Rehber Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

Eraksan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 5 S Plus
Konular
6
Hocam bi internet cafeye gidin deneyin vermeyin parayı uğraşın hiç olmazsa ilerde de böyle hatalarla karşılaşırsanız kendiniz yaparsınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İsteyim bi ara gidip gondercem ama hocam mi flaşh görüyor yüklenmeye başlıyor fakat bitmiyor. Yani bi gün boyunca bekledim belki biter diye yok yine aynı. Twrp denerken de onda da bekleyin diyor öylece saatlerce kalıyor.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynı olay benim başımada geldi hiç yükleme yapmadı sürücüleri kaldırıp yeniden yükledim, telefonu tekrar fastboot moda alıp flashladım

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
gkhankndmir hocam bazı satıcılar sattığı cihazlara kendileri aşabileceği sorunlara karşı ömür boyu yazılım desteği veriyor.(kargo ücreti alıcıya ait olacak şekilde) cihaz aldığınız yerin istediği rakamıda gerçekten yadırgadım açıkcası.

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
gkhankndmir hocam bazı satıcılar sattığı cihazlara kendileri aşabileceği sorunlara karşı ömür boyu yazılım desteği veriyor.(kargo ücreti alıcıya ait olacak şekilde) cihaz aldığınız yerin istediği rakamıda gerçekten yadırgadım açıkcası.
Valla hocam şimdi adamlar zaten kaçak satıyor yapmam banane dese ne diyebilirsin ki. Bana da çok geliyor ama bu telefon normalde 300 bin ben 1600 e aldim. Donanımsal olarak bile arızali olsa bi garantisini vermiyor adam. En azindan yaparım dedi. 1600tl çöpe gideceğine 150tl razı geliyoruz. Yeri geliyor 50kurus bile değerli oluyor. 150tl 2 günlük maaşi insanın.

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Adam bana baya anlamıyor muamelesi yaparak neler dedi.

Diyorki bunlarm özel cihazları var bağlıyoruz fiyatı makina belirliyor ona göre fiyat istiyoruz işte her cihaza özel makinası varmışta flan .

Adamlar da hatay da bildiğin kaçakci işte getirip satıyorlar biride az bu işlerle anlıyorsa bide ordan para kazanıyor. Kazan kazan anlayacagin.

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
Valla hocam şimdi adamlar zaten kaçak satıyor yapmam banane dese ne diyebilirsin ki. Bana da çok geliyor ama bu telefon normalde 300 bin ben 1600 e aldim. Donanımsal olarak bile arızali olsa bi garantisini vermiyor adam. En azindan yaparım dedi. 1600tl çöpe gideceğine 150tl razı geliyoruz. Yeri geliyor 50kurus bile değerli oluyor. 150tl 2 günlük maaşi insanın.

siz yinede farklı bir bilgisayar bulmaya çalışın internet erişimi olan mümkünse laptop olsun. driverları tanıtılmış. olurya usb 3.0 portundan felan bağlarsınız. en kötü internet kafeye gidin. paradan ziyada 1 hafta telefonsuz kalmak kötü..

Adam bana baya anlamıyor muamelesi yaparak neler dedi.

Diyorki bunlarm özel cihazları var bağlıyoruz fiyatı makina belirliyor ona göre fiyat istiyoruz işte her cihaza özel makinası varmışta flan .

Adamlar da hatay da bildiğin kaçakci işte getirip satıyorlar biride az bu işlerle anlıyorsa bide ordan para kazanıyor. Kazan kazan anlayacagin.

gerçekten komik :) ne cihazı hocam bahsettiği umt multi dongle değildir heralde.. oda sizin benim gibi aynı yöntemle yazılım atacak.. ki zaten siz farketmişsiniz name yaptığını :)

Skylonely61

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Mİ 9 T PRO
Meslek
yazılım
Konular
9
yollamadıysanız bu akşama halledelim uzak bağlantı ile

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
yollamadıysanız bu akşama halledelim uzak bağlantı ile

Teşekkür ederim hocam çok ugrastiniz siz de ama pc de internet yok maalesef. Düşünmeniz bile yetti bana.

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
siz yinede farklı bir bilgisayar bulmaya çalışın internet erişimi olan mümkünse laptop olsun. driverları tanıtılmış. olurya usb 3.0 portundan felan bağlarsınız. en kötü internet kafeye gidin. paradan ziyada 1 hafta telefonsuz kalmak kötü..

gerçekten komik :) ne cihazı hocam bahsettiği umt multi dongle değildir heralde.. oda sizin benim gibi aynı yöntemle yazılım atacak.. ki zaten siz farketmişsiniz name yaptığını :)
Evet de napalim işte. Halledebilirse halletsin hocam zaten redmi 5 plus var onu kullanıyorum suan tel açılmıyor ben kabullendim yapamayacağımı

Skylonely61

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer
Cihazım
Mİ 9 T PRO
Meslek
yazılım
Konular
9
internet olan bi yer var mı şuan ne gerekli ise indirelim

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
internet olan bi yer var mı şuan ne gerekli ise indirelim

Etrafımda yok malesef hocam ama hepsini indirmiştim ben farklı miflashlar fsrkli cin romlar sadece burdski miflash görüyor telefonu diğerleri ya hata veriyor açarken yada görmüyor.

Üst Alt