yaptıkları bir hata üzerinde konuşuyoruz. Tüm modele, tüm markaya yaymanız üzerine imei ile ilişkilendirip kullanıcıları cihazları ellerinden çıkartın diyerek yönelendirmeye çalışmanız haklı olarak tepki alıyor. Kaldı ki genel bir hata olsa dahi hatanın kaynağı ve çözümü de belli ve son derece kolay. xiaomi.eu ekibi hatayı çözemezse bizler tarafından hazırlanan zip dosyası da indirme linki altında eklenir ve rom güncellemesi ile birlikte flashlanması gerektiği belirtilir.

Yazdığınız hatalı mesajı düzeltmek ve özür dilemek yerine hakarete varan ifadeler baş vurmanızı size yakıştıramadım. Lütfen mesajınızda yer alan ve hakaret olarak değerlendirilebilecek ifadeleri değiştirin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt