MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

MasterRises

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
S7 edge
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Türkiye kardeşim
Hocam benim de Türkiye bölge hala gelmedi.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memet0acar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet acar
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Güncelleme sırasında rom un beta olduğunu ve beta iznim olmadığı için yükleme yapmıyor. Kararlı yazıyor başlıkta ? Aynı hatayı alan veya çözümü var mı

Eagle_88

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
0
Hocam benim de Türkiye bölge hala gelmedi.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gelir inşallah sabırlı ol, çünkü "Global kararlı" ülkeye giriş yaptı artık kaçarı yok ...OTA dan gelecek inşallah sana da
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gelir inşallah sabırlı ol, çünkü "Global kararlı" ülkeye giriş yaptı artık kaçarı yok ...OTA dan gelecek inşallah sana da
Arkadaşlar 1 gün geç gelmesinin sebebini aciliyorum Android güvenlik yaması EKİM 2019 a güncellenmiş ekim'im çıkması beklenmiş.

korfez4152

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi8se
Konular
1
bu neyin nesi ya

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-01-14-29-19-043_com.android.updater.png
    Screenshot_2019-11-01-14-29-19-043_com.android.updater.png
    260,1 KB · Görüntüleme: 66

kacaklaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
soner
Cihazım
mi 8
Konular
0
Merhaba Dostlar,

recovery.zip dosyasını indirdim kurmaya çalıştığımda beta testinde gibi bir hata veriyor. Twrp üzerinden kurmaya çalıştığımda zipi doğrula diyerek kurmaya çalışıyorum hata veriyor. Yani hiç bir türlü kuramadım. Sanırım direk OTA yı beklemem gerekecek.

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
selam arkadaşlar, beklemek istemeyenler için kurulum yöntemi anlatıcam. twrp ile yapılıyo ve işlem sonunda herşey silinecek (resim, müzik vs ne varsa yedek alın) cihaz açıldığından twrp de dahi siliniyo daha sora yine twrpyi yüklersiniz. romu pcye indirin twrp ye girin
WİPE / ADVANCED WİPE burada dalvik/ ART cache , data , internal storage, cache, system, bunları şeçip sewipe to wipe sürüklüyoruz. ben her ihtimale karşı format data yapıp yes yazıp sildim. daha sora geriye gelip reboot / recovery yapıp telefonun kapanıp tekrar açılmasını bekliyoruz daha sora pc ye bağlayıp TWRP klasörüne romu atıp telefondan install bölümünden seçip flashlayıp arkamıza yaslanıp bekliyoruz. kurulumdan sora cihaz açılıyo... ha ben diğer yöntemleride denedim mesela romu telefona atıp dalvik/ ART cache ve cache silip yükledim mi logosunda kaldı, sora format data yapıp yes yazıp advanced wipe kısmından system me kadar ki yerleri seçip sildim yine olmadı. en sonunda advanced wipe kısmından system'ide seçip sildikten sora romu flashladım kabul etti bunlar 1 saat içinde yaşandı sizde dikkatli olun hayırlı cumalar :)

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Merhaba Dostlar,

recovery.zip dosyasını indirdim kurmaya çalıştığımda beta testinde gibi bir hata veriyor. Twrp üzerinden kurmaya çalıştığımda zipi doğrula diyerek kurmaya çalışıyorum hata veriyor. Yani hiç bir türlü kuramadım. Sanırım direk OTA yı beklemem gerekecek.

Evet OTA güncellemesi geldiğinde yazılımın Beta blokesi kalkmış olacaktır.1 kaç gün içinde blokeler kalkar.

kacaklaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
soner
Cihazım
mi 8
Konular
0
Güncelleme sırasında rom un beta olduğunu ve beta iznim olmadığı için yükleme yapmıyor. Kararlı yazıyor başlıkta ? Aynı hatayı alan veya çözümü var mı
Bendede aynı sorun var hocam. Aynı zamanda twrp üzerindede kurmayı denedim fakat. Ordada zipi doğrulamadı.

Üst Alt