Rehber Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

Reiwa

Mİ 8 SE Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Bölüm Sorumlusu
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
merhaba ben de bir mi 8 se kullanıcısıyım
cihazı üzerindeki mevcut rom ile kullanıyordum sorunsuz şekilde
ingilizce olarak

bayramın ilk günü gelen güncelleme sonrası cihazı yeniden başlatınca her iki sim kart için de no service uyarısı aldım..
sim kartlar başka cihazda çalışıyor ancak kesinlikle hat alamıyorum mi 8 se de
bunu nasıl çözebilirim lütfen yardım
beta romda stabil roma geçin, beta romda olur öyle sorunlar forumda cevapları var ancak stabil roma geçin düzelir ,

Reiwa

Mİ 8 SE Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Bölüm Sorumlusu
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
hocam klasik modem dosyası proplemi değil mi? arkadaşın yaşadığı acaba?
evet de son sürüm beta da var bu sorun , daha sonra çıkan sürümde dahil bundan sonra hep modem dosyası mı düzenleyecekler ? görmek lazım çıktık ca ,

zaten böyle sorun yaşayıp rom kurmakla uğraşmak istemeyenler betada durması da anlamsız aslında, Beta adı üstünde sanki telefonda sorun varmış gibi davranılmamalı

beta rom sebebi ile olan sorunlar telefondan gibi algılanıyor beta ile stabil rom farkını bile bilmiyor çoğu kullanıcı

hasanbasdereli

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
evet de son sürüm beta da var bu sorun , daha sonra çıkan sürümde dahil bundan sonra hep modem dosyası mı düzenleyecekler ? görmek lazım çıktık ca ,

zaten böyle sorun yaşayıp rom kurmakla uğraşmak istemeyenler betada durması da anlamsız aslında, Beta adı üstünde sanki telefonda sorun varmış gibi davranılmamalı

beta rom sebebi ile olan sorunlar telefondan gibi algılanıyor beta ile stabil rom farkını bile bilmiyor çoğu kullanıcı
evet haklısınız. bence sizin konuya ekleyin modem dosyası değiştirme yöntemini.. çünkü facebook gruplarda da sorun yaşayanları hep sizin konuya yönlendiriyoruz. bence bulunması lazım 1. mesajda.. küçük birde açıklama yaparsanız kullanışlı olur düşüncesindeyim hocam..

Reiwa

Mİ 8 SE Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Bölüm Sorumlusu
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Beta romlara ben destek vermiyorum =) prensip meselesi zaten modem dosyasını bilmeyen/yükleyemeyen beta rom kullanmasın sonra markayı telefonu kötülüyorlar , test romu olduğunu bile bilmeden öylece kullanıyorlar normal yani sorun olması , adam belki 5g için felan alt yapı oluşturuyor test edecek ,

lap telefon şebeke yok ;) test kullanıcısı bilmeyen olmasın , benim görüşüm bu yönde konudada yazıyor ,

stabilde sorun çıkarsa yazarım ama çıkmaz onda

BLLCCK72

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Bilal
Cihazım
Meizu M3 not
twrp kurduktan sonra mi logosunda kalıyor buna napacaz ?

Mr.Fatih

Mİ 8 SE Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Bölüm Sorumlusu
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Fatih
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Güvenlik Görevlisi
Bu konuyu bence silin kesinlikle bu konuyla bu fastbootu çözemez kimse biraz tecrübem olmasa asla yapamazsın ve fırsatçılık yapan bir çok kişi konuya dadanmış durumda parayla yaparız ederiz diye

Lexaion364

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Yunuscan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Bu konuyu bence silin kesinlikle bu konuyla bu fastbootu çözemez kimse biraz tecrübem olmasa asla yapamazsın ve fırsatçılık yapan bir çok kişi konuya dadanmış durumda parayla yaparız ederiz diye
Forumun amacı zaten budur kendine güvenip yapabilirsen çözümü var yok ben beceremem dersen işi bilen o işlemi yapmak için riski alan kişiye ücretli yaptırırsınız :)

Üst Alt