Yardım Mi 8 Lite Almak istiyorum, telefon hakkinda bilgi verir misiniz?

majesturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hışır
Cihazım
Mİ 5 PRİME
Konular
5
Merhaba,
Mi5 prime dan, Mi 8 Lite modeline geçiş yapmak istiyorum, ama incelemelerde baktigim kadariyla hala aklimdaki soru isaretlerini gideremedim, ozellikle parmak okuyucu var mi, face id var mi, en onemlisi ekran süresi nedir, mi5 de ekran surem 3 saat oldugu icin cok sikinti yasatiyor yari yolda cok birakmistir sagolsun. Basit bi telefon kullancisi oldugum icin rom root tarzi olaylari gerceklestiremeyebilirim. Guncellememi alayim yoluma bakarim dusuncesindeyim daha çok, eğer bu telefon yerine baska bir telefon modeli onerebilecek kisiler olurda belirtebilirse sevinirim, ekran suresi iyi olan telefonlara ilgim daha fazla :) ayriyetten çentik merak ettigim baska bir husus
Teşekkürler

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Bence Redmi note 7 modelini bekleyebilirsiniz 4000 mAh bataryası olacak
Redmi Note 7, Mi 8 Lite'a yakın bir fiyat aralığında mı satılır acaba ? Mi 8 Lite 1700 TL'ye bulunabiliyor çünkü aynı fiyat aralığında olacaklarsa çok iyi olacak demektir. Bu arada kesin ya da tahmini bir çıkış tarihi var mı ?

Oyla:

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Redmi Note 7, Mi 8 Lite'a yakın bir fiyat aralığında mı satılır acaba ? Mi 8 Lite 1700 TL'ye bulunabiliyor çünkü aynı fiyat aralığında olacaklarsa çok iyi olacak demektir. Bu arada kesin ya da tahmini bir çıkış tarihi var mı ?
Kesin bi çıkış tarihi yok maalesef. Tahminen Şubat'ın başında ülkemize gelecek ve eğer fırsatçı satıcılar olmazsa 6/128 versiyonu 1700tlyi geçmeyecek.

Oyla:

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Kesin bi çıkış tarihi yok maalesef. Tahminen Şubat'ın başında ülkemize gelecek ve eğer fırsatçı satıcılar olmazsa 6/128 versiyonu 1700tlyi geçmeyecek.
Yarıyıl döneminde telefon alacağım aklımda Mi 8 Lite var. Redmi Note 7'yi beklemeli miyim sence ? Mi 8 Lite ile aralarında ne gibi farklar olacak ?

Oyla:

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Yarıyıl döneminde telefon alacağım aklımda Mi 8 Lite var. Redmi Note 7'yi beklemeli miyim sence ? Mi 8 Lite ile aralarında ne gibi farklar olacak ?
Aralarinda ufak tefek farklar var ama en büyük fark batarya konusunda. 4000 mAh ciddi bir rakam mi 8 lite 3300 mAh. Bir de adı üstünde lite telefon mi 8 liteı bilemem ama a2 lite çok sıkıntılı bu yüzden redmi note 7
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Farklara buradan bakabilirsiniz isterseniz. Mi 8 lite 4/64 1700 tl. Eğer redmi note 7 6/128 1700 tlden çıkarsa kesinlikle note 7 alın

Oyla:

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Aralarinda ufak tefek farklar var ama en büyük fark batarya konusunda. 4000 mAh ciddi bir rakam mi 8 lite 3300 mAh. Bir de adı üstünde lite telefon mi 8 liteı bilemem ama a2 lite çok sıkıntılı bu yüzden redmi note 7
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Farklara buradan bakabilirsiniz isterseniz. Mi 8 lite 4/64 1700 tl. Eğer redmi note 7 6/128 1700 tlden çıkarsa kesinlikle note 7 alın
1900 TL'den aşağı olmaz bence yine de biraz bekleyeyim bakalım :)

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Redmi note 7 için acele etmemek gerekir ilk çıkan parti çin mi gelir global mi gelir belli değil çin gelirse fake rom mu çıkar oda belli değil bootloader kilidinin açılma süreleri var malum yollardan kayıt yapılacakmı belli değil şuan o cihazı düşünerek plan yapmayın benim naçizane tavsiyem

Oyla:

WereBear

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Redmi note 7 için acele etmemek gerekir ilk çıkan parti çin mi gelir global mi gelir belli değil çin gelirse fake rom mu çıkar oda belli değil bootloader kilidinin açılma süreleri var malum yollardan kayıt yapılacakmı belli değil şuan o cihazı düşünerek plan yapmayın benim naçizane tavsiyem
2200 TL bütçem mevcut. Bu bütçeye alabileceğim en iyi telefon sizce hangisidir ? Mi 8 veya Pocophone F1 almak istiyorum aslında ama ithalatçı garantili uygun bir ikinci el bulamıyorum. Ödemeyi de kredi kartı ile yapacağım için bir GSM dükkanı arıyorum o yüzden seçeneklerim daha da daralıyor. Durum böyleyken Mi 8 Lite almak mantıklı olur mu sizce ? Bu sorumu bu konudan sormam doğru oldu mu onu da bilemedim. İsterseniz yeni bir konu açabilirim.

Oyla:
Üst Alt