Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Xiaomi mi 8 de zaten hiç bir zaman uygulama simgelerini göstermeyi vaadetmemişti arkadaşlar eğer incelemeden aldıysanız boşa almışsınız .. Bu bence bir sorun değil ama her telefonun mutlaka sorunları olur. ( Örneğin s9+ kullanan arkadaşımın parmak izi 1.5 saniyede açılıyor android 9 güncellemesinin ardından ve 2 aydır böyle nerdeyse ). Her an kullandığımız parmak izi mi 8 in 3 katı sürede açıyor ekranı.. Yiğidi öldür hakkını ver demişler .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şarj süresi yaklaşık yüzde 10 daha iyi ölçümlerime göre bence güncellemeyi bekleyebilirsiniz OTAdan.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şarj süresi yaklaşık yüzde 10 daha iyi ölçümlerime göre bence güncellemeyi bekleyebilirsiniz OTAdan.

Peki yüz kilidi var diye telefon satıyorsun ama bölgeyi türkiye yapınca çalışmıyor o nasıl oluyor acaba ?

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
En basit android telefonlarda bildirim simgeleri yukarda görünürken mi 8 sol çentikte görünüp kayboluyor bildirim barını aşağı çekmeden göremiyoruz en büyük sorun bu ama çözüm yok
Bu uygulamalar kararlı değil bazen açılıyor bazen kapanıyor bazen uygulama simgeleri görünmüyor vs vs 3600 lira para verip mi 8 aldım bilfirim simgelerinin çentikte kaybolmadan görünmesini 2 tane uygulama ile yapacaksam boşa aldım demektir
Hocam yaa okuduğunuzu anlamadınız, yada ben anlatamadım, uygulama kusursuz çalışıyor en az 5 aydır kullanıyorum, çentiğin yanına veya alt kısmına, yani dilediğiniz yere gelen bildirim simgelerini konumlandıra biliyorsunuz. Bu simgelerin boyutlarını bile ayarlayabilirsiniz. Bence ön yargılı olmayın ve bii şans verin uygulamaya, inanın pişman olmazsınız. Yok ben dünya para verdim, xiaomi den bekliyorum ben güncelleme derseniz daha çoook beklersiniz.

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
Peki yüz kilidi var diye telefon satıyorsun ama bölgeyi türkiye yapınca çalışmıyor o nasıl oluyor acaba ?
Notlar:
Bu ürünün yapılandırması ve anakartın
görüntüleri ile bu sayfadaki diğer ilgili resimler hakkındaki bilgiler 6GB + 128GB modeline atıfta bulunulmalıdır. Gerçek özellikler ve veriler model numarasına göre değişebilir. Diğer modeller hakkında bilgi için özellikler sayfasına bakınız; Ekranın vücut oranı kullanılan ölçüm yöntemine göre değişebilir. Gerçek veriler değişebilir, tüm veriler Xiaomi laboratuvarlarından test ve hesaplamalardan elde edilir; 3400mAh, Mi 8'in pilinin tipik kapasitesidir. Bu değer Mi 8 Explorer Edition'da değişebilir; Ambalaj 18W QC3.0 şarj cihazı içerir; Telefon Hızlı Şarj 4+ özelliğini destekler. Ekran / vücut oranının daha yüksek olması nedeniyle, ekran aynı vücut boyutlarına sahip geleneksel bir Mi telefonundaki 5,5 inç ile karşılaştırıldığında 6,21 inç; Mi 8, Broadcom 47755 çift frekanslı GPS çipini kullanıyor ve çift frekanslı GPS teknolojisine sahip ilk akıllı telefon olmasını sağlıyor. DXOmark kamera derecelendirmesine ilişkin bilgiler şu adreste bulunabilir: https://www.dxomark.com; "Sokakta ya da evde, çekici bir çekim yapın ... videonuza bir Hollywood fragmanı hissi vermek için" AI düzenleme özelliğinin zekası, tarzı ve rahatlığı anlamına gelir ve videonun gerçekte gelip gelmediğini göstermez Hollywood ile herhangi bir ilişki; AI Studio kalitesinde aydınlatma ve video düzenleme, kullanıma hazır olmayacak ve OTA yoluyla sağlanacak. Bu özelliğin gelecekteki sürümleri için lütfen resmi MIUI web sitesine ( ) bakın. 206 tanınabilir sahne, tanınabilir 25 nesne kategorisinden elde edilir. Sahne tanıma, AI'nın öznel algısına dayanır. 4'ü 1 arada Süper Piksel, öne bakan kameranın dört pikseli loş ışıklı ortamlarda tek bir 1,8μm büyük pikselde birleştirme becerisine karşılık gelir; IR yüz kilidi açma, "Karanlıkta bile anında Anlık yüz açma" iddiası Xiaomi laboratuvarları tarafından yapılan testlere dayanmaktadır. Test ortamında, tüm ışıklar kapatıldı ve tüm doğal ve yapay ışık kaynakları kapatıldı; IR yüz kilidi sadece belirli bölgelerde bulunur; Mi 8 Explorer Edition'da görüntülenen bileşenler, cihazdaki asıl bileşenlerin bire bir gösterimi olmayabilir; "Basınca duyarlı ekran parmak izi sensörü", tipik ekran parmak izi okuma değeri Mi 8 'ile karşılaştırıldığında olduğunu gösterir. Parmak izi tanıma teknolojisi, bir parmak basını algıladığında yüksek hassasiyetli basınç sensörüyle kilit açma mekanizmasını tetikleyen bir basınç tetikleme mekanizması ekledi; 3B yapılandırılmış ışıklı yüz kilidi, basınca duyarlı ekran parmak izi kilidi, AR emojisi ve şeffaf cam gövde Mi 8 Explorer Edition'a özel. AR emojileri kullanıma hazır olmayacak ve OTA aracılığıyla satışa sunulacak. Bu sayfada, tipik telefonlarla yapılan tüm karşılaştırmalar, tipik Xiaomi telefonlarıyla ilgilidir; Mi 8 ürün sayfasında aksi belirtilmediği sürece, tüm veriler Xiaomi Laboratories, ürün tasarım özellikleri ve tedarikçi verilerine aittir. Test verileri, farklı test sürümleri ve test ortamları arasında biraz farklı olabilir.
Bütün firmalar belli uyarılar ekler.

IR face unlock is only available in certain regions

piriyatel

eksamin
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet fatih
Cihazım
Mi 9
Meslek
Kamu
Konular
8
Hocam yaa okuduğunuzu anlamadınız, yada ben anlatamadım, uygulama kusursuz çalışıyor en az 5 aydır kullanıyorum, çentiğin yanına veya alt kısmına, yani dilediğiniz yere gelen bildirim simgelerini konumlandıra biliyorsunuz. Bu simgelerin boyutlarını bile ayarlayabilirsiniz. Bence ön yargılı olmayın ve bii şans verin uygulamaya, inanın pişman olmazsınız. Yok ben dünya para verdim, xiaomi den bekliyorum ben güncelleme derseniz daha çoook beklersiniz.
Çok bekleyeceğimi anladığım için ciddi manada satmayı düşünüyorum hocam

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Notlar:
Bu ürünün yapılandırması ve anakartın
görüntüleri ile bu sayfadaki diğer ilgili resimler hakkındaki bilgiler 6GB + 128GB modeline atıfta bulunulmalıdır. Gerçek özellikler ve veriler model numarasına göre değişebilir. Diğer modeller hakkında bilgi için özellikler sayfasına bakınız; Ekranın vücut oranı kullanılan ölçüm yöntemine göre değişebilir. Gerçek veriler değişebilir, tüm veriler Xiaomi laboratuvarlarından test ve hesaplamalardan elde edilir; 3400mAh, Mi 8'in pilinin tipik kapasitesidir. Bu değer Mi 8 Explorer Edition'da değişebilir; Ambalaj 18W QC3.0 şarj cihazı içerir; Telefon Hızlı Şarj 4+ özelliğini destekler. Ekran / vücut oranının daha yüksek olması nedeniyle, ekran aynı vücut boyutlarına sahip geleneksel bir Mi telefonundaki 5,5 inç ile karşılaştırıldığında 6,21 inç; Mi 8, Broadcom 47755 çift frekanslı GPS çipini kullanıyor ve çift frekanslı GPS teknolojisine sahip ilk akıllı telefon olmasını sağlıyor. DXOmark kamera derecelendirmesine ilişkin bilgiler şu adreste bulunabilir: https://www.dxomark.com; "Sokakta ya da evde, çekici bir çekim yapın ... videonuza bir Hollywood fragmanı hissi vermek için" AI düzenleme özelliğinin zekası, tarzı ve rahatlığı anlamına gelir ve videonun gerçekte gelip gelmediğini göstermez Hollywood ile herhangi bir ilişki; AI Studio kalitesinde aydınlatma ve video düzenleme, kullanıma hazır olmayacak ve OTA yoluyla sağlanacak. Bu özelliğin gelecekteki sürümleri için lütfen resmi MIUI web sitesine ( ) bakın. 206 tanınabilir sahne, tanınabilir 25 nesne kategorisinden elde edilir. Sahne tanıma, AI'nın öznel algısına dayanır. 4'ü 1 arada Süper Piksel, öne bakan kameranın dört pikseli loş ışıklı ortamlarda tek bir 1,8μm büyük pikselde birleştirme becerisine karşılık gelir; IR yüz kilidi açma, "Karanlıkta bile anında Anlık yüz açma" iddiası Xiaomi laboratuvarları tarafından yapılan testlere dayanmaktadır. Test ortamında, tüm ışıklar kapatıldı ve tüm doğal ve yapay ışık kaynakları kapatıldı; IR yüz kilidi sadece belirli bölgelerde bulunur; Mi 8 Explorer Edition'da görüntülenen bileşenler, cihazdaki asıl bileşenlerin bire bir gösterimi olmayabilir; "Basınca duyarlı ekran parmak izi sensörü", tipik ekran parmak izi okuma değeri Mi 8 'ile karşılaştırıldığında olduğunu gösterir. Parmak izi tanıma teknolojisi, bir parmak basını algıladığında yüksek hassasiyetli basınç sensörüyle kilit açma mekanizmasını tetikleyen bir basınç tetikleme mekanizması ekledi; 3B yapılandırılmış ışıklı yüz kilidi, basınca duyarlı ekran parmak izi kilidi, AR emojisi ve şeffaf cam gövde Mi 8 Explorer Edition'a özel. AR emojileri kullanıma hazır olmayacak ve OTA aracılığıyla satışa sunulacak. Bu sayfada, tipik telefonlarla yapılan tüm karşılaştırmalar, tipik Xiaomi telefonlarıyla ilgilidir; Mi 8 ürün sayfasında aksi belirtilmediği sürece, tüm veriler Xiaomi Laboratories, ürün tasarım özellikleri ve tedarikçi verilerine aittir. Test verileri, farklı test sürümleri ve test ortamları arasında biraz farklı olabilir.
Bütün firmalar belli uyarılar ekler.

IR face unlock is only available in certain regions

KVK Garantili Xiaomi Mi 8 (6GB / 128GB)

Linkte öyle yazmıyor ama.

prenssible

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Basri
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Yüz kilidi var sadece prosedür gereği Türkiye vb ülkeleri seçince menüde görünmüyor arkadaşlar ben Azerbaycan olarak kullanıyorum ve hiç bir kaybım yok sadece yüz kilidim açık ve muhteşemmm çalışıyor karanlıkta bile çok hızlı açan bir yüz kilidi belki de en iyisi .. Reklamlar zaten her uygulamanın içinden kapanıyor artık hiç reklam da görmüyorum size de tavsiye ederim Türkiye seçmenin bi artısı yok ..

turgaycomert

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
6
Yüz kilidi var sadece prosedür gereği Türkiye vb ülkeleri seçince menüde görünmüyor arkadaşlar ben Azerbaycan olarak kullanıyorum ve hiç bir kaybım yok sadecere yüz kilidim açık ve muhteşemmm çalışıyor karanlıkta bile çok hızlı açan bir yüz kilidi belki de en iyisi .. Reklamlar zaten her uygulamanın içinden kapanıyor artık hiç reklam da görmüyorum size de tavsiye ederim Türkiye seçmenin bi artısı yok ..
reklamlari nasil kapatiyoruz hocam??

prenssible

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Basri
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Her uygulamanın örneğin güvenlik , dosya yöneticisi , müzik ,temalar gibi kendi içinde ayarlar kısmına giriyoruz ve tavsiyeleri al önerileri al kısımlarını kapatıyoruz ben şu an hiç reklam görmüyorum . Yine yapamadığınız olursa tek tek anlatırım

gokdenizcfe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yattara
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Arkadaşlar mi8 içinde uyumlu şekilde çalışan bir program vardı cmd üzerinden çalışan, tek tuş ile driver kurabildiğimiz yada arb kontrol vs yapabildiğimiz bir türlü bulamadım forumda, hatırlayan bilen link atalabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt