Rom Mi 8 SE / MiRoom MIUI 11 V11.0.3.0 ( Android 9 ) Stabil Rom Kurulumu

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Hocam zahmet olmazsa normal kameradan bir video çekip instagram hikayesine atarmısınız düşük kalitedemi yoksa güzelmi olucak ona göre geçicemde ni instagram hikayesi atıp hemen silerseniz sonuçlarıda paylaşırsanız sevinirim
Az önce çekim yaptım , kaliteli bir sonuç verdi. Bence bu adamlar ciddi anlamda uzun süre test edip öyle stabil çıkardılar. Mi Room ekibi stabil rom konusunda çok başarılı. 120 FPS ile çektiğim video yu izlerken akıcılık güzeldi

Eneszyilmaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi8 SE
Konular
33
Son noktayı koyalım hocam Masik rom on kat güzel bunu kurdum bu masikin yanından geçemez masikteki tek eksikler porte yeşil ve aramalarda kulağa fazla ses veriyor bunda öyle bi sorun yok

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Mi rom stabil de gözüme çarpan hatalardan biri bildirim sesini iphone sesi yapmama rağmen kuş sesi olarak çıkıyor. Bir de pil daha fazla tüketiyor sanırım..

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
Mi rom stabil de gözüme çarpan hatalardan biri bildirim sesini iphone sesi yapmama rağmen kuş sesi olarak çıkıyor. Bir de pil daha fazla tüketiyor sanırım..

evet pil tüketimi hoşuma gitmedi.

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Ben böyle pil tüketimi görmedim. En acilinden betaya dönüş yapıyorum. İnşallah sorun yaşamam dönüşte. İlk kez telefonumdan nefret ettim.

vyucel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
veysi
Cihazım
mi 8 se
Konular
3
İyi günler MIUI 10 eu room dan geçiş yaptım Android 9 ,fakat yakınlık sensörü çalışmıyor.Dediginiz gibi sorunsuz değil.Ne gibi çözüm önerebilirsiniz.

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
İyi günler MIUI 10 eu room dan geçiş yaptım Android 9 ,fakat yakınlık sensörü çalışmıyor.Dediginiz gibi sorunsuz değil.Ne gibi çözüm önerebilirsiniz.

Merhaba hocam, stabil sürüm kurduğunuzdan emin misiniz, ben şuan bu romu kullanmıyorum fakat kullanırken sizin yaşadığınız sorun yoktu bende.

vyucel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
veysi
Cihazım
mi 8 se
Konular
3
Merhaba hocam, stabil sürüm kurduğunuzdan emin misiniz, ben şuan bu romu kullanmıyorum fakat kullanırken sizin yaşadığınız sorun yoktu bende.
Evet bu başlık altındaki zip dosyasını flash ladim.Şimdi telefonu yeniden başlattım düzeldi bakalım devam edecek mi.

notfound81

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
Mi 8 se
Konular
64
İyi akşamlar mi rom v11 satabil de duvar döngüsü hem kilit hem ana ekrana uygulanabiliyor mu mi rom kullanan arkadaşlar? Bu konu hakkında konu açtım ama kimse cevaplamadi buraya yazdım belki bilen vardı diye

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
İyi akşamlar mi rom v11 satabil de duvar döngüsü hem kilit hem ana ekrana uygulanabiliyor mu mi rom kullanan arkadaşlar? Bu konu hakkında konu açtım ama kimse cevaplamadi buraya yazdım belki bilen vardı diye
ana ekranda yok diye biliyorum

Üst Alt