Yardım Mi 8 şarj problemi

huseyinclk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Arkadaşlar cihazı alalı 4-5 gün olmadı fakat cihazla 1 günü değil 12 saati bile çıkaramıyorum ve öve öve aldığım cihaz insanlar önünde beni haksız çıkariyor antutu puani 202000 çıktı puana pek takılmıyorum ama sebebini bana açıklayabilecek var mı?

huseyinclk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Çin romu kullaniyorum ve oldukça memnunum dili ingilizce ama artik aliştim rom degistirmeyi de düşunmuyorum belki ilerde miui 10 global kararli rom kurabilirim
Bi ara deneme amaçlı ekrani hiç kapatmadan full parlaklikta pubg oynadim full ayarlarda 8 buçuk saatte %12ye düştü ve bi kaç saat daha giderdi kullansam harika bi performans benim için bende china romdayim bende düşünmüyorum şimdilik global rom

Oyla:

Snatcmeyk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
24
Bi ara deneme amaçlı ekrani hiç kapatmadan full parlaklikta pubg oynadim full ayarlarda 8 buçuk saatte %12ye düştü ve bi kaç saat daha giderdi kullansam harika bi performans benim için bende china romdayim bende düşünmüyorum şimdilik global rom
Boyle devam şoyle pil durumu çin romu gibi iyi olan bir rom cikarsa kurariz hocam :)Yes~~

Oyla:

huseyinclk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Şu performansin güzelliğine bak gözlerim yaşariyor bi akşam yemeği sirasinda biraktim telefonu muazzam bi şey ya

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-08-25-02-33-35-228_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2018-08-25-02-33-35-228_com.miui.securitycenter.png
    79,8 KB · Görüntüleme: 99
Oyla:

emresycn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre Soycan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
TCDD Tekniker
Konular
13
Telefonu kullanırken bulunduğunuz yada geçtiğiniz ortamların bile şarja direk etkisi var. Telefonunuz eğer o sıralarda çekmemeye başlarsa, hücresel veri bağlantısı gidip geliyorsa 3 saat ekran süresini bile anca alabilirsiniz.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

Rıdvan43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Telefon dün elime ulaştı. Hepsiburada dan ithalatçı garantili aldım. Geldiğinde 9.0 sürümle geldi %80 şarjı vardı. Ekran süresi 1 gün 7 saat gibi bir süre gösteriyordu. Sonra 10 sürümüne yükselttim şarj performansı en az yarı yarıya düştü. Şuan %100 le 13 saat 27 dakika ekran süresi alıyorum. Telefonu geri yollasam sıkıntıyı hallederler mi, yoksa 10 sürümünden 9 sürümüne düşürmenin, güncellemeyi geri almanın yolu var mı? Bu arada dün telefonun ilk şarjı %6 ya düştüğünde kapalı şekilde 8 saat şarjda bıraktım. Ne yapmam gerekiyor?

Oyla:

Pirdeniz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Telefon dün elime ulaştı. Hepsiburada dan ithalatçı garantili aldım. Geldiğinde 9.0 sürümle geldi %80 şarjı vardı. Ekran süresi 1 gün 7 saat gibi bir süre gösteriyordu. Sonra 10 sürümüne yükselttim şarj performansı en az yarı yarıya düştü. Şuan %100 le 13 saat 27 dakika ekran süresi alıyorum. Telefonu geri yollasam sıkıntıyı hallederler mi, yoksa 10 sürümünden 9 sürümüne düşürmenin, güncellemeyi geri almanın yolu var mı? Bu arada dün telefonun ilk şarjı %6 ya düştüğünde kapalı şekilde 8 saat şarjda bıraktım. Ne yapmam gerekiyor?
Bisiy yapmama gerek yok kendiliğinde kullandıkça batarya daha iyi hale geliyor merak etme .

Oyla:

Rıdvan43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Bisiy yapmama gerek yok kendiliğinde kullandıkça batarya daha iyi hale geliyor merak etme .
Şimdi bu sıkıntı 8 saat şarjda bırakmadan dolayı mı, yanlış şarj etmekten dolayı mı yoksa güncellenerek dolayı mı acaba?

Oyla:
Üst Alt