Mİ 8 Güncelleme geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Güncelleme yapacak olan arkadaşlar, öncelikle güncelleme yapmadan önce mutlaka yedek alın, oluşabilecek sorunlar neticesinde telefonu sıfırlamak gerekebilir...

Güncelleme gelmiş...

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-12-03-21-49-47-310_com.android.updater.png
    Screenshot_2018-12-03-21-49-47-310_com.android.updater.png
    213,3 KB · Görüntüleme: 788
  • Screenshot_2018-12-04-13-09-10-890_com.android.settings.png
    Screenshot_2018-12-04-13-09-10-890_com.android.settings.png
    159,9 KB · Görüntüleme: 428
  • Screenshot_2018-12-04-13-09-48-320_com.android.updater.png
    Screenshot_2018-12-04-13-09-48-320_com.android.updater.png
    145,3 KB · Görüntüleme: 341
Son düzenleme:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Adamlara inandıramadık bir türlü. :) Herkes o kadar alışmış ki global kararlıya güncelleme gelmeyeceğine yoğurdu üfleyerek yiyorlar heralde.
Hocam gördüm mesajlarınızı, ben inanmıyorlar diye gecenin bir vakti eşimin telefonu ile video çekip attım youtube a ama nafile, inanmıyorlar nedense güncelleme geldiğine.

İşin ilginç tarafı, dünyada bir tek bana mı geldi ki bu güncelleme, neden benden kimse birşey paylaşmıyor ? Bende inancımı kaybettim kendime :)

Ben daha önce ki xiaomi telefonlarımın hepsinde güncelleme sonrası sorun yaşadım, çok pişman etti beni güncellediğime, o yüzden bir önce ki güncellemeyi yüklememiştim ben, şimdi bu yeni güncelleme gelince yüklemedim ama arkadaşlar ile paylaşayım dedim, telefon elimdeyken geldi güncelleme, sıcağı sıcağına yazayım dedim, ben nerden bileyim bir tek bana gelmiş.

Oyla:

Çveneburi

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Hocam hangisini yüklediniz?

10.0.2.0ye geçiş yapıp 10.1.1.0ı yükleyebildiniz mi? Eğer bu şekilde yapabildiyseniz;

1-) telefonun kendş yükleyicisiyle mi yoksa xiaomitool vs ile mi geçiş yaptınız?
2-) betaya göre tüm artı eksileri yazabilir misiniz?

10.0.2.0 a dönüp telefona 10.1.1.0 atıp yükledim herhangi bir sıkıntı olmadı

artı eksilere gelince henüz kurdum tekrar fabrika ayarlarına döndüm temiz kurulum yapıyorum
ilk gördüğüm kamerada ağır çekim yok
bölge türkiye olunca yüz tanıma yine yok
10.0.2.0 de çentiği gizleyebiliyordunuz bunda o da yok
10.0.2.0 de mobil veri ayarlarında volte vardı bunda yok ( global betada da yoktu bu arada )
gördüklerim bunlar

neyi güncellediler anlamadım ben de açıkçası

Son düzenleme:
Oyla:

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Hocam gördüm mesajlarınızı, ben inanmıyorlar diye gecenin bir vakti eşimin telefonu ile video çekip attım youtube a ama nafile, inanmıyorlar nedense güncelleme geldiğine.

İşin ilginç tarafı, dünyada bir tek bana mı geldi ki bu güncelleme, neden benden kimse birşey paylaşmıyor ? Bende inancımı kaybettim kendime :)

Ben daha önce ki xiaomi telefonlarımın hepsinde güncelleme sonrası sorun yaşadım, çok pişman etti beni güncellediğime, o yüzden bir önce ki güncellemeyi yüklememiştim ben, şimdi bu yeni güncelleme gelince yüklemedim ama arkadaşlar ile paylaşayım dedim, telefon elimdeyken geldi güncelleme, sıcağı sıcağına yazayım dedim, ben nerden bileyim bir tek bana gelmiş.

:)) Fake diyenler, yalan söylüyor diyenler :)) bir an ben bile şiphe ettim acaba karıştırdım diye.

Burdan anladığımız sonuç her güncellemeye elimizde salatalıkla koşmayacakmışız. :)

Şimdi benim anlamadığım bir nokta var bu işi nasıl çözecekler. Bu size gelen sürümü 10.0.3.0tekiler yükleyemiyor. Peki otadan bu güncellemeyi almayanlar yarın resmi download sitesine girdiklerinde tek bir recovery dosyası olacak 10.1.1.0 diye. Nasıl yüklyecek 10.0.3.0tekiler. 2 tane ayrı recovery dosyası kı koyacaklar? Yok oraya koyulacak olan recovery 10.0.3.0 olnlara uygun olacaksa peki 10.0.2.0 olup da otadan güncelleme yapmyanlar nasıl yükleyecek? Çünkğ görünüşe göre 10.0.3.0 epey sorunlu. Bilmem anlatabildim mi?

Bu xiaomi ne yapmak, nereye varmak istemektedir? :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

10.0.2.0 a dönüp telefona 10.1.1.0 atıp yükledim herhangi bir sıkıntı olmadı

artı eksilere gelince henüz kurdum tekrar fabrika ayarlarına döndüm temiz kurulum yapıyorum
ilk gördüğüm kamerada ağır çekim yok
bölge türkiye olunca yüz tanıma yine yok
10.0.2.0 de çentiği gizleyebiliyordunuz bunda o da yok
gördüklerim bunlar

neyi güncellediler anlamadım ben de açıkçası

Sanki bir tek pie var gibi. Pie olduğuna ilişkin ekran görüntüsü koyabilir misiniz size zahmet

Oyla:

Çveneburi

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
:)) Fake diyenler, yalan söylüyor diyenler :)) bir an ben bile şiphe ettim acaba karıştırdım diye.

Burdan anladığımız sonuç her güncellemeye elimizde salatalıkla koşmayacakmışız. :)

Şimdi benim anlamadığım bir nokta var bu işi nasıl çözecekler. Bu size gelen sürümü 10.0.3.0tekiler yükleyemiyor. Peki otadan bu güncellemeyi almayanlar yarın resmi download sitesine girdiklerinde tek bir recovery dosyası olacak 10.1.1.0 diye. Nasıl yüklyecek 10.0.3.0tekiler. 2 tane ayrı recovery dosyası kı koyacaklar? Yok oraya koyulacak olan recovery 10.0.3.0 olnlara uygun olacaksa peki 10.0.2.0 olup da otadan güncelleme yapmyanlar nasıl yükleyecek? Çünkğ görünüşe göre 10.0.3.0 epey sorunlu. Bilmem anlatabildim mi?

Sanki bir tek pie var gibi. Pie olduğuna ilişkin ekran görüntüsü koyabilir misiniz size zahmet
Buyrun hocam
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43

( Burdan anladığımız sonuç her güncellemeye elimizde salatalıkla koşmayacakmışız. :) ) İşte benimde tam olarak demek istediğim bu, ben bu adamların dağıttığı güncellemelerden birşey anlamadım.

Sıfır redmi note 4x almıştım, kutudan çıkan sürüm ile kullanıyordum ve aşırı memnundum, güncelleme geldi ve mahvoldu cihaz.
Gittim sıfır mi mix aldım, kutudan çıkan sürüm ile şahane olan telefon yine güncelleme gelince berbat oldu.
Kabusum oldu benim xiaomi güncellemeleri, o yüzden de Mİ 8 i ilk yüklenen rom ile kullanıyorum ve inanılmaz memnunum, var ufak tefek hataları ama, yeni güncelleme eskiyi aratır diye de korkuma yapamıyorum.

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250

Beta stabil dir rom 1 hafta random kullanıcılara gönderirler forumda feedback konusu açarlar izlerler bug reportları sorun yoksa tüm cihazlara gönderirler linki yenileyip.

Örnek beta stable konusu linki koyayım farklı bir cihaz için mantığının anlanması adına.

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Beta stabil dir rom 1 hafta random kullanıcılara gönderirler forumda feedback konusu açarlar izlerler bug reportları sorun yoksa tüm cihazlara gönderirler linki yenileyip.

Örnek beta stable konusu linki koyayım farklı bir cihaz için mantığının anlanması adına.

Yoo, bana geldi OTA dan ama beta stabil değil, kararlı sürüm benim ki.

Oyla:

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Buyrun hocam
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam izninle en.miuiye de koyuyorum bu fotoyu.

( Burdan anladığımız sonuç her güncellemeye elimizde salatalıkla koşmayacakmışız. :) ) İşte benimde tam olarak demek istediğim bu, ben bu adamların dağıttığı güncellemelerden birşey anlamadım.

Sıfır redmi note 4x almıştım, kutudan çıkan sürüm ile kullanıyordum ve aşırı memnundum, güncelleme geldi ve mahvoldu cihaz.
Gittim sıfır mi mix aldım, kutudan çıkan sürüm ile şahane olan telefon yine güncelleme gelince berbat oldu.
Kabusum oldu benim xiaomi güncellemeleri, o yüzden de Mİ 8 i ilk yüklenen rom ile kullanıyorum ve inanılmaz memnunum, var ufak tefek hataları ama, yeni güncelleme eskiyi aratır diye de korkuma yapamıyorum.

Açıkçası ben de mecburiyetten nerde yeni yazılım görsem atlıyordum bu bluetooth olayı yüzünden. Stable da artık android pie olduğuna göre betada kalmanın bi manası yok benim için. Bir tek night modu merak ediyorum. Eğer o da varsa bu yeni sürümde betada kalmam. Ayrıca hızlı bir şekilde en.miu'ye konu açayım derken gece sizden izin almayı unuttum kusura bakmayın. Ama global resmi forumdakilerin bile bizden haber alabilmesi adına oldu bu durum. Keza orda da güncellemenin bir arkadaşa ait olduğunu kendisinin de miuiturkey forumunda olduğunu belirttim. Bşraz da reklam oldu forumumuz açısından :)

Bilgi için çok teşekkür ederim.

Yoo, bana geldi OTA dan ama beta stabil değil, kararlı sürüm benim ki.

Hocam demek istediği kararlı da kendi içinde (açıkça yazmasa da) beta stable olarak ayrılabiliyor. Yani şu an siz yüklediğinizde bir nevi denek olacaksınız.

Oyla:

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
10.0.3.0 olanlar yükleyebiliyor mu simdi sonuc olarak biz nabiyoruz

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt