Rehber Mi 8 Lite Magisk ile Root (Bootlop Sorunsuz)

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
dosya adı olarak bir fark yok fakat içeriğini bilemiyorum hocam..
abi senin bu konudan bişi anlamadım dosyaları twrp atıcaz 4.a.dımda galiba

her şey silinecek ve kurulum ekranı gelecek. Burada kurulum tamamlandıktan sonra bakarsanız cihazınızda kesinlikle root yüklü gelmez. Root işlemi için aşağıdaki adımlara devam etmek gerekiyor.
9. Magisk-v18.1.zip hafızaya atılıp cihaz recovery moda giriş yapılmalı. (Artık cihazda Twrp kalıcı olarak yüklü haldedir)
10. Son olarak Magisk-v18.1.zip'i yükleyin ve Reboot System'e basın. bu kısmı anlamadım valla beynim durdu :D

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
abi senin bu konudan bişi anlamadım dosyaları twrp atıcaz 4.a.dımda galiba

her şey silinecek ve kurulum ekranı gelecek. Burada kurulum tamamlandıktan sonra bakarsanız cihazınızda kesinlikle root yüklü gelmez. Root işlemi için aşağıdaki adımlara devam etmek gerekiyor.
9. Magisk-v18.1.zip hafızaya atılıp cihaz recovery moda giriş yapılmalı. (Artık cihazda Twrp kalıcı olarak yüklü haldedir)
10. Son olarak Magisk-v18.1.zip'i yükleyin ve Reboot System'e basın. bu kısmı anlamadım valla beynim durdu :D
7. adıma kadar olanı yapın sonra telefonu normal açın kurulumu yapın. indirdiğiniz magisk 18.1 telefona kopyalayın sonra telefonu kapatın. ses açma ve power tuşuna basılı tutarak twrp girin magisk 18.1 yükleyin cihaz rootlanmış olacak.

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
7. adıma kadar olanı yapın sonra telefonu normal açın kurulumu yapın. indirdiğiniz magisk 18.1 telefona kopyalayın sonra telefonu kapatın. ses açma ve power tuşuna basılı tutarak twrp girin magisk 18.1 yükleyin cihaz rootlanmış olacak.
Tşk abi bu recovery mod dediğiniz ses kısma ve povere basıp gerçekleştirdiğimiz işlemi

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
<3<3<3<3<3
eyv abi bunları yükleyince magisk yüklü geliyormu peki kusura bakma ilk root rom işlemim sana danısıyorum kusura bakma tekrar ayrıyetten ugrasmaya gerek yoktur inş
Son adıma kadar yaptıktan sonra magisk manager programı 1 dk içinde ana menüde gözükecek.

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Magisk sürekli güncelleme uyarısı veriyor hocam güncellemesek bir sıkıntı olurmu?

Elberra

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
mi 8 lite
Konular
3
Magisk Manager Apk'sını yuklediniz mi ? Birde neden 17.3 yüklemediniz ?
Bimmerlover bilgi için teşekkürler.

Anlatımlar için teşekkürler. An itibarıyla telefonumu root ladım. Ancak açıklama bölümüne Magisk Manager Apk sını yüklemeyi eklerseniz iyi olur. Hayırlı Ramazanlar. Kolay gelsin.

Hüseyin Aycelik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi8 lite
Konular
5
Selamünaleyküm mi 8 lite kullaniciyim
Benim kilit surem doldu kilit açmayı yapmak istiyorum
Sonrasında root yapmak isyorum cihaz üzerindeki yüklü rom u değiştirmek istemiyorum room kalicak sadece root yetkisi olsa yeter hangi adımları yapmamgerekiyor yardımcı olurmusunuz ?

Üst Alt