Soru Mİ 8 SE Güncelleme problemi

Serdar39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
xaomi mi8 se
Konular
2
Herkeze merhaba , 8 ay önce xaomi mi8 se aldım ( migrostan )
Bu süre zarfı içerisinde telefonum hiç güncelleme yapmadı
Ara ara yeni güncelleme geliyor ama yükleme yapmıyor

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Siteyi biraz göz gezdirdim , nasıl bir yol izleyeceğim konusun'da kafam karıştı açıkçası
Telefonum'da bazen hata mesajları'da ekrana geliyor

Yardımlarınızı bekliyorum ...

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Herkeze merhaba , 8 ay önce xaomi mi8 se aldım ( migrostan )
Bu süre zarfı içerisinde telefonum hiç güncelleme yapmadı
Ara ara yeni güncelleme geliyor ama yükleme yapmıyor

Siteyi biraz göz gezdirdim , nasıl bir yol izleyeceğim konusun'da kafam karıştı açıkçası
Telefonum'da bazen hata mesajları'da ekrana geliyor

Yardımlarınızı bekliyorum ...

Rehber - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Update ve Sıfırlama/Gcam/Volte/Netflix)

öncelikle bu konuyu okuyarak aklınızdaki tüm sorulara cevap bula bilirsiniz , güncellemeye gelince malesef el ile güncelleme yapmalısınız ,

öncelikle bl kilit açmalısınız genelde 72 saat süre bekletir ve açılır , daha sonra twrp kurmalısınız daha sonrada rom , konuda hepsi var ,sıfırdan sizin gibi yapan arkadaşlarda yorumlarda var , dikkatlice okursanız onlar gibi sizde güncelleme yapa bilirsiniz

ali.gucukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Gücük
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
3
Rom - Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.7.25 Beta ve V10.3.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı Bu konuya geçin güncellemeyi siz elden yapın. Düzelme ihtimali var.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rehber - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Update ve Sıfırlama/Gcam/Volte/Netflix)

öncelikle bu konuyu okuyarak aklınızdaki tüm sorulara cevap bula bilirsiniz , güncellemeye gelince malesef el ile güncelleme yapmalısınız ,

öncelikle bl kilit açmalısınız genelde 72 saat süre bekletir ve açılır , daha sonra twrp kurmalısınız daha sonrada rom , konuda hepsi var ,sıfırdan sizin gibi yapan arkadaşlarda yorumlarda var , dikkatlice okursanız onlar gibi sizde güncelleme yapa bilirsiniz

Hocam illaki onu yapmamıza gerek yok diye biliyorum. Normal ayarlardaki güncelleme yerinden .zip i seçip yapabiliyorduk galiba. Yanlış biliyorsam düzeltin

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Rom - Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.7.25 Beta ve V10.3.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı Bu konuya geçin güncellemeyi siz elden yapın. Düzelme ihtimali var.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam illaki onu yapmamıza gerek yok diye biliyorum. Normal ayarlardaki güncelleme yerinden .zip i seçip yapabiliyorduk galiba. Yanlış biliyorsam düzeltin

mi 8 se için geçerli değil bu durum( global olmadığından ) , okuyarak yorumlara bakarak yapılması daha doğru olacaktır.

Serdar39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
xaomi mi8 se
Konular
2

MIUI sürümü globel olarak görünüyor , bahsettiğiniz yol'dan daha kolay bir yol varmıdır , sonra telefon elimizde kalmasın :)

Serdar39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
xaomi mi8 se
Konular
2
mi 8 se için geçerli değil bu durum( global olmadığından ) , okuyarak yorumlara bakarak yapılması daha doğru olacaktır.
Hocam elinize emeğinize sağlık gerçekten çok emek vererek hazırlanmış , 1 saattir okuyorum konuya fıransız olduğum için beyin yaktım biraz :)
Güncelleme için videolu anlatıma denk geldim , temel olarak aynı gibi , videolu anlatım daha kolayıma geldi açıkçası sizin'de fikrinizi alayım
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Hocam elinize emeğinize sağlık gerçekten çok emek vererek hazırlanmış , 1 saattir okuyorum konuya fıransız olduğum için beyin yaktım biraz :)
Güncelleme için videolu anlatıma denk geldim , temel olarak aynı gibi , videolu anlatım daha kolayıma geldi açıkçası sizin'de fikrinizi alayım

bakarak yapa bilirsin twrp için dediğim konudan da baka bilirsiniz , her rom için başka twrp sürümü yüklemelisiniz,

Serdar39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
xaomi mi8 se
Konular
2
Minimal ADB and Fastboot ile Stabil Mi 8se Rom Dosyasını çalıştırdım gerekli kodları girdim telefonu görmedi , sanırım bootloader kilidi var :)
Vay arkadaş şimdi bootloader kilidini açamya uğraşacağız , nasıl bir yol izlemeliyim ?

Üst Alt