Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Kullanılan Rom Anketi

• Eu-Rom Stabil

Oy: 569 54,5%
  • Mi-Room Stabil

Oy: 155 14,8%
  • Mi-Globe Rom Stabil

Oy: 89 8,5%
  • Aosp Rom

Oy: 22 2,1%
  • Eu-Rom Beta Rom

Oy: 87 8,3%
  • Mi-Room Beta Rom

Oy: 48 4,6%
  • Mi-Globe Rom Beta

Oy: 14 1,3%
  • Çin Romu Beta-Stabil

Oy: 30 2,9%
  • Masik X

Oy: 30 2,9%

• Kullanılan toplam oy
    1.044

nebula72

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
MI 8 SE
Konular
13
gcam için mi9se portlanmış versiyonu kullanabilirsiniz.magisk ve herhangi bir patch yapmadan çalışıyor.orjinal kamera ve portre modu da bozulmuyor.
buradan indirebilirsiniz:

Emre3465

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Güncelleme
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
Son versıyonu 9.6.20 yüklemek ıcın twrp den dırek ınstall yapsam yeterli olur mu bende v10.3 var

Emre3465

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Güncelleme
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
beta rom olmasından dolayı şebeke sorunu yaşaya bilirsiniz , stabil de kalın bence ,
Teşekkür ederim yeni olduğum detaylı bilmiyorum sayenizde betadan stabile geçtim peki o sürümün beta yada stabil olduğunu nasıl anlarım

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Teşekkür ederim yeni olduğum detaylı bilmiyorum sayenizde betadan stabile geçtim peki o sürümün beta yada stabil olduğunu nasıl anlarım

betalar sürümde tarih içerir , 9 6 20 gibi 9 yıl 6 ay 20 gün yayınlanan rom , stabil de versiyon vardır ancak bizim telefon için özellikle zırpt pırt rom atmak eğer tecrübeniz yok ise yapılacak iş değil , size tavsiyem hiç bulaşmayın ,

yeni özellikler gelir ancak pil ciddi derecede feragat edersiniz , birde bilinmeyen başka sorunlar çıka bilir ,

Emre3465

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Güncelleme
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
betalar sürümde tarih içerir , 9 6 20 gibi 9 yıl 6 ay 20 gün yayınlanan rom , stabil de versiyon vardır ancak bizim telefon için özellikle zırpt pırt rom atmak eğer tecrübeniz yok ise yapılacak iş değil , size tavsiyem hiç bulaşmayın ,

yeni özellikler gelir ancak pil ciddi derecede feragat edersiniz , birde bilinmeyen başka sorunlar çıka bilir ,

Anladım çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
twrp kurup ilk sayfada hangi roma hangi versiyon çalıştığı bakip ona gore kurmalisin magisk yuklersen donmalar gider ama tavsiyem mi-room kurman

MiRoom sadece beta üzerinde mi düzenleme yapıyor ? ilk sayfada stabil mi rooma tıkladıgımda sadece beta sürümleri görüyorum 9.6.20 vs gibi.. Eu Rom 10.3.1 ile arasında cok fark varmı

Edit : Tamam buldum site içerisinde '' Стабильные MIUI МиРум '' şöyle bi kısım var oraya tıklayınca stabil olan sürümler çıkıyor

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
MiRoom sadece beta üzerinde mi düzenleme yapıyor ? ilk sayfada stabil mi rooma tıkladıgımda sadece beta sürümleri görüyorum 9.6.20 vs gibi.. Eu Rom 10.3.1 ile arasında cok fark varmı
Hayır stabilede çalışıyorlar ama henüz mi9 se için yok

Üst Alt