Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Farklı bir hat ile denemedim, fakat anlamadığım nokta güncelleme sonrası nasıl telefon bu hale gelebilir? Hiçbir sıkıntı yoktu telefonda, hattımda 4G, 3G sorunsuz internet erişimim vardı. Bu arada telefonda Türkiye'den alınma normal garantili global cihaz yani güncellemeyi vs hep kendi resmi kanallarından (OTA) yaptım. Dediğiniz gibi 2. slota takmayı deneyeceğim fakat çok can sıkıcı bir durum :(
Bu güncellemede bari Android Auto sorununu çözmüş olsalarda bu kadar canımın sıkıldığına değecek bir güncelleme olsa. Deneyen var mı arkadaşlar AA'yı ?
İlk yayımlandığı zaman bende de olmuştu. Ayarlar/Kablosuz Mobil Ağlar kısmından Daha Fazla/ Bluetooth wi fi mobil ağ ayarlarını sıfırla yaptım 2-3 kere düzeldi. Şu an beta kullanıyorum. Sorunum yok

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Meduni12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mix3
Konular
17
Uygulama kısmının görüntüsünü de alırım bi daha ki pil tüketiminde

Sabah %100den çektim fişi
Oyun
instagram
WhatsApp
İnternet gezinme VS şuan %85
Yaptığım ayarları da geniş zamanda maddeler halinde yazacağım

Bir kaç günlük izlenimimde bu seviyeleri aşağı yukarı almaya devam edersem bu iş olmuştur demektir

Mi 8 TR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
İlk yayımlandığı zaman bende de olmuştu. Ayarlar/Kablosuz Mobil Ağlar kısmından Daha Fazla/ Bluetooth wi fi mobil ağ ayarlarını sıfırla yaptım 2-3 kere düzeldi. Şu an beta kullanıyorum. Sorunum yok

Yardımın için çok teşekkür ederim. Şaunda 4-5 kere yaptım düzelmedi denemeye devam ediyorum. Problemi yaşayan tek ben miyim bilmiyorum fakat bu güncelleme için iki kere düşünün arkadaşlar. İlk defa bir telefonumda bu şekilde birşey yaşıyorum. Android Auto problemi, tercüme sorunları, sistemsel bug lar, malesef Xiaomi beni çok üzdü. Açıkcası 1 ay deneme şansım olsa almazdım.. Bilmiyorum sinirden mi böyle yazıyorum ama keşke Samsung'dan devam etseydim S9 alsam ne olurdu diye düşünmeden edemiyorum...

Bu arada 2. slota taktım sim i değişen birşey yok malesef. İnternete yine giremiyorum..

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Yardımın için çok teşekkür ederim. Şaunda 4-5 kere yaptım düzelmedi denemeye devam ediyorum. Problemi yaşayan tek ben miyim bilmiyorum fakat bu güncelleme için iki kere düşünün arkadaşlar. İlk defa bir telefonumda bu şekilde birşey yaşıyorum. Android Auto problemi, tercüme sorunları, sistemsel bug lar, malesef Xiaomi beni çok üzdü. Açıkcası 1 ay deneme şansım olsa almazdım.. Bilmiyorum sinirden mi böyle yazıyorum ama keşke Samsung'dan devam etseydim S9 alsam ne olurdu diye düşünmeden edemiyorum...

Bu arada 2. slota taktım sim i değişen birşey yok malesef. İnternete yine giremiyorum..
Rica ederim hocam. Ben 1 saat falan kullanamadım mobili fakat sıfırla yaptıktan sonra düzelmişti.

Mi 8 TR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Arkadaşlar sorunum çok şükür düzeldi internetim geri geldi. En son başka bir SIM ile denemek için arkaşın SIM'i taktım ondada internet gelmedi, sonra kendi SIM'imi geri taktım internet geldi.. Anlam veremedim, ne probleme ne de ne şekilde çözüldüğüne.. Umarım bir daha yaşanmaz. Bu vesile ile foruma üye olmuş oldum, bundan sonra başka konularda görüşmek dileğiyle.
Yardımcı olan herkese çok teşekkürler, herkese iyi forumlar.

orhanyy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
mi8
Konular
2
Mi 8 PEAMIFI ile neler değişti. Görsel olarak görebileceğimiz bir link verebilir misiniz? Youtube de dahi doğru düzgün birşey bulamadım.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular