Rehber Mi 8 Lite MIUI10-MIUI11 Pie Gcam Yükleme Rehberi

c0ldwave

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
İphone
Konular
21
eu rom kurdum gcam sorunsuz çalışıyor ön ve arka kamera olarak stock ön kamera çalışmıyor sadece gerekte yok.

biroltopall

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birol
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
23
eu rom kurdum gcam sorunsuz çalışıyor ön ve arka kamera olarak stock ön kamera çalışmıyor sadece gerekte yok.
eu rom o kadar çok kurmak istiyorum da herhangi bir hata yapıp cihazı bricklemekten korkuyorum ya

c0ldwave

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
İphone
Konular
21
eu rom o kadar çok kurmak istiyorum da herhangi bir hata yapıp cihazı bricklemekten korkuyorum ya
hocam benimde korkularım vardı ama böyle kullanacağıma atın ölümü arpadan olsun diyerek telefonu aldığımdan beri uğraşıyorum kaç kere çöktü ama bi şekilde çaresini buldum sonunda kurdum romu gcam kurdum şuan memnunum.

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26

Herhangi bir bilginiz yoksa riske girmeyin. Bilen bi arkadaştan destek akmanızı tavsiye ederim. Forumda da rehberler mevcut zaten onlardan da yararlanabilirsiniz

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
Yaa su gcam icin bence bu kadar rom root degmez. Bide adam akilli calismiyor. Kendinizi alistirin telefonlarinizi kurcalamayin. Tamam eski surume donmek icin deger bunlar ama boyle sacma sapan seyler icin degmez.Zaten adamlar destek vermiyor verseler olurdu. Yani root a gerek kalmazdı. Siz baska cihaz için olan gcam a kamera yetkilerini veriyorsunuz. Mi 8 lite a özgü bir gcam olmalıydı. Bunlarla nereye kadar ugrasacaksiniz.

Elberra

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
mi 8 lite
Konular
3
Yaa su gcam icin bence bu kadar rom root degmez. Bide adam akilli calismiyor. Kendinizi alistirin telefonlarinizi kurcalamayin. Tamam eski surume donmek icin deger bunlar ama boyle sacma sapan seyler icin degmez.Zaten adamlar destek vermiyor verseler olurdu. Yani root a gerek kalmazdı. Siz baska cihaz için olan gcam a kamera yetkilerini veriyorsunuz. Mi 8 lite a özgü bir gcam olmalıydı. Bunlarla nereye kadar ugrasacaksiniz.

Bu tercih meselesi. Sizin görüşünüze saygı duyuyorum. Ancak ben Photoshere özelliği, ağır çekim özelliği için özellikle kurdum. Ziyaret ettiğim bir camiyi 360 derece fotoğraflayabilmek benim için çok güzel bir özellik. Lens özelliği çok büyük kolaylık. Bunlar gcam'ın bazı özellikleri daha var ama bunlar benim için yeterli.

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
Bu tercih meselesi. Sizin görüşünüze saygı duyuyorum. Ancak ben Photoshere özelliği, ağır çekim özelliği için özellikle kurdum. Ziyaret ettiğim bir camiyi 360 derece fotoğraflayabilmek benim için çok güzel bir özellik. Lens özelliği çok büyük kolaylık. Bunlar gcam'ın bazı özellikleri daha var ama bunlar benim için yeterli.
Bende saygi duyuyorum ama bu yaptiginiz islemler 2000 liralik cihazi curutuyor. Ve cihaza root yetkisi veriyorsunuz.

Elberra

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
mi 8 lite
Konular
3
Root olayının cihazı cürütmesi ile alakası nedir anlamadım. Daha önce Lg g2 vardı ve 4.5 yıl rootlu olarak kullandım. Lg lerdeki klasik anakart arızası nedeniyle değiştirmek zorunda kaldım. Root olayını sırf reklam engellemesi için yaptım. Şuana kadarda stabil bir şekilde telefonu kullanıyorum. Telefonu bilinçli bir şekilde kullandıktan sonra root olayı bir kolaylık diye düşünüyorum.

Üst Alt