Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turgaycomert

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
6
Her uygulamanın örneğin güvenlik , dosya yöneticisi , müzik ,temalar gibi kendi içinde ayarlar kısmına giriyoruz ve tavsiyeleri al önerileri al kısımlarını kapatıyoruz ben şu an hiç reklam görmüyorum . Yine yapamadığınız olursa tek tek anlatırım
tşkler

aslan1071

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
1
Ayarlar - Telefon Hakkında - Sistem Güncelleme menüsünden, Güncelleme paketini menüsü altında indirdiğiniz .zip dosyasını seçerek güncellemeyi yapabilirsiniz.

Anlattığınız yerden dediğiniz şekilde ilerleme sağlayamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı ?
Hocam böyle güncellersek telefondaki herşey silinirmi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam güncelleme paketi seç kısmından güncellersek telefon sıfırlanıyormu bekliyorum hala gelmedi güncelleme bu yolu deniyecem

Son düzenleme:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Arkadaşlar 3.1.0 guncellemesini yukledikden sonra telefonda isinma artdimi ? Miui forumda 3 4 kullanici daha yazmis. Bu gun ben de fark etdim

deri kilifla plastik kilif arasinda isi dagilimi farki varmidir ? Eski kilifim mofi kilifdi biraz kalin bi kilif. Simdi ince bi kilifa gectim ve telefonun isindigini fark etdim

Sent from my MI 8 using Tapatalk

prenssible

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Basri
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Spigen rugged armor kullanıyorum, ısınmayı hiç hissetmiyorum pubg de ama telefonu kılıftan çıkarıp 30 dk oynayinca belirgin ısınıyor oyun keyfini bozmuyor ama hissediyorum. Kutudan çıkan kılıfla da spigene gore daha çabuk hissediliyor. Tavsiyem kılıfsız oynayın cpu throttlingden daha az etkilenmek için

Funky55

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Arkadaşlar 2 gün önce bl kilidi açmak için başvuru yaptım, şimdi 10.3.1 güncellemesini yüklemeyi düşünüyorum, bl kilidi başvurusu silinir mi bi etki eder mi bilginiz var mı?

Arkadaşlar 2 gün önce bl kilidi açmak için başvuru yaptım, şimdi 10.3.1 güncellemesini yüklemeyi düşünüyorum, bl kilidi başvurusu silinir mi bi etki eder mi bilginiz var mı?

Arkadaşlar lütfen cevaplar mısınız forumda aradım ama bulamadım o yüzden soruyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar lütfen cevaplar mısınız forumda aradım ama bulamadım o yüzden soruyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

AIRFORCE.MOTO

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Arkadaşlar 3.1.0 guncellemesini yukledikden sonra telefonda isinma artdimi ? Miui forumda 3 4 kullanici daha yazmis. Bu gun ben de fark etdim

deri kilifla plastik kilif arasinda isi dagilimi farki varmidir ? Eski kilifim mofi kilifdi biraz kalin bi kilif. Simdi ince bi kilifa gectim ve telefonun isindigini fark etdim

aynen bende bunun hakkında konu açtım hem ısınma var hemde şarjı daha kısa sürede bitiyor (mi 8 pro)

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
10.3.1 ile ilgili bir gelişme varmı hala bekliyoruz güncellemek için ses yok.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
10.3.1 ile ilgili bir gelişme varmı hala bekliyoruz güncellemek için ses yok.
Hayir yok. Her kes sinirli forumlarda.3.1.0 ilk geldiyi gun kurdum memnun degilim iyi ki kurmadiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt