Soru Mİ 8 SE Güncelleme problemi

Serdar39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
xaomi mi8 se
Konular
2
masik rom güncelleme desteği bitti , artık güncellenmez , benim önerim mi room 10.3.1.0 kalısı sorunsuz bir rom , ki acemisiniz hep bunlarla uğraşmamak için stabil rom yüklemelisiniz ,

twrp den wipe girip and . wipe girip data store hariç seçip silin , sonra install kısmından romu yükleyin çalışacaktır başka bir şey yapmanıza gerek olmayacaktır.
Sanırım bu işlem'den sonra telefondaki bütün uygulamaları tekrar yüklemem gerekecek ( ona göre vakit ayarlayayım )
Mevcut kullandığım TWRP ( mi room 10.3.1.0 ) kurmak için uygun mu ? farklı TRWP kurmam gerekli mi ?
Mi room 10.3.1.0 Kurulduktan sonar güncellemeleri otamatik alabilecekmiyiz acaba ?
Vakit ayırp yazdığınız için teşekkürler .

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Sanırım bu işlem'den sonra telefondaki bütün uygulamaları tekrar yüklemem gerekecek ( ona göre vakit ayarlayayım )
Mevcut kullandığım TWRP ( mi room 10.3.1.0 ) kurmak için uygun mu ? farklı TRWP kurmam gerekli mi ?
Mi room 10.3.1.0 Kurulduktan sonar güncellemeleri otamatik alabilecekmiyiz acaba ?
Vakit ayırp yazdığınız için teşekkürler .

Otomatik almayacaksınız ancak sadece twrp girip yükleyeceksiniz o kadar , güncelleme olmuş olacak ,

twrp çalışacaktır,

Serdar39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
xaomi mi8 se
Konular
2
Mi room 10.3.1.0 rom son sürümü linki varmı acab ?
İndirip yükleme işlemleine başlayalım :)

Üst Alt