Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokdenizcfe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yattara
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Ben güncelledim fakat fastboot bağlantısını bekliyorum temiz kurulum için.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Hocam bunu defalarca yazdım ama kimse okumuyor sanırım, siz bu sorun için xiaomi beklerseniz ömrünüz yetmez.

İki tane uygulama var, onları yüklüyorsunuz ve bu sorun tamamen ortadan kalkıyor ve uygulamalar kusursuz çalışıyor, istediğiniz gibi ayar yapıyorsunuz.

Uygulama isminin biri KLWP, gideri super notch, uzun uzun yazmıştım daha önce, nasıl yüklenir, nasıl ayarlanır diye, eski yazılardan bulursanız sorununuz çözülür. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Ben bu uygulamayı aylardır kullanıyorum ve çok memnunum.

piriyatel

eksamin
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet fatih
Cihazım
Mi 9
Meslek
Kamu
Konular
8
Hocam bunu defalarca yazdım ama kimse okumuyor sanırım, siz bu sorun için xiaomi beklerseniz ömrünüz yetmez.

İki tane uygulama var, onları yüklüyorsunuz ve bu sorun tamamen ortadan kalkıyor ve uygulamalar kusursuz çalışıyor, istediğiniz gibi ayar yapıyorsunuz.

Uygulama isminin biri KLWP, gideri super notch, uzun uzun yazmıştım daha önce, nasıl yüklenir, nasıl ayarlanır diye, eski yazılardan bulursanız sorununuz çözülür. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Ben bu uygulamayı aylardır kullanıyorum ve çok memnunum.
Bu uygulamalar kararlı değil bazen açılıyor bazen kapanıyor bazen uygulama simgeleri görünmüyor vs vs 3600 lira para verip mi 8 aldım bilfirim simgelerinin çentikte kaybolmadan görünmesini 2 tane uygulama ile yapacaksam boşa aldım demektir

wedoman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Vedat
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
5
arkadaşlar güncelleyince uzaya çıkmayacağız. nedir bu aceleniz? ekstra bir sürü özellik gelmeyecek. ben ilk geldiğinde güncelledim hiçbir farkı yoktu. temiz kurulum yapmak için 10.2.3'e geri döndüm ve gayet mutluyum herşey gayet güzel çalışıyor. telefonunuza güncelleme gelmiyorsa gelmesin kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. keyifle cihazlarınızı kullanmaya bakın.

turgaycomert

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
6
şarj az gidiyor 10.2.3 ün (ekran süresi 4-5 saati geçmiyor)
10.3.1 in şarjı daha iyi gidebilir diye yüklemek istiyorum

prenssible

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Basri
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Xiaomi mi 8 de zaten hiç bir zaman uygulama simgelerini göstermeyi vaadetmemişti arkadaşlar eğer incelemeden aldıysanız boşa almışsınız .. Bu bence bir sorun değil ama her telefonun mutlaka sorunları olur. ( Örneğin s9+ kullanan arkadaşımın parmak izi 1.5 saniyede açılıyor android 9 güncellemesinin ardından ve 2 aydır böyle nerdeyse ). Her an kullandığımız parmak izi mi 8 in 3 katı sürede açıyor ekranı.. Yiğidi öldür hakkını ver demişler .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şarj süresi yaklaşık yüzde 10 daha iyi ölçümlerime göre bence güncellemeyi bekleyebilirsiniz OTAdan.

Şarj süresi yaklaşık yüzde 10 daha iyi ölçümlerime göre bence güncellemeyi bekleyebilirsiniz OTAdan.

piriyatel

eksamin
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet fatih
Cihazım
Mi 9
Meslek
Kamu
Konular
8
Xiaomi mi 8 de zaten hiç bir zaman uygulama simgelerini göstermeyi vaadetmemişti arkadaşlar eğer incelemeden aldıysanız boşa almışsınız .. Bu bence bir sorun değil ama her telefonun mutlaka sorunları olur. ( Örneğin s9+ kullanan arkadaşımın parmak izi 1.5 saniyede açılıyor android 9 güncellemesinin ardından ve 2 aydır böyle nerdeyse ). Her an kullandığımız parmak izi mi 8 in 3 katı sürede açıyor ekranı.. Yiğidi öldür hakkını ver demişler .

Uygulama simgelerini göstermek vaad edilecek bir konu değil ki?? Yani xiaomi bakın ben ekrandan parmak izi teknolojisini kullanacam ama bildirim simgesi gösteremiycem mi diyecek :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt