Rehber Mi 8 SE Magisk ile Root

OyunClash

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Oyun Clash
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
15
Şu an telefona IMEI atılı. 4 wipe yaparsam silinir mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2 imei farklı

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

OyunClash

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Oyun Clash
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
15
clap~~ Süper... Okumak/Araştırmak nelere kadir...
TWRP güncelledim, reboot recovery dedim MI logosunda takıldı. Telefon açılıyor. Artık MIUI 11 Stabilin çıkmasını bekleyip birisine yükleteceğim.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
TWRP güncelledim, reboot recovery dedim MI logosunda takıldı. Telefon açılıyor. Artık MIUI 11 Stabilin çıkmasını bekleyip birisine yükleteceğim.

Rom ve TWRP ler uyumlu olmadığı sürece cihaz logoda kalır.Mevcut romunuz üzeriden güncelleme yapacaksanız ;

Cihaz çalışır halde sorunsuz iken TWRP'ye girin yeni romu mevcut TWRP ile flashlayın cihazı yeniden başlatmadan uyumlu TWRP'yi üzerine flashlayın.Cihazı yeniden başlatmadan önce Reboot recovery diyip yeni TWRP nin yerinde olup olmadığına bakın yeni sürüm yerinde ise hem rom güncellenmiş hemde uyumlu TWRP sağlıklı olarak yüklenmiş demektir.

OyunClash

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Oyun Clash
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
15
Rom ve TWRP ler uyumlu olmadığı sürece cihaz logoda kalır.Mevcut romunuz üzeriden güncelleme yapacaksanız ;

Cihaz çalışır halde sorunsuz iken TWRP'ye girin yeni romu mevcut TWRP ile flashlayın cihazı yeniden başlatmadan uyumlu TWRP'yi üzerine flashlayın.Cihazı yeniden başlatmadan önce Reboot recovery diyip yeni TWRP nin yerinde olup olmadığına bakın yeni sürüm yerinde ise hem rom güncellenmiş hemde uyumlu TWRP sağlıklı olarak yüklenmiş demektir.
Benim yaptığım ilk olarak TWRP'yi güncellemek oldu. Sonra TWRP'yi açarken Mi logosunda takıldı. Telefonu şu an kullanıyorum. MIUI 11 Stabil çıkınca flashlayacağız.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
IMEI silinmez değil mi?

Çok sorup çok kafa karıştırıp ilgili konuya ilgisiz soru yazmanın size bir faydası olmayacaktır , magisk konusunda sorduğunuz şeyler ile sonuç ve aldığınız cevap farklı konulara yöneliyor ,

HEr konuya yazmaktansa bir konu açıp oraya istediğiniz soruyu da yaza bilirsiniz , ancak magisk twrp rom güncelleme gibi tüm sorular zaten forumda yanıtlanmış ,

mesela twrp güncellemişsiniz mi logosunda kalmış bu normal çünkü daha konuyu okumamışsınız , burada yazıyor twrp nerde ne zaman güncelleyeceğiniz ,

Rehber - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Update ve Sıfırlama/Gcam/Volte/Netflix)

Lütfen konu ile ilgili sorunuz varsa sorun başka konular ile ilgili sorularınızı bu konuya yazmayınız ,

tubiornattubi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Mi 8 Se
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Selamlar, forumda yeniyim. Bugün Mi 8 SE aldım. Magisk kurulu içerisinde. Merak etip açtım ve güncelleme geldiğini gördüm. Güncellediğimde ise bu sürüm eski v18 daha altta kullanılamaz gibi bir ekran geldi ve kapandı. Size sorum şu olacak. Acaba Magisk'e attığım güncelelmeyi geri ama şansım var mı. Uygulama ayarında sadece kaldır seçeneği var.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Selamlar, forumda yeniyim. Bugün Mi 8 SE aldım. Magisk kurulu içerisinde. Merak etip açtım ve güncelleme geldiğini gördüm. Güncellediğimde ise bu sürüm eski v18 daha altta kullanılamaz gibi bir ekran geldi ve kapandı. Size sorum şu olacak. Acaba Magisk'e attığım güncelelmeyi geri ama şansım var mı. Uygulama ayarında sadece kaldır seçeneği var.
Reiwa

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

Buradan güncel halini indirip twrp ile flashlaya bilirsiniz ,

Üst Alt