Rom Mi 8 SE / MiRoom MIUI 11 V11.0.3.0 ( Android 9 ) Stabil Rom Kurulumu

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
Hocam su anda android 9 TWRP sürümüm 1227 ve miui 10.3.2 deyim sizce geçmelimiyim? Ve herhangi bir sorun varmidir kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi performans artışı mevcut mu sadece batarya konusunda mı iyileşme mevcut ve son olarak sifirlama yapmadan pc olmadan direk kurabilirmiyim ve hangi wipe işlemlerini yapmam gerekiyor bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden eyvallah hocalarim.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Hocam su anda android 9 TWRP sürümüm 1227 ve miui 10.3.2 deyim sizce geçmelimiyim? Ve herhangi bir sorun varmidir kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi performans artışı mevcut mu sadece batarya konusunda mı iyileşme mevcut ve son olarak sifirlama yapmadan pc olmadan direk kurabilirmiyim ve hangi wipe işlemlerini yapmam gerekiyor bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden eyvallah hocalarim.
Se için masik rom iyidir son sürüm sorunsuz ve android 10

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34

Ben şuan eu beta kullanıyorum, romlar arasında çok bir fark yok hocam, batarya olarak en fazla 20 dk ekran süresi oynar.. şuan bulunduğunuz romdan memnunsanız değişmeye gerek yok, öyle büyük farklar yok günlük kullanım açısından.. temiz bir sıfırlama için pc öneririm. konunun ilk sayfasında detaylı anlatım mevcut.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Ben şuan eu beta kullanıyorum, romlar arasında çok bir fark yok hocam, batarya olarak en fazla 20 dk ekran süresi oynar.. şuan bulunduğunuz romdan memnunsanız değişmeye gerek yok, öyle büyük farklar yok günlük kullanım açısından.. temiz bir sıfırlama için pc öneririm. konunun ilk sayfasında detaylı anlatım mevcut.
Se için masik son sürümü öneririm en iyisi

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14

shadowmexo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seyfullah
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Hocam modem dosyası için link rica edebilir miyim lütfen. Bir de nasıl flash yapacağız ? tam komutu nedir acaba ? Telefonun şebekesi gelmediği için usb hata ayıklamayı da tam açamıyorum şuan.

Üst Alt