Rehber Mi 8 Lite Şebeke Sorunu Çözümü

franticis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Meslek
Bilşimci
Konular
0
6 gün bl kilit açılması bekledim. O arada eurom 9.8.22 yükledim ve onunla bir süre izleme fırsatım oldu, sorun aynen devam etti. az önce de verdiğiniz modem dosyasını yükledim. şimdi izlemeye geçiyorum Bir on gün kadar izleyip durumu bildiririm. Komutları kopyala yapıştır yaptığınız anda çalışıp 2 saniyede tamamlanacak, bir kez daha enterladığınızda telefon normal reboot olacak. (ekte başarı ile tamamlanan komut sonuçları, merak edenler için)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
)

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
6 gün bl kilit açılması bekledim. O arada eurom 9.8.22 yükledim ve onunla bir süre izleme fırsatım oldu, sorun aynen devam etti. az önce de verdiğiniz modem dosyasını yükledim. şimdi izlemeye geçiyorum Bir on gün kadar izleyip durumu bildiririm. Komutları kopyala yapıştır yaptığınız anda çalışıp 2 saniyede tamamlanacak, bir kez daha enterladığınızda telefon normal reboot olacak. (ekte başarı ile tamamlanan komut sonuçları, merak edenler için)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
)
Evet bende de diğer yöntemler işe yaramamıștı. Komutla flashlama yönetimi ise yarıyor. Online bir oyuna girip test edebilirsiniz.( Pubg Mobile) gibi.

Mmurat33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
7
ilginize çok tşk ederim hocam. atrık öyle yapacağım mecburen.
Ben telefonu alalı nerede ise 1 sene oldu aldığımımda 1 ay sonra güncelleme geldi ve şebeke sorunu yaşamaya başladım taki senin gibi çıldırma aşamasına gelene kadar gönderdim servise ilk haline getirin güncellemeyi söndürün dedim iyiki halen ilk sürümdeyim kopma v.s hiç olmuyor inanılmaz hızlı.ilk sürüme geçiniz tavsiyem

franticis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Meslek
Bilşimci
Konular
0
Ben telefonu alalı nerede ise 1 sene oldu aldığımımda 1 ay sonra güncelleme geldi ve şebeke sorunu yaşamaya başladım taki senin gibi çıldırma aşamasına gelene kadar gönderdim servise ilk haline getirin güncellemeyi söndürün dedim iyiki halen ilk sürümdeyim kopma v.s hiç olmuyor inanılmaz hızlı.ilk sürüme geçiniz tavsiyem
sizdeki sürümün tam adını verir misiniz, burada bulunsun, tercih edenler olabilir.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Geri dönmeden önce anti rollback kontrolü yapınız.
Fastboot :

Recovery :

reis recovery olan twrp oluyor değilmi kurup pedere versem sadece recovery olanı indirip twrpden kurucam doğrumudur

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Evet Recovery Twrp üzerinden yüklemelisiniz.
sağol reis sehirdisinda olucağım icin ya bunu yada en son cıkan globali yükleme derdindeyim birde biyerde okumustum global romun icindeki recovery img flaslarsanız twrp silinir diyordu gerçekmi twrp vs silip vermek istiyorum babama

Üst Alt