Yardım Mi 8 Lite Almak istiyorum, telefon hakkinda bilgi verir misiniz?

majesturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hışır
Cihazım
Mİ 5 PRİME
Konular
5
Merhaba,
Mi5 prime dan, Mi 8 Lite modeline geçiş yapmak istiyorum, ama incelemelerde baktigim kadariyla hala aklimdaki soru isaretlerini gideremedim, ozellikle parmak okuyucu var mi, face id var mi, en onemlisi ekran süresi nedir, mi5 de ekran surem 3 saat oldugu icin cok sikinti yasatiyor yari yolda cok birakmistir sagolsun. Basit bi telefon kullancisi oldugum icin rom root tarzi olaylari gerceklestiremeyebilirim. Guncellememi alayim yoluma bakarim dusuncesindeyim daha çok, eğer bu telefon yerine baska bir telefon modeli onerebilecek kisiler olurda belirtebilirse sevinirim, ekran suresi iyi olan telefonlara ilgim daha fazla :) ayriyetten çentik merak ettigim baska bir husus
Teşekkürler

biroltopall

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birol
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
23
Merhabalar mi 8 lite kullanıcısıyım yaklaşık 3-4 haftadır hepsiburada aldım ve telefon çok iyi çentik Boyutu çok güzel face id var gayet hızlı başka telefondan resim falan açılınca açılmıyor parmak izi zaten dehşet bir hızda telefon fiyat performans cihazı tavsiye ederim sormak istediğiniz birşey varsa sorabilirsiniz

Oyla:

majesturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hışır
Cihazım
Mİ 5 PRİME
Konular
5
Merhabalar mi 8 lite kullanıcısıyım yaklaşık 3-4 haftadır hepsiburada aldım ve telefon çok iyi çentik Boyutu çok güzel face id var gayet hızlı başka telefondan resim falan açılınca açılmıyor parmak izi zaten dehşet bir hızda telefon fiyat performans cihazı tavsiye ederim sormak istediğiniz birşey varsa sorabilirsiniz

Cok tesekkurler, ekran suresinden bahsedebilirmisiniz birde, sarji nas gidiyor

Oyla:

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Cok tesekkurler, ekran suresinden bahsedebilirmisiniz birde, sarji nas gidiyor
Bende mi8 lite kullanıcısıyım 25 gündür,telefon hakkında söylenecek çok söz yok herşeyiyle çok güzel bi cihaz kamerası ekranı pil süresi tasarımı çok iyi.çentik konusunda rahatsız edici birşey göremedim video izlerken tam ekran dolmuyo oyun konusunda pubg mobilere çentik kapama seçeneği var o yüzden tam oturuyo,pil konusunda yoğun kullanımda 1,5 gün çok rahat çıkarıyo 2ci günümdeyim güç tasarruf modu açık daha %33 sarj var.

Oyla:

majesturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hışır
Cihazım
Mİ 5 PRİME
Konular
5
Bende mi8 lite kullanıcısıyım 25 gündür,telefon hakkında söylenecek çok söz yok herşeyiyle çok güzel bi cihaz kamerası ekranı pil süresi tasarımı çok iyi.çentik konusunda rahatsız edici birşey göremedim video izlerken tam ekran dolmuyo oyun konusunda pubg mobilere çentik kapama seçeneği var o yüzden tam oturuyo,pil konusunda yoğun kullanımda 1,5 gün çok rahat çıkarıyo 2ci günümdeyim güç tasarruf modu açık daha %33 sarj var.

Dediginiz gibiyse cok iyi ekran suresi, benim icin onemli olan bu su anda gercekten , mi5 ile 3-4 saat cok can sıkıcı durum, pasaport kaydi oluyormu bunlarda son olarak yoksa 8 aylik omru varmi

Oyla:

FztAlper

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper Yavuz
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
0
Cihazı dün aldım.ancak ekran parlaklığı çok canımı sıktı.sonda olmasına rağmen ancak yetiyor.eski telefonum olan mi 5 te yarı yarıya kullanirdim .sizde böyle bir durum var mı.

Oyla:

majesturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hışır
Cihazım
Mİ 5 PRİME
Konular
5
Cihazı dün aldım.ancak ekran parlaklığı çok canımı sıktı.sonda olmasına rağmen ancak yetiyor.eski telefonum olan mi 5 te yarı yarıya kullanirdim .sizde böyle bir durum var mı.
Hayirli olsun hocam bende gecmeyi dusunuyorum mi5ten , sarji nasil gidiyor telefonun, birde pasaport kayitli mi, ekran ayarlarindan kurcalarsan belki cozumu bulurusun, otomatik parlaklik aciktir belki

Oyla:

FztAlper

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper Yavuz
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
0
Hayirli olsun hocam bende gecmeyi dusunuyorum mi5ten , sarji nasil gidiyor telefonun, birde pasaport kayitli mi, ekran ayarlarindan kurcalarsan belki cozumu bulurusun, otomatik parlaklik aciktir belki
n11 den aldım turuncu mağazadan global romlu IMEI işli 4/64 garanti pay ile öderseniz 75 TL bonus veriyor.yani 1625 TL ye .geldi.ekran ayarlarını kurcalayip duruyorum olmuyor.

Oyla:

majesturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hışır
Cihazım
Mİ 5 PRİME
Konular
5
n11 den aldım turuncu mağazadan global romlu IMEI işli 4/64 garanti pay ile öderseniz 75 TL bonus veriyor.yani 1625 TL ye .geldi.ekran ayarlarını kurcalayip duruyorum olmuyor.

Aldigin yerle gorus istersen, yeni almissin yardimci olurlar herhalde

Oyla:

uurex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
UĞURHAN
Cihazım
mi 8 lite
Konular
6
bende 1 haftadir kullaniyorum yaklasik. parmak okumasi muazzam hizli. yuz tanimasi ayni sekilde. pil suresi olarak yogun kullanimda 5-7 saat arasi bir sure aliyorsunuz. oyun vs oynamiyorsanuz bu sure artacaktir. centik bence hoş duruyor. yutub ve oyunlarda duzlesiyor zaten. onun disinda kablolu kulaklikta ses gayet iyi hoparlor gayet iyi. akici bir arayuzu var. ön kamera cok iyi arka kamera parasinin hakki. portre modu sikintisiz. mavi rengi seffaf kilifla cok guzel görünüyor.

Oyla:
Üst Alt