Yardım Mi 8 şarj problemi

huseyinclk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Arkadaşlar cihazı alalı 4-5 gün olmadı fakat cihazla 1 günü değil 12 saati bile çıkaramıyorum ve öve öve aldığım cihaz insanlar önünde beni haksız çıkariyor antutu puani 202000 çıktı puana pek takılmıyorum ama sebebini bana açıklayabilecek var mı?

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Arkadaşlar cihazı alalı 4-5 gün olmadı fakat cihazla 1 günü değil 12 saati bile çıkaramıyorum ve öve öve aldığım cihaz insanlar önünde beni haksız çıkariyor antutu puani 202000 çıktı puana pek takılmıyorum ama sebebini bana açıklayabilecek var mı?
antutuya suan cok guvenmemek lazim cunku.romunda etkisi olur diye düşünüyorum. kararlo stabil bir rom degil kullandigimiz o yuzden puan cok iyi cikmayabilir

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

huseyinclk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8
Konular
4
antutuya suan cok guvenmemek lazim cunku.romunda etkisi olur diye düşünüyorum. kararlo stabil bir rom degil kullandigimiz o yuzden puan cok iyi cikmayabilir

Peki şarjimin 6,5-7 saat kadar kisa sürede bitmesinin sebebide romla alakasi olabilirmi yani yazılımsal bi sorunmu?

Oyla:

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Peki şarjimin 6,5-7 saat kadar kisa sürede bitmesinin sebebide romla alakasi olabilirmi yani yazılımsal bi sorunmu?
kesinlikle. telefon ne kadar iyi olursa olsun en onemli sey yazılımdır. hersey yazilimla fuzelir veya bozulur. sarj da aynı şekilde. suan beta kullaniyoruz sarj cok kararsiz bu yuzden. bende memnun degilim pil durumundan

Oyla:

huseyinclk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8
Konular
4
kesinlikle. telefon ne kadar iyi olursa olsun en onemli sey yazılımdır. hersey yazilimla fuzelir veya bozulur. sarj da aynı şekilde. suan beta kullaniyoruz sarj cok kararsiz bu yuzden. bende memnun degilim pil durumundan

Çok teşekkür ederim o zaman yazılım güncellemesine kaldı umudumuz

Oyla:

gabamarul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
1
cn rom ile benim şarjım bir günü %40larda çıkarıyor.
oyun oynamam, 4 5 saat kadar internette dolanırım, arkaplan karanlık hep. dual gps wifi 4g nfc hep açık. ekran parlaklığı otomatik ayarda

Oyla:

revnak96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Revnak
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
4
Bende cn romdaki şarj performansından memnundum 15-16 saat sonra %15-20 bandına düşüyordu genelde benimde cn rom ile aldığım AnTuTu skoru benzer ancak global romu yükledim şarj performansından bir tık iyileşme oldu diyebilirim ve yeni AnTuTu skoru da 268 k tavsiye ederim

Oyla:

huseyinclk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Bende cn romdaki şarj performansından memnundum 15-16 saat sonra %15-20 bandına düşüyordu genelde benimde cn rom ile aldığım AnTuTu skoru benzer ancak global romu yükledim şarj performansından bir tık iyileşme oldu diyebilirim ve yeni AnTuTu skoru da 268 k tavsiye ederim

Bootloader kilidi için başvurdum 12 günü var ardından bende global roma geçmeyi düşünüyorum ama benim şu an china romda tüm gün kullanimda 6-7 saat anca yetiyor memnun değilim yani şu an için
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cn rom ile benim şarjım bir günü %40larda çıkarıyor.
oyun oynamam, 4 5 saat kadar internette dolanırım, arkaplan karanlık hep. dual gps wifi 4g nfc hep açık. ekran parlaklığı otomatik ayarda
Ben telefonu neredeyse tüm gün kullaniyorum nfc ve gpsi ihtiyacim olursa açıyorum ve en fazla 8 saat dayandi%30da şarja taktığımida eklemek istiyorum tabi ki

Oyla:

revnak96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Revnak
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
4
Sizde bir problem var gibi hocam ben sırf 8 saat ekran açık dizi film izlediğimi ve sosyal medyada dolaştığımı biliyorum anca o şekilde eriyordu o kadar

Oyla:

huseyinclk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Sizde bir problem var gibi hocam ben sırf 8 saat ekran açık dizi film izlediğimi ve sosyal medyada dolaştığımı biliyorum anca o şekilde eriyordu o kadar

Benim durumumda olan bir kaç arkadaşda var global rom ve gelen yazilimsal güncellemelerle düzelebileceğini söylüyolar şimdi garantiside olmadığı içinvel mahkum beklicez
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ve zaten 12 saatte anca 1saat falan ekran kapali geçiyor telefon nerdeyse her dakika açık oyun instagram ve youtube dahil hep aktifim İnşallaj biraz iyileşir çünkü en az 12 saati,çıkarsin istiyorum

Oyla:
Üst Alt