Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Selman461

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sepmam6
Cihazım
Xiaomi Mi 8 se
Konular
0

leronamso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
2
Ben bikac ay önce zar zor uğraşıp telefon türkce olsun diye eu rom yuklemeyi başarmıştım. Ama şuan adımları hatırlamıyorum. Uğraşmak da istemiyorum açıkçası.

Bugün ayarlar kısmından guncelleme gelmiş mi bakayim dedim 1,5 gb boyutunda miui 10.2.2.0 guncellemesi gelmiş.

Ben Şimdi oraya tıklayıp indirsem telefon kendisi halledecek mi güncelleme işlemlerini ya da benim bişeyler yapmam gerekecek mi ?(twrp falan bişeyler) Bir de verilerim silinecek mi yoksa sadece güncellemeyi yapıp geri kalan herşey aynı mı kalacak ?

Tecrubeli bir abimiz bilgilendirebilirse çok sevinirim.

ufksfl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ufuk
Cihazım
MI 8 SE
Konular
0
Merhabalar;
Malum bir kaç yere baktım fakat konuyu bulamadım. Kullanmakta olduğum cihazım mi 8 se ve twrp 3.2.3-1102 yüklü ayrıca xiaomi.eu 10.2 2.0 pebcnxm (stable) yüklü.Okuduğum kadarıyla beta 9.2.15 var ve yenilikleri seven takip eden birisiyim. 1. direk telefona indirp dosya seç üzerinden geçişi sağlıya bilirmiyim yada deneyimli arkadaşların açıkmalarında ki gibi twrp üzerinden direk yükleme yapabilir miyim. Sanırım yüklü uygumalarımın hepsi silinmiş olacak. Konu hakkında yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhabalar;
Malum bir kaç yere baktım fakat konuyu bulamadım. Kullanmakta olduğum cihazım mi 8 se ve twrp 3.2.3-1102 yüklü ayrıca xiaomi.eu 10.2 2.0 pebcnxm (stable) yüklü.Okuduğum kadarıyla beta 9.2.15 var ve yenilikleri seven takip eden birisiyim. 1. cisi direk telefona indirp dosya seç üzerinden geçişi sağlıya bilirmiyim yada deneyimli arkadaşların açıkmalarında ki gibi twrp üzerinden direk yükleme yapabilir miyim. Sanırım yüklü uygumalarımın hepsi silinmiş olacak. Konu hakkında yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Kararlı romdan beta'ya geçeceğiniz için evet tüm verilerinizin silinmesi gerekli. Dolayısıyla mutlaka yedeklerinizi alınız. Sistem güncelleyici üzerinden değil TWRP ile yeni rom kuruyormuş gibi kurulum yapmalısınız.

ufksfl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ufuk
Cihazım
MI 8 SE
Konular
0
Kararlı romdan beta'ya geçeceğiniz için evet tüm verilerinizin silinmesi gerekli. Dolayısıyla mutlaka yedeklerinizi alınız. Sistem güncelleyici üzerinden değil TWRP ile yeni rom kuruyormuş gibi kurulum yapmalısınız.

İlgin ve alakan için çok teşekkürler, bilgi seviyen ileri düzeyde bu konularda stable kalmak mı daha makul yoksa beta üzerinden ilerlemek mi?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
İlgin ve alakan için çok teşekkürler, bilgi seviyen ileri düzeyde bu konularda stable kalmak mı daha makul yoksa beta üzerinden ilerlemek mi?
Şu anda ben kararlı rom kullanıyorum. Çok ciddi olarak değerlendirmese de beta romlarda ufak tefek sorunlar olabiliyor bu nedenle tavsiyem kararlı romu kullanmaya devam etmeniz yönünde olur.

ufksfl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ufuk
Cihazım
MI 8 SE
Konular
0
Şu anda ben kararlı rom kullanıyorum. Çok ciddi olarak değerlendirmese de beta romlarda ufak tefek sorunlar olabiliyor bu nedenle tavsiyem kararlı romu kullanmaya devam etmeniz yönünde olur.
Tekrardan çok teşekkürler bilgi verici tecrübelerini paylaştığın için.

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Güncellemeyi yaptım uzun ekran görüntüsü alınmıyor ve karanlık modu nasıl açacağım. Bu arada gece modu "çöp"

ufksfl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ufuk
Cihazım
MI 8 SE
Konular
0
Güncellemeyi yaptım uzun ekran görüntüsü alınmıyor ve karanlık modu nasıl açacağım. Bu arada gece modu "çöp"
İyi ki stable romdan vaz geçmemişim, sanırım şuan için tek seçenek 10.2.2.0 gibi görünüyor. Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt