Rom MI 8 Global Kararlı MIUI V10.3.4.0 PEAMIXM İndirme bağlantısı

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Arkadaşlar şu bildirimi yukarıdan aşağıya indirince parlaklığı elle sağa sola çekiyoruz artırıyoruz ya, işte onu yaparken sağa sola çekerken çubuğun efekti eskisi gibi olmuyor bir gariplik var. Zıplıyor birden falan böyle değildi sizde de var mı

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Açmaya çalışıyorum sürekli kapanıyor sizlerde böyle bir problem var mı

Aynen kardeşim haklısın öyle bir problem var. Önce bir girdim. Şartları kabul et falan dedi yaptım menüye girdim. Bende her şey oluyordu. Ben bir tek sende oluyor sandım. Şimdi telefonu başka bir şey için yeniden başlattım. Oraya bir daha bakiyim diye girdim. Basıyorum şartları gene kabul et diyor yapıyorum. Şak dışarı atıyor. Ayrıca başka bir duvar kağıdı koyuyor. Ben tekrar seciyorum. Bu yazılım hatası senlik bir şey değil. Ama Xiaomi aldığıma artık ben de şu aralar baya pişman oldum. Bu kadar çok yazılım hatası olmaz. İnsanı gıcık eden ise bırak yeni bir şeyi koymayı daha önce çalışan normal şeyleri de bozmaları. Mesela wifi açınca hemen bağlanmıyor. Menüsünden giriyorsun oradan tanıyıp aktif ediyor bazen öyle açılıyor. Bildirim panelinden açılmıyor çoğunlukla. Ve bu sadece bende değil mi 9 olan arkadaşımda da var. Kaç güncelleme geçti. Hala düzeltmiyorlar inatla. Mesela şöyle iğrenç bir durum var. Mi 6 larin ahizelerini kıstılar adamlar telefonla konuşamıyor. Hepsi aynı anda yaşadı sorunu. Adamlar ta ahizenin içine sıvı sıkıyorb düzeltmek için tamamen fişini kasten çekemiyorlar mı 6 larin böyle bozarak yeni telefon aldırıyorlar. Adamlar da Android 9 geçtik diye sevinerek yükledi. Bir güzel bozdular. Yarın bizim gibi mi 8 kullanıcılarının başına gelecekler bunlar işte.

tahaydin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Aynen kardeşim haklısın öyle bir problem var. Önce bir girdim. Şartları kabul et falan dedi yaptım menüye girdim. Bende her şey oluyordu. Ben bir tek sende oluyor sandım. Şimdi telefonu başka bir şey için yeniden başlattım. Oraya bir daha bakiyim diye girdim. Basıyorum şartları gene kabul et diyor yapıyorum. Şak dışarı atıyor. Ayrıca başka bir duvar kağıdı koyuyor. Ben tekrar seciyorum. Bu yazılım hatası senlik bir şey değil. Ama Xiaomi aldığıma artık ben de şu aralar baya pişman oldum. Bu kadar çok yazılım hatası olmaz. İnsanı gıcık eden ise bırak yeni bir şeyi koymayı daha önce çalışan normal şeyleri de bozmaları. Mesela wifi açınca hemen bağlanmıyor. Menüsünden giriyorsun oradan tanıyıp aktif ediyor bazen öyle açılıyor. Bildirim panelinden açılmıyor çoğunlukla. Ve bu sadece bende değil mi 9 olan arkadaşımda da var. Kaç güncelleme geçti. Hala düzeltmiyorlar inatla. Mesela şöyle iğrenç bir durum var. Mi 6 larin ahizelerini kıstılar adamlar telefonla konuşamıyor. Hepsi aynı anda yaşadı sorunu. Adamlar ta ahizenin içine sıvı sıkıyorb düzeltmek için tamamen fişini kasten çekemiyorlar mı 6 larin böyle bozarak yeni telefon aldırıyorlar. Adamlar da Android 9 geçtik diye sevinerek yükledi. Bir güzel bozdular. Yarın bizim gibi mi 8 kullanıcılarının başına gelecekler bunlar işte.
Umarım yaşamayız çok takmıyorum diyer şeylerini artık alıştım bu şekilde genelde çoğu telefonun hataları eksikleri oluyo ama bu şekilde basit şeyler olunca saçma geliyo tabi insana

Rdck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rdck
Cihazım
Mİ 8
Konular
5
Pil bana da kötü geldi format atmak işe yarar mı.

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
İşe yarar biraz. Benimde aklıma geldi ama uğraşmak istemedim. Andoroid Q gelsin MIUI 11 de gelsin o zaman telefonu formatlayıp baştan yüklemeyi düşünüyorum. O kadar uygulama ayar falan zor iş.

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
4
Rootlu olanlar için bu güncellemeyi yapmaya bile değmez.
magisk, twrp vs yükleyeyim derken bayağı vakit geçiyor çünkü.
Yeni güncelleme çıkarsa bakarız o zaman.
Magisk kendisini yüklüyor zaten, muhtemelen yanlış yapıyorsunuz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 8 SE modeline yüklersek çalışır mı acaba sorun çıkarmadan?
Chipset farkı var, yüklemeyi kabul bile etmez cihaz.

tahaydin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Pil durumu böyle ben de
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

adeptseo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
28
Güncellemeyi yaptıktan sonra şarj daha iyi gidiyor ekran süresi arttı fark edilir bir şekilde

gaddar969

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android
Cihazım
Xioami mi8
Konular
1
Ben Telefonu Aldığımdan Beri Hiç Güncelleme Yapmadım.Şuanda Global Kararlı 9.5.13.0 Yüklü Ve Twrp Var.Buradan Hangi Dosyayı İndirip Flashboot ile Yükleme Yapabilirim.Yada Twrp mi Kaldırmam Gerekiyor.

Üst Alt