Rom MI 8 Global Kararlı MIUI V10.3.4.0 PEAMIXM İndirme bağlantısı

MehmetNY

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
5
Magisk kendisini yüklüyor zaten, muhtemelen yanlış yapıyorsunuz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Chipset farkı var, yüklemeyi kabul bile etmez cihaz.

Okuduğunu anlamakta sorun yaşıyorsunuz galiba.
Ya da bu işlerden hiç anlamıyorsunuz..

hadi magisk kendisini yüklüyor o halloldu diyelim peki Twrp'yi nasıl yükleyeceğiz o zaman?
twrp yüklendikten sonra verileri silmek gerekiyor yoksa telefon açılmıyor bile.

Benim telefon rootlu ve twrp yüklü. Bu yüzden her Xiaomi telefonu gibi Ota üzerinden güncelleme yapılamıyor. İllaki güncellemeyi manuel olarak yüklemeliyim. Bu da tüm verilerimin silinmesi anlamına geliyor. Üstüne magisk ve twrp yükle, ayarları yap, gerekli uygulamaları geri yükle vs vs...
Hepsinden önemlisi bellekteki tüm verilerimi pc'ye yedekleyip daha sonra geri almam gerekiyor. Yani saatler süren bir uğraş olacak.

Yani asıl ben değil de siz bilmiyorsunuz.

cihat06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Mi 10T 8/128
Konular
3
Arkadaşlar güncellemeyi yaptıktan sonra başıma gelen ilginç bir durum var :) Bir bildirim sesi geliyor ama ne bildirim var ne bir şey. Sessizce dahi olsa bu geliyor. Bu sorunu yaşayan var mı?

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
5
Okuduğunu anlamakta sorun yaşıyorsunuz galiba.
Ya da bu işlerden hiç anlamıyorsunuz..

hadi magisk kendisini yüklüyor o halloldu diyelim peki Twrp'yi nasıl yükleyeceğiz o zaman?
twrp yüklendikten sonra verileri silmek gerekiyor yoksa telefon açılmıyor bile.

Benim telefon rootlu ve twrp yüklü. Bu yüzden her Xiaomi telefonu gibi Ota üzerinden güncelleme yapılamıyor. İllaki güncellemeyi manuel olarak yüklemeliyim. Bu da tüm verilerimin silinmesi anlamına geliyor. Üstüne magisk ve twrp yükle, ayarları yap, gerekli uygulamaları geri yükle vs vs...
Hepsinden önemlisi bellekteki tüm verilerimi pc'ye yedekleyip daha sonra geri almam gerekiyor. Yani saatler süren bir uğraş olacak.

Yani asıl ben değil de siz bilmiyorsunuz.
Twrpyi indirdiğiniz fastboot Rom içerisinden recovery satırını silerek koruyabilirsiniz. Hep böyle yaptım, hiçbir sıkıntı olmadı. Miui cihazı aldığım ilk 15 gün haricinde hiç kullanmadım. Ama teorik olarak magisk içerisinden boot.img dosyasını onarıp internetten güncelleme zipini indirdikten sonra adb sideload ile flashlamanız sorun çıkarmamalı. Ve sideload sonrası da magisk kendisini otomatik geri yükleyecektir.

Bilmiyor değilim, sadece miui garip. Ama çalışması gerek üstte yazdıklarımın.

Karapapak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 12T Pro
Konular
3
Arkadaşlar güncellemeyi yaptıktan sonra başıma gelen ilginç bir durum var :) Bir bildirim sesi geliyor ama ne bildirim var ne bir şey. Sessizce dahi olsa bu geliyor. Bu sorunu yaşayan var mı?
Üstad bende güncelleme sonrası NFC açılmıştı bir önceki sürümde. Cüzdanın üzerine koyunca ötüp duruyordu. Belki sende de öyledir :D

gaddar969

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android
Cihazım
Xioami mi8
Konular
1
Global Kararlı 9.5.13.0 rom dan buna geçtim muazzam performans oldu direk twrp den yükleme yaptım hiç wipe yapmadan oyunlarda bariz fark var eskiye nazaran, cok oyun oynayan birisi olarak çok begendim sanırım bu surumde baya kalacagım teşekkürler paylaşım için bu arada Game Turbo Modu Efsane olmuş

oaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Arkadaşlar merhaba. Benim kullandığım sürüm 10.0.3.0 acaba güncel sürümü yüklemeli miyim? Benim için önemli olan batarya süresi. Yükleyen arkadaşlar pil performanslarından memnun mu?

memojk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
MI 8
Meslek
Mühendis
Konular
16
Fastboot indirme bağlatısı;

UnknownUser

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Unknown
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
0
Güncelleme ile pil konusunda iyileştirme yapılmış arkadaşlar. Özellikle 10.3.3 sürümünü kullananlara tavsiye ederim, üç dört gündür kullanıyorum ve kesinlikle 10.3.4 daha iyi.

Saydekov

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sayde
Cihazım
Mi 8
Meslek
Mühendiz
Konular
0
Son güncelleme ile pil gerçekten daha fazla gidiyor. Ama bir şeyi düzeltip diğerini bozdukları için büyük konuşmuyorum artık, şimdilik gayet iyi bir güncelleme olmuş.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt